Американські номери авто, зробити задній квадратний номерний знак на машинy

АКЦІЯ! на 1 американський номер

600    499 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення номеру американського розміру

  американские номера авто

  Американські номерні знаки

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  Американські номерні знаки: як зробити квадратні номери на автомобіль

  Чому українці не встановлюють стандартні номерні знаки із МРЕО на американські автомобілі. Все просто, вони відрізняються розмірами від автономерів, які використовуються в нашій державі. Параметри українських автомобільних знаків – 52*11,2 см. Розміри американських номерів – 30*15 см.

  Квадратні номерні знаки часто зустрічаються не лише на американських, а й на японських машинах, або ж на транспортних засобах, які привезені із арабських країн. У більшості випадків номер розміщують на задній частині автомобіля, хоча іноді встановлюють як спереду так і позаду авто. В Україні використовуються автомобільні номери американського взірця двох видів:

  • автономери з синьо-жовтою смужкою на всю висоту, що використовувалися до 2015-го року;
  • автономери нового зразка з синьою смугою на половину висоти номерного знака.

  Під час перереєстрації власник авто може отримати номерний знак тільки стандартного розміру, який далеко не завжди здатний задовольнити наявні потреби. Зважаючи на це, наша компанія виготовляє квадратні номери у відповідності до діючих правил та стандартів. Вони мають якісну основу та захисні елементи і, можуть експлуатуватися, як і звичні для нас номерні знаки.

  Особливості американських номерних знаків

  Американський автономер складається із 8 символів. Вони розміщені в 2 ряди:

  • В першому рядку ви бачите 4 літери. 2 із них позначають регіон автореєстрації, вони йдуть попереду. 2 останні літери – серія.
  • В другому рядку розміщені цифри. Це порядковий реєстраційний номер.

  Варто зазначити, що розміри цифр варіюють. Літери у верхньому рядку мають висоту 4 см. Цифри в нижньому рядку – 5,8 см. Лівий верхній кут, що забарвлений у синій колір, має зображення українського прапора та напис – UA. Візуально автономер схожий на стандартний прямокутний зразок, половину якого перекриває синя смуга.

  Американські державні автомобільні знаки: чому вони мають інші параметри

  Форма номерних знаків в США відрізняється від тої, що є звичною для українців. Так вже склалося історично, що автомобільні номери почали використовувати в Америці ще в далекому 1901-му році. В той період автівки дуже відрізнялися від сучасних транспортних засобів – мали куди більш компактну форму. Квадратні номерні знаки відмінно підходили до них.

  Окрім вищенаведеної, існує ще одна причина відмінності номерів на авто в США та Європі – відмінність у вимогах до автономерів. Спеціальні норми визначають допустимі:

  • кольори;
  • шрифти;
  • розміри;
  • розташування елементів.

  Щоб номерні знаки були добре помітними навіть з урахуванням далекої відстані, вони мають мати доволі великий розмір. Форма американських номерів дозволяє робити їх компактними, хоча й достатньо великими. Параметри автономерів – характеристики, що забезпечують їх практичність та підвищують рівень безпеки на дорогах.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виробництво квадратних автономерів

  Процес виготовлення на автомобіль номерів американського зразка, в залежності від заводу-виробника, може мати певні відмінності. В цілому же він передбачає кілька стандартних етапів. В першу чергу мова йде про підготовку основи. Всі заготовки мають стандартні параметри, які цілком і повністю відповідають вимогам діючого законодавства. Нанесення спеціального покриття дозволяє захистити їх від корозії. Вирізану заготовку поміщають до спеціального пресу. З його допомогою майстер видавлює символи. Для фарбування він використовує технологію термотрансферу. Заготовка поміщається в спеціальну машину. Фарба наноситься з термоплівки за допомогою валиків. Вона не вигорає на сонці та є цілком стійкою до впливу зовнішнього середовища. На готовий автономер наноситься штамп виробника.

  Як замовити номер на американське авто

  Щоб отримати копію номерного знаку, зверніться за допомогою до нашої компанії, попередньо підготувавши необхідні документи, тобто паспорт власника машини та свідоцтво про її реєстрацію. Якщо ви не є власником даного транспортного засобу, знадобиться довіреність. Після цього можете заповнити спеціальну форму на нашому сайті чи зателефонувати особисто, щоб оформити замовлення для виготовлення американських номерних знаків. Ми швидко зробимо копію:
  • прямокутної форми з параметрами 30*15 см;
  • з символами, видрукованими на пресі та пофарбованими в чорний колір;
  • із захисними голограмами;
  • відповідно до діючих стандартів.
  Весь процес займе близько 10 хвилин, тож ви отримаєте готовий номерний знак американського зразка в максимально стислі строки. Його можна буде забрати на офісі чи у відділенні Нової пошти. Замовляйте копії номерних знаків за доступною ціною!

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 121

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон