Американські номери на автомобіль, типи та стандарти американських державних знаків.

АКЦІЯ!  на 1 номер американського розміру 

600    499 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення американського номера

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Американські номери на автомобілі й мотоцикли: як і коли можна отримати дублікат

  Номери американського зразка стали поширюватися в Україні в 2000-х роках. Саме тоді іноземні автівки почали масово прибувати із-за океану. Вони одразу зацікавили споживача, як і номерні знаки, які візуально відрізнялися від тих, що українці встановлювали на свої машини. Американські автономери мали інший розмір. Їхня форма більше нагадувала квадрат, що є цілком типовим для автономерів з Японії, США та арабських країн. Варто зазначити, що стандартні розміри американських номерів на машину складають 30х15 сантиметрів. Вони оптимально доповнюють кузови автівок та ідеально фіксуються за допомогою наявних кріпильних елементів, які теж відрізняються від звичних.

  Споживачам сподобалися автівки з США, та коли довелось ставити їх на облік, виникла проблема – отримані під час реєстрації номери до таких машин зовсім не підходили. Якщо передні номерні знаки інколи мали типовий розмір, то задні обов’язково відрізнялися параметрами. Що робили власники транспортних засобів? Зверталися до спеціалізованих організацій. Наша компанія є однією з них, тож, якщо бажаєте зробити дублікат номерного знаку квадратної форми, оформіть заявку на сайті чи зателефонуйте.

  Номер на авто чи мотоцикл буде мати розмір відповідно до задумки заводу-виробника транспортного засобу. Він ідеально розміститься на посадочному місці, тож власник машини не матиме проблем з його фіксацією. Підсвічування автономера також буде збереженим.

  Дублікати номерних знаків, які видаються нашою компанією, цілком і повністю відповідають існуючим стандартам. Ви можете отримати їх у випадку пошкодження чи втрати квадратного номера. Новий елемент буде абсолютною копією старої таблиці. Він відповідатиме діючим вимогам законодавства. Як і типові українські номери, знак буде оформлений з використанням:

  • голографічних захисних елементів;
  • світловідбивної плівки;
  • штампу виробника.

  Американські авто- й мотономери дозволять вам безпечно пересуватися автошляхами нашої держави. Виготовлені дублікати є цілком легальними, тож працівники поліції не матимуть до їх вигляду жодних претензій. Встановіть на машину один чи два квадратних номери, щоб дотриматися вимог діючого законодавства.

  Особливості виробництва американських автономерів

  Як придбати дублікат американського автомобільного чи мотоциклетного номерного знака? Оформіть заявку на нашому сайті або завітайте до офісу в Києві. Ми самостійно зробимо всі необхідні копії наданих вами документів. Проживаєте в іншому населеному пункті? Не біда! Скориставшись одним із доступних месенджерів, ви зможете відправити нам фото техпаспорта. Після цього ми визначимось із параметрами заготовки, адже вона може бути як старого, так і нового типу, або ж навіть 5-значною.

  Виробничий процес передбачає виготовлення шаблону, в який згодом вкладаються потрібні символи. Верхній ряд складається з букв, нижній – із цифр. За допомогою пресу фахівець видавлює символи на алюмінієвій пластині. Для цього він поміщає заготовку в шаблон та здійснює тиснення. Випуклі елементи фарбуються з використанням сучасного обладнання для термодруку. Пластина переміщається до спеціального барабану. Під ним знаходиться кольорова плівка. Коли підвищується температура, фарба з неї переноситься на пластину, замальовуючи потрібні ділянки.

  Після завершення всіх вищеперерахованих етапів, американський номер на авто чи мото набуває повної готовності. Він не потребує подальшого висушування або рихтовки. Готовий номерний знак відповідає ГОСТу. Він якісний і довговічний.

  Американські номерні знаки з доставкою по Україні

  Стали власником авто з Америки? Обов’язково завітайте до нас після перереєстрації, щоб замовити новенький номерний знак зі світловідбиваючим покриттям. Ми не присвоюємо номери транспортним засобам, та без проблем продублюємо їх. Ціна подібних послуг є цілком доступною, а швидкість виконання замовлення – дуже високою. Як правило, достатньо 5-10 хвилин. Загубили номер на мотоцикл чи машину? Знак набув непрезентабельного вигляду – поржавів, потріскався, вицвів на пекучому сонці? Не чекайте, коли вам випишуть штраф, придбайте дублікат американського номерного знаку. Ви можете забрати його в Києві чи отримати з доставкою по Україні.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 304

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон