Адресні таблички на будинок: як вибрати і замовити найкращий варіант?

АКЦІЯ! на адресну табличку з металу

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ ТАБЛИЧКУ ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на адресну табличку на будинок в Україні

  Звичайна табличка на будинок (символи в один ряд)

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Адресна табличка (символи в два ряда)

  1 шт……………550 449 грн.

  2 шт…………..850 799 грн.

  Табличка на будинок (символи двох кольорів)

  1 шт……………550 449 грн.

  2 шт…………..850 799 грн.

  Що таке адресні таблички і для чого вони потрібні?

  Якщо ви коли-небудь заблукали, намагаючись знайти будинок свого друга в темний час доби, то, ймовірно, усвідомили важливість адресних табличок. У цій статті ми розглянемо, чому адресні таблички необхідні, як купити відповідний варіант і як їх встановити.
  Адресні таблички відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки і зручності для відвідувачів і мешканців будинку. Вони допомагають поштовим службовцям, кур’єрам і гостям швидко знайти потрібний будинок. Без належних адресних таблиць пошук будинку може бути довгим і складним процесом.

  Як вибрати правильну табличку для будинку?

  Вибір таблички на будинок залежить від декількох факторів, включаючи матеріал, дизайн і видимість. Ось кілька важливих моментів, які слід враховувати при виборі:

  Матеріал

  Вибирайте матеріал, який буде довговічним і стійким до зовнішніх впливів. Популярними варіантами є металеві, дерев’яні і пластикові таблички. Наша компанія виготовляє адресні таблички з металу, переваги яких ми розглянемо далі.

  Дизайн

  Враховуйте загальний стиль вашого будинку при виборі дизайну таблички. Вона повинна гармонізувати з архітектурою і колірною гамою будівлі.

  Видимість

  Забезпечте хорошу видимість таблички, особливо в темний час доби. Вибирайте таблички з яскравими кольорами або сяючими елементами.

  Чому ми виготовляємо адресні таблички з металу (алюмінію), а не з пластику?

  Таблиці на будинок можна виготовляти з різних матеріалів, але якість і довговічність буде істотно відрізнятися. Наприклад, в даний час стали дуже популярні адресні таблички, виготовлені з алюмінію, в той час як раніше вони виготовлялися з сталі або пластику. Крім того, на сучасні адресні таблички на будинок ми наносимо світловідбиваючу плівку, що покращує видимість виробу в умовах нічного часу. Написи на наших табличках виконані методом рельєфного формування, що робить їх неможливими для видалення без пошкодження самої таблички.

  Чому в якості матеріалу для табличок з адресою ми обрали саме алюміній?

  По-перше, алюміній – це матеріал, який відрізняється легкістю, міцністю і стійкістю до корозії. Ці властивості роблять його ідеальним для виготовлення табличок на будинок, які схильні до впливу різних погодних умов і повинні зберігати свою цілісність протягом тривалого часу.
  По-друге, алюмінієві адресні таблички можуть бути легко виготовлені у великих обсягах і оброблені за допомогою спеціалізованого обладнання, що полегшує процес виробництва і знижує його вартість.
  По-третє, алюміній – відносно недорогий матеріал, що робить його привабливим для використання в якості основи для адресної таблички з металу.
  Загалом, використання алюмінію для виготовлення табличок являє собою практичне і економічно обґрунтоване рішення, що дозволяє створювати міцні, легкі і довговічні вироби, які витримують тривале використання без втрати зовнішнього вигляду.

  Чому на адресні таблички наноситься світловідбиваюча плівка?

  Світловідбивна плівка сприяє покращенню видимості адресної таблички в темний час доби і при несприятливих погодних умовах, таких як дощ або сніг. Завдяки цьому водії, поштарі, кур’єри і гості можуть краще розрізняти напис.

  Як встановити адресну табличку?

  Встановлення адресної таблички – важливий крок після покупки, який гарантує її ефективне використання. Ось кілька кроків для правильної установки:

  Вибір місця

  Виберіть місце для встановлення таблички, яке буде видно з дороги або тротуару. Переконайтеся, що вона добре освітлена і легко розрізняється.

  Підготовка поверхні

  Очистіть і вирівнюйте поверхню, на якій буде встановлена табличка на будинок. Переконайтеся, що вона рівна і стабільна.

  Установка

  Використовуйте відповідні кріплення для встановлення таблички. Переконайтеся, що вона надійно закріплена і не схильна до вібрацій або сильних вітрів.

  Як замовити адресну табличку на будинок?

  Щоб замовити таблички з назвами вулиць вам необхідно спочатку вибрати відповідний варіант з каталогу вище. Потім ви можете або натиснути на кнопку “Замовити” біля потрібної таблички, або зателефонувати нам за телефоном 066 219 6411 або написати на Viber. Для замовлення нам потрібно від вас точну адресу, і дані для відправлення. При замовленні до 17:00 в робочі дні, ми відправимо вашу табличку в той же день!

  Висновок

  Адресні таблички на будинок – це не тільки функціональний елемент, а й частина зовнішнього вигляду вашого будинку. Правильно обрана, куплена і встановлена табличка може значно полегшити пошук вашого будинку для відвідувачів і постачальників.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 4

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон