Іменні номерні знаки на замовлення в Україні

Що таке іменний знак? Це індивідуальний номер на авто чи мотоцикл, що має оригінальне оформлення та може використовуватися абсолютно легально для пересування в Україні. Іменний знак не є основним. Він вважається додатковим номерним знаком, який закріплюється за транспортним засобом, як доповнення до стандартного державного зразка. Не зважаючи на те, що іменні номери встановлюються на традиційні, спеціально призначені для цього місця, основні номерні знаки обов’язково мають бути присутніми в машині, щоб власник мав змогу показати їх правоохоронним органам у разі потреби.

Щоб виготовити іменний знак, треба врахувати чимало нюансів. Звісно, він не може містити написи, що когось дискримінують, чи ненормативну лексику. Окрім того, номерний знак не має дублювати чи імітувати:

 • назви державних органів або міжнародних організацій;
 • абревіатури;
 • символіку.

Іменні номери створюються без використання тире та інших знаків пунктуації. Вони мають містити хоча б 3 символи, однак – не більше 8. Серед них повинні бути хоча б 3 букви, тож кількість цифр в будь-якому разі не перевищуватиме 6-ти. Варто зазначити, що законодавство дозволяє використовувати як кирилицю, так і латинські літери. Одна із них в обов’язковому порядку ставиться на початку номера.

Іменний номер є унікальним, тож він ні в якому разі не імітує держномери та не містить на початку дві букви, які характерні для державних серій, наприклад, АА чи АР. Невдалими будуть і комбінації на кшталт ВР чи ОО. Також не слід використовувати торговельні марки чи назви компаній без попереднього отримання їхньої згоди.

Як придбати іменні номери для авто

Іменні знаки для машин чи мотоциклів – номери, що є цікавим доповненням до основних. Їх можна встановити на транспортному засобі, щоб потім пересуватися автодорогами нашої країни. Такі знаки вважаються майном власника авто, тож він може згодом переоформити їх на іншу машину, якщо побажає.

Якщо ви є власником конкретного транспортного засобу, то без проблем замовите індивідуальні номери, надавши свій техпаспорт, ІНН та паспорт громадянина України. Будь-яка інша особа не зможе скористатися подібною опцією. 

Де можна купити іменні знаки? Слід звернутися в ДАІ. Окрім вищеперерахованих документів треба написати заяву. Інформація буде ретельно перевірена:

 • в базі ДАІ;
 • в базі викрадень;
 • на відповідність номерних агрегатів.

Потім в ДАІ здійснять реєстрацію іменних знаків. Потім власник авто звернеться в МРЕО, щоб перереєструвати машину й отримати заміну техпаспорта. Вартість іменного номера залежить від того, до якого транспорту він видається і, скільки має символів. Чим більше символів, тим вища ціна, та найбільше коштує іменний номер, що складається із напису та графічного елемента.

Дублікати іменних знаків

Іменні номери на авто та мотоцикл видаються вищезазначеними органами, проте, замовити дублікат ви можете в нашій компанії, у Києві, адже дана функція стала перевагою приватних організацій. Копії виготовляються з використанням сучасної техніки. Вони мають світловідбиваюче покриття й алюмінієву основу. Готовий продукт вирізняється високим рівнем якості та повністю відповідає затвердженим стандартам.

Дублікати іменних знаків можна замовити у випадку їхньої втрати чи крадіжки. Як і будь-які інші, ці номери зношуються. Вони потерпають від несприятливих умов навколишнього середовища. Швидка їзда та зіпсоване дорожнє полотно, сіль і хімічні речовини, сонце та опади – вони негативно впливають на стан автомобільних номерів. В результаті останні ржавіють, вигорають, тріскаються. Іменний знак може отримати пошкодження і через ДТП.

Зіпсована табличка не підлягає реставрації, адже ніякі зусилля майстрів не зможуть її повернути до першопочаткового стану. Цей процес є кропітким та довготривалим, а ще – фінансово затратним. Відновлення – недоцільне, проте ви без проблем замовите дублікат, тобто абсолютно нову іменну табличку. Вартість копії номера – доступна, тривалість її виробництва – мінімальна, достатньо 5-10 хвилин, тож якщо ви шукаєте, де б відновити іменний автономер – просто замовте його в нашій компанії.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

  Ваш телефон

  ×
  Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

   Ваш телефон

   ×
   Scroll to Top

   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон