Офіційне виготовлення автономерів на автомобіль Миколаїв

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Миколаєві

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Миколаєві

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Офіційне виготовлення автономерів Миколаїв, як це зробити в приватній компанії в Україні

  В Україні існує можливість замовити номерні знаки для автомобілів у приватних компаніях з різних причин.

  По-перше, приватні компанії мають унікальні заготовки для виготовлення та продажу автономерів у Миколаєві, і цей підхід є повністю легальним.

  По-друге, державні служби, що відповідають за видання державних номерних знаків у Полтаві, надають приватним компаніям можливість виготовляти автономери за певних критеріїв та процедур.

  Крім того, отримання номерних знаків в приватній компанії є більш зручним та швидким способом, ніж отримання дублікатів через державні служби. Проте, необхідно переконатися, що нові номерні знаки виготовлені відповідно до вимог законодавства, щоб уникнути можливих проблем у майбутньому.

  Наша компанія готова виготувати номерні знаки для вашого транспортного засобу, якщо оригінальні знаки були втрачені або пошкоджені у Миколаєві. Ми гарантуємо, що наші дублікати повністю відповідають державним номерним знакам, які були видані при реєстрації автомобіля в сервісному центрі. Кожен клієнт в Україні має право замовити виготовлення номерних знаків у нас, і процедура відновлення державних номерів є законною та офіційною.

  Наші державні номерні знаки виготовляються на міцній алюмінієвій основі зі світловідбивною плівкою, вони мають захисні голограми та штамп заводу, відповідають стандартам ГОСТ і мають певний тип і розмір шрифту. Ми використовуємо лише сучасне європейське обладнання для виробництва, щоб гарантувати високу якість оригінальної продукції. За допомогою спеціального пресу, ми виготовляємо номерні знаки у Миколаєві шляхом видавлювання, а потім фарбуємо їх технологією термотрансфера.

  Для замовлення виготовлення номерних знаків необхідно надати документи. Наша компанія вимагає від клієнтів пред’явити технічний паспорт транспортного засобу, щоб офіційно виготовити автономери. У випадку, якщо клієнт відмовляється надавати технічний паспорт, ми не зможемо виготовити оригінальні номерні знаки.

  Які види номерних знаків виготовляються в Миколаєві, відмінності в номерах

  Виготовлення автомобільних номерів

  Стандартні державні номерні знаки для автомобілів у Миколаєві мають розмір 520×112 мм і встановлюються по два штуки. Цей стандарт є найпоширенішим у місті. З течією часу змінювалися й самі номери на авто. У початковому вигляді, ще в СРСР, вони були білі зі спрощеною символікою. Потім було додано таблиці з прапором України та номерами регіонів. На автомобілі, зареєстровані у Миколаєві, використовувався 15-й регіон. З 2004 по 2015 рік популярні були номерні знаки з тризубцем і позначкою UA на фоні прапора України, складені з чотирьох літер і чотирьох цифр. З 2015 року введено новий тип державних номерних знаків, на яких зліва на синьому фоні зображений прапор і напис UA, проте кількість і тип символів залишилися незмінними.

  Виготовлення мотоциклетного номера

  Для мотоциклів у Миколаєві використовується один державний номерний знак розміром 220х174 мм, що може варіюватися в залежності від року реєстрації. Зразок номерних знаків, який використовується з 2015 року і до сьогоднішнього дня, має синю смугу на половині пластини з прапором України та написом UA. Старий зразок, що був використаний з 2004 по 2015 рік у Миколаєві, мав тризуб на синьому фоні і напис UA на жовтому. До 2004 року використовувалися радянські мотоциклетні номери без національної символіки.

  Виробництво американських номерів

  Автомобілям, які були імпортовані з Америки, встановлюються державні номерні знаки спеціального розміру, відмінні від наших стандартних. Американські номери мають розмір 300х150 мм і можуть бути встановлені як один знак або пара знаків, залежно від моделі автомобіля. Квадратні номерні знаки можуть бути двох типів: старого зразка (використовувалися з 2004 по 2015 рік) і нового зразка (після 2015 року). Якщо вам потрібно замовити виготовлення американського номерного знака у Миколаєві, ви можете зробити це на нашому веб-сайті.

  Виготовлення номера на трактор або причіп

  Для тракторів і причепів в Миколаєві виготовляються номерні знаки спеціальної шестикутної форми розміром 288×206 мм. Цей тип номерного знака використовувався на тракторах, причепах та іншій спеціальній техніці з 1977 по 2004 рік. Номерний знак може складатися з комбінації чотирьох цифр і двох букв або з п’яти цифр і двох літер. Він не містить додаткових елементів, таких як прапори або регіональні позначення.

  Виготовлення номера на мопед

  У Миколаєві можливе виготовлення номерного знака для мопедів. Присвоєння таких знаків розпочалося з 2010 року для скутерів з об’ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів. Розмір пластини складає 140х114 мм і містить прапор України, розташований у лівій частині. У верхній частині номерного знака для мопеда відображаються чотири букви, які позначають область реєстрації і серію, а в нижній частині розміщуються чотири цифри, що вказують на порядковий номер.

  Причини, по яким потрібно виготовлення нових номерів на авто

  Втрата та пошкодження номерних знаків є двома основними причинами замовлення нових номерів для автомобіля.

  У разі втрати державного знака це може трапитися з різних причин, таких як випадання з машини під час руху або крадіжка. В таких випадках власник автомобіля зобов’язаний замовити новий номерний знак для законного використання свого транспортного засобу на дорогах.

  Пошкодження номерного знака в Миколаєві також може статися з різних причин, наприклад, в результаті аварії або неправильної установки. У таких випадках власник автомобіля повинен замінити пошкоджений знак новим, щоб відповідати вимогам закону.

  Причини втрати номерного знака

  Існує безліч причин втрати номерних знаків на автомобілях в Миколаєві, ось кілька з них:

  1. Крадіжка: автомобіль може бути пограбованим, а номерні знаки вкрадені зловмисниками.
  2. Втрата: номер може випасти під час руху або бути втрачений в інших обставинах.
  3. Пошкодження: номерні знаки можуть бути пошкоджені внаслідок аварії, зіткнення або інших обставин, і в таких випадках їх також можуть втратити.

  У будь-якому випадку, якщо номерні знаки були втрачені або вкрадені, власник автомобіля повинен негайно повідомити про це поліцію та замовити нові автономери в компанії в Миколаєві.

  Основні причини пошкодження держ номеру

  Нижче наведені деякі поширені причини пошкодження номерних знаків на автомобілях в Миколаєві:

  1. Механічні пошкодження: номерні знаки можуть постраждати внаслідок зіткнення з іншим автомобілем, падіння на землю або проїзду через ями та інші нерівності на дорозі.
  2. Корозія: державні номери можуть виявляти ознаки ржавіння через вплив погодних умов, таких як дощ, сніг і сіль на дорогах.
  3. Вандалізм: деякі люди можуть навмисно пошкоджувати автономери, наприклад, фарбою, написами, подряпинами або розбивати їх.
  4. Старіння: номерні знаки можуть втрачати свою початкову вигляд і колір під впливом сонячного світла та інших атмосферних умов.
  5. Неправильне кріплення: якщо державний знак не закріплений належним чином, він може пошкодитися під час руху.

  Формат номерних знаків України, як розшифрувати Миколаївську реєстрацію машини

  Номерний знак на автомобілі в Україні складається з двох частин: буквеного і цифрового коду.

  Буквено-цифровий код складається з 4 букв і 4 цифр. Перші два символи – літерні, позначають регіональну приналежність знака, після чого йдуть цифри порядкового номера і дві літери серії державного знака.

  Номерні знаки на автомобілях з реєстрацією в Миколаєві мають наступний формат:

  ВЕ 1234 ВО,

  де:

  • “ВЕ” – область реєстрації автомобіля (для Миколаївської області – “ВЕ”),
  • “1234” – комбінація з 4 цифр, яка може мати будь-яке значення,
  • “ВО” – дві літери латинського алфавіту, що вказують на серію автономера в регіоні (у даному випадку – Миколаївській області).
  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виготовлення автономерів Миколаїв, етапи виробництва

  Процес виготовлення номерних знаків в Миколаєві розпочинається зі створення металевих листів необхідного розміру. Ці листи потім проходять процес видавлювання символів на прес-станках та фарбування на верстаті-термотрансфері. Зазвичай виготовляються номери з використанням алюмінієвого листа.

  Для видавлювання символів на металевій поверхні номерних знаків використовується спеціальний інструмент, який називається штампом. Штампи виготовляються з високоякісних матеріалів, таких як високовуглецева сталь або твердосплавні матеріали. Завдяки штампу на пресі видавлюються символи і цифри на поверхню основи номера в Миколаєві.

  Після видавлювання символів наступним кроком у процесі виготовлення державних номерних знаків є фарбування. Для цього термоплівка розміщується на пластині з адгезивною стороною вниз. Потім використовується машина термотрансферу, яка передає тепло і тиск до кольорової плівки, що забезпечує її приклеювання до номерного знака.

  Ці кроки повторюються для кожного номерного знака, який має бути виготовлений в Миколаєві.

  Як замовити виготовлення номерних знаків в Миколаєві

  Щоб замовити виготовлення державного номерного знака в Миколаєві, слід дотримуватись наступних загальних процедур:
  1. Підготуйте необхідні документи, такі як копію технічного паспорта автомобіля і, можливо, інші документи, що посвідчують особу.
  2. Зв’яжіться з фірмою, яка спеціалізується на виготовленні номерних знаків в Миколаєві.
  3. Надайте необхідну інформацію, включаючи фотографію технічного паспорта, за допомогою комунікаційних додатків, таких як Viber, WhatsApp або Telegram.
  4. Дочекайтеся процесу виготовлення. Після того, як ви надали всю необхідну інформацію і здійснили передплату, компанія створить копію вашого номерного знака.
  5. Отримайте свій новий номерний знак. Після завершення замовлення номерний знак буде доставлений вам поштою в Миколаїв. Час доставки зазвичай не перевищує одного дня.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон