Виготовлення автономерів і номерних знаків на машину Хмельницький

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Хмельницькому

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Хмельницькому

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Виготовлення автономерів у Хмельницькому, чому приватні підприємства мають офіційне право на це в Україні

  Україна дозволяє виготовлення номерних знаків як державними підприємствами, так і приватними компаніями, які володіють оригінальними заготовками та сертифікованим обладнанням.

  Приватні компанії мають право законно виготовляти номерні знаки в Хмельницькому, але тільки якщо вони відповідають певним вимогам до якості та безпеки, які передбачені законодавством України. Також, будь-яка інформація, яка має бути включена на державних знаках, повинна бути погоджена з державними органами і перевірена ними. Отже, приватні компанії можуть законно продаавати номерні знаки напряму кінцевим користувачам.

  Таким чином, виробництво автономерів приватними компаніями в Україні є законним, за умови дотримання всіх вимог законодавства та контролю з боку державних органів.

  Наша компанія надає послуги з виготовлення державних номерних знаків для різних видів техніки. Попит на дублікати зростає через збільшення трафіку та необхідність дотримання законодавства. Наші номери в Хмельницькому є якісними і повністю відповідають усім правовим вимогам. Ми використовуємо металеві пластини зі світловідбивною плівкою, а також захищаємо їх за допомогою голограм та штампів виробника. Щоб замовити новий номер для вашого автомобіля в Хмельницькому, просто зверніться до нас та представте необхідні документи. Наші державні номери на авто допоможуть уникнути правових проблем і прослужать довгий час, так як вони стійкі до агресивних умов зовнішнього середовища.

  Ситуації при яких потрібно замовити виготовлення нових номерів на авто

  Найпоширеніші причини замовлення нового номерного знака для автомобіля – це втрата або крадіжка державного номера та пошкодження самого знака.

  Якщо ви стали жертвою втрати або крадіжки державних номерних знаків, негайно замовте нові у Хмельницькому, щоб забезпечити безперешкодний рух без уваги з боку поліції і дотримання закону.

  Також, якщо номерний знак був пошкоджений, наприклад, під час аварії або внаслідок зносу, вам також слід звернутися до нашої компанії для замовлення нового знака. Це дозволить вам відповідати правилам дорожнього руху та уникнути порушення закону.

  Тримайте уважність до стану номерних знаків і своєчасно звертайтесь до нашої компанії для заміни їх при зношуванні або пошкодженні. Також рекомендуємо застосовувати заходи безпеки, щоб уникнути вандалізму чи крадіжки, наприклад, паркуватися на охоронюваних майданчиках та використовувати додаткові пристрої для захисту автомобіля.

  Втрата номерних знаків

  Нижче наведено декілька з найпоширеніших причин втрати номерних знаків з автомобілів у Хмельницькому:

  1. Крадіжка: Номерні знаки можуть бути викрадені з автомобіля злочинцями для використання у кримінальних діях, таких як шахрайство, крадіжка пального та інші злочини.
  2. Втрата: Державні знаки можуть бути втрачені через випадкові обставини або крадіжку автомобіля.
  3. Пошкодження: Номерні знаки на автомобілі можуть постраждати внаслідок аварій, дорожніх інцидентів, зіткнень з іншими об’єктами або недбалого поводження, і внаслідок цього вони можуть відірватися й впасти по дорозі.
  4. Зношення: Номерні знаки можуть стати непридатними для використання через тривале зношення, корозію або недбале поводження, і в результаті вони можуть втрачатися.

  Пошкодження номерних знаків

  Ось декілька часто зустрічаються причин пошкодження номерних знаків на автомобілях у Хмельницькому:

  1. Дорожньо-транспортні пригоди: Автомобіль може потрапити в аварію, що призведе до пошкодження або повного відірвання номерного знаку від машини.
  2. Негода: Погані погодні умови, такі як дощ, сніг, град, можуть призвести до пошкодження державного номера.
  3. Неправильний монтаж: Якщо номерний знак не був правильно закріплений на автомобілі, він може відірватися або пошкодитися під час руху.
  4. Втрата кріплень: Якщо кріплення, які використовуються для закріплення номерного знака на автомобілі, втрачені або пошкоджені, це може призвести до пошкодження або відриву номерного знаку.
  5. Вандалізм: Номерний знак може бути пошкоджений зловмисниками, які можуть навмисно ламати, руйнувати або вкрасти знак з авто.

  Як дізнатися що автомобіль має Хмельницьку реєстрацію по держ номеру

  Номерний знак на авто Хмельницької реєстрації в Україні складається з чотирьох букв і чотирьох цифр. Перші дві літери вказують на регіон, у даному випадку – “ВХ”. Чотири цифри є унікальним номером, призначеним для кожного автомобіля при реєстрації. І останні дві літери є серією номерів в регіоні. Таким чином, номерний знак на авто Хмельницької реєстрації може виглядати, наприклад, як “ВХ1234ВО”.

  Пояснимо розшифровку державного номера таким чином:

  “ВХ” – це код регіону реєстрації (у даному випадку, ВХ позначає Хмельницьку область, як вказано раніше). “1234” – це унікальний номер, який надається автомобілю при реєстрації. Кількість цифр може змінюватися залежно від регіону і часу реєстрації. “ВО” – це серія номерів, яка використовується тільки для автомобілів. Інші категорії транспорту мають свої власні унікальні серії.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виготовлення номерів на машину в Хмельницькому, як відбувається виробництво

  Процес виготовлення номерних знаків на заводах у Хмельницькому може варіюватися залежно від використовуваної технології на конкретному підприємстві. Але загалом, процес виготовлення можна описати так:

  1. Підготовка матеріалу: Для виготовлення номерних знаків зазвичай використовують спеціальні алюмінієві листи, покриті світлочутливим матеріалом, який дозволяє фарбувати знаки методом термотрансфера. Ці листи мають стандартний розмір, що відповідає розміру номерів.
  2. Нарізання листів на окремі знаки: Цей процес може бути виконаний вручну або автоматично на спеціальних верстатах.
  3. Тиснення символів: Для нанесення цифр і букв на металевий лист використовують спеціальні преси. Преси можуть бути ручними або автоматичними, в залежності від обсягу виробництва.
  4. Фарбування термотрансфером: Після обробки номерні знаки готові до фарбування. Використовується спеціальний апарат термотрансфера, який переносить обраний колір на автомобільні номери.
  5. Перевірка якості та упаковка: Після фарбування номери можуть пройти додаткові етапи обробки, наприклад, перевірку якості. Після цього автомобільні номери упаковуються відповідно до вимог замовника.

  Як зробити замовлення на виготовлення номерних знаків в Хмельницькому, які документи потрібні

  Процедура замовлення виготовлення державних номерних знаків може трохи відрізнятися в різних компаніях України, але в місті Хмельницький, вона, наприклад, виглядає наступним чином:
  1. Звернення до компанії: Замовник зв’язується з компанією, яка займається виготовленням номерних знаків в Хмельницькому. Зв’язатися з компанією можна за допомогою телефону, сайту або візитом особисто.
  2. Надання документів: Замовник надає оригінали наступних документів: водійське посвідчення (у разі втрати обох номерів) і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – це обов’язкова умова.
  3. Оплата: Замовник оплачує послугу виготовлення державних номерів в Хмельницькому. Ціни можна дізнатися заздалегідь.
  4. Виробництво дублікатів: Компанія виготовляє номерні знаки, дотримуючись стандартів, встановлених державними органами, і використовуючи матеріали високої якості.
  5. Отримання державних номерів: Після виготовлення номерних знаків замовник може замовити доставку до вказаної адреси в Хмельницькому, використовуючи послуги компанії “Нова Пошта”.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 249

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон