Номер на скутер, дублікат маленького держ номера на скутер до 50 куб. см.

АКЦІЯ! на номерний знак скутера

400    349 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення номерного знаку на скутер

  мопедный гос номер

  Номерний знак на скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Інформація про виготовлення номера на скутер

  Для того, щоб замовити дублікат номера на ваш скутер, обов’язковою умовою є наявність технічного паспорта на нього. Це означає, що ваш мотороллер повинен бути зареєстрований в Сервісному Центрі МВС.

  Розміри маленького номера становлять 140х110 мм, вони мають прямокутну форму. Для виготовлення номерів використовується алюмінієва заготовка товщиною понад 1 мм, на яку наноситься світловідбивне покриття. Цифри і літери номера на скутері друкуються на пресі і фарбуються чорним кольором. Також на державний знак мопеда наносяться захисні голограми.

  Виробник надає гарантію на номер протягом 2 років. Час виготовлення маленького скутерного номера складає всього 5 хвилин.

  Чому номерні знаки на скутер такі маленькі?

  На скутерах номерні знаки мають менші розміри, порівняно з іншою транспортною технікою. Це обумовлено тим, що звичайно на скутері обмежений простір для розташування державного номера через його меншу площу. Крім того, мопеди мають компактну форму, що також обмежує розмір номерного знака.

  Існують правила і вимоги щодо розмірів та розташування державних номерних знаків на скутерах, щоб вони відповідали стандартам безпеки та були легко помітними для інших учасників дорожнього руху. Наприклад, у більшості країн вимагається розміщення номерного знака на задній частині скутера і його розмір повинен бути не менше 130 мм по ширині і 85 мм по висоті. Таким чином, розміри номерного знака на мопеді можуть бути меншими, ніж на інших транспортних засобах, але вони все ж повинні бути достатньо великими і помітними для забезпечення безпеки на дорозі.

  Які стандарти скутерних номерів застосовуються в Україні

  Для мопедів, таких як скутери, виготовляють номери розміром 140х114 мм, які підходять для транспортних засобів з об’ємом двигуна до 50 куб. см. Україні цей тип номерних знаків став поширеним близько з 2010 року, оскільки до цього моменту реєстрація скутерів у сервісних центрах МВС не була обов’язковою. На таких номерах використовується комбінація букв та цифр, де чотири букви розташовані у верхній частині, а чотири цифри – у нижній.

  До 2015 року на всій висоті номера наносився національний прапор України, а після 2015 року було введено новий зразок, де на половині номера з’явилася синя смуга.

  Популярні моделі скутерів, де застосовується маленький держномер

  Україні популярність набули скутери з об’ємом двигуна до 50 куб. см., на яких встановлюється маленький номерний знак. Деякі з них включають:

  • Yamaha Jog
  • Honda Dio
  • Suzuki Lets
  • Kymco Agility City
  • Aprilia SR 50 R
  • Peugeot Speedfight 3
  • Piaggio Zip
  • Sym Orbit
  • Vespa Sprint
  • Zongshen Wind 50

  Серед них є такі моделі, як Honda DIO AF 56, Suzuki Lets 5 і Yamaha JOG NEXTZONA, які є легкими і маневреними скутерами, ідеальними для міських поїздок на короткі відстані. Honda DIO AF 56 відома своєю високою вантажопідйомністю і довгим терміном служби. Suzuki Lets 5 є легким і швидким скутером, хоча має деякі обмеження щодо освітлення. Yamaha JOG NEXTZONA, з свого боку, відрізняється високою швидкістю і економічністю, споживаючи всього 1,56 літра бензину на 100 км шляху.

  Всі ці моделі є хорошими варіантами для міської їзди на короткі відстані, і для них виготовляються маленькі державні номерні знаки. Якщо ви шукаєте скутер до 50 куб. см, то Suzuki Lets 5 може бути оптимальним вибором. З іншого боку, якщо ви прагнете відчути яскраві емоції, то Yamaha JOG NEXTZONA може привернути вашу увагу.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Зробити номер на скутер, як відбувається виробництво

  Процес виготовлення номерних знаків для скутерів зазвичай розпочинається на заводах з створення металевої основи для знака. Це можуть бути аркуші з алюмінію або інших металів, які потім проходять процес штампування на спеціальному пресі.

  На пресі за допомогою високого тиску виготовляються символи і цифри на основі знака. Для цього використовуються матриці з нарисованими символами і цифрами знака. Матриці установлюються на пресі так, щоб точно і чітко видавлювати символи і цифри на номерному знаку скутера.

  Після видавлювання символів і цифр на знаку наступний етап – фарбування. Для цього використовується машина термотрансфера. Ця машина використовує спеціальну фарбову плівку, яка наноситься на знак за допомогою високої температури і тиску.

  Фарба на термотрансферній плівці передається на поверхню номерного знака скутера, роблячи символи і цифри яскравими і чіткими. Після цього знак проходить процес сушіння, щоб фарба повністю закріпилася на його поверхні.

  Зробити номер на скутер, як відбувається замовлення, які документи обов’язкові

  Існує кілька зручних способів замовити виготовлення номерного знака для скутера:

  1. Зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, і менеджер обробить вашу заявку і пояснить подальші кроки.
  2. Зв’яжіться з нами через Viber, Whatsapp або Telegram за номером 066 219 6411.
  3. Заповніть заявку на виготовлення скутерного номерного знака на нашому сайті в розділі “Замовити”.
  4. Відвідайте наш офіс, де ви зможете отримати номерний знак для скутера протягом 5 хвилин.

  Для замовлення українського номерного знака для скутера необхідно надати технічний паспорт транспортного засобу. Ви можете надіслати фотографію технічного паспорта через зазначені месенджери або принести документ до нашого офісу, де ми зробимо копію.

  Ми також можемо виготовити номерний знак для скутера та доставити його до будь-якого міста України за допомогою служби доставки “Нова Пошта”. Для цього вам потрібно надіслати фотографію технічного паспорта та надати дані одержувача, включаючи місто, відділення “Нової Пошти”, повне ім’я, номер телефону та форму оплати. Якщо замовлення буде оформлене до 17:00, ми відправимо його в той же день.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 93

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон