Офіційне виготовлення автономерів на машину Львів

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера у Львові

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів у Львові

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Виготовлення номерних знаків на авто у Львові, легально зробити держ знак у приватній компанії

  Наша компанія спеціалізується на вирішенні проблем, пов’язаних із зростаючою потребою у виготовленні номерних знаків для автомобілів. Ця потреба виникає внаслідок зростання автомобільного трафіку та збільшення кількості заявок на втрату або пошкодження номерів. У таких випадках законне виготовлення дублікатів номерів стає необхідністю для власників автомобілів, щоб уникнути правопорушень, пов’язаних із відсутністю або пошкодженням номерних знаків. Наша компанія пропонує швидке та зручне виготовлення якісних та законних дублікатів номерних знаків з металу, які покриті світловідбивною плівкою. Ми пропонуємо ефективне рішення без надмірної паперової волокити та великих витрат. Наші фахівці є професіоналами своєї справи, і ми гарантуємо, що всі виготовлені нами номерні знаки повністю відповідають законодавству та мають необхідні захисні елементи, такі як голограми та штамп виробника. Звертаючись до нас, ви отримаєте якісні нові номерні знаки для вашого автомобіля, які будуть використовуватися тривалий час і допоможуть уникнути проблем, пов’язаних із дотриманням закону у Львові.

  В нашій компанії ви можете замовити виготовлення номерних знаків для вашого автотранспорту в разі втрати або пошкодження оригінальних знаків у Львові. Наші державні номерні знаки є законними і ідентичними державним знакам, які ви отримали при реєстрації вашого автом.

  Які бувають види номерів, чим вони відрізняються в залежності від різновиду техніки

  Зробити автономер

  В нашому підприємстві доступні різноманітні типи автомобільних номерних знаків, які можна замовити як дублікати. З метою реєстрації автомобілів в Україні необхідно мати два знаки розміром 520х112 мм, виготовлені на алюмінієвій основі відповідно до ГОСТу. У Львові є декілька видів автомобільних номерних знаків, серед яких найпопулярнішими є державні знаки нового зразка, які були введені з 2015 року. Ці знаки мають синю смугу з лівого боку і відрізняються від попереднього зразка, який був використовуваний з 2004 по 2015 роки і мав прапор України з тризубцем у лівій частині таблиці. Ще один старіший зразок державних знаків був використовуваний з 1995 по 2004 рік і мав відтиснену область реєстрації “14” для міста Львова та Львівської області. Нарешті, останнім за популярністю є державний знак радянського зразка, який не мав державної символіки і складався лише з літер та цифр для кодування регіону реєстрації.

  Зробити мотономер

  У Львові ми також можемо виготовити номерні знаки для мотоциклів. Розмір таких знаків становить 220х174 мм, і вони встановлюються на мотоциклетну техніку з об’ємом двигуна понад 50 куб. см. Існують три типи таких знаків: перший тип має чисто-білий фон без прапорів на сталевій основі без світловідбиваючого покриття (використовувався з 1978 по 2004 роки); другий тип має синьо-жовтий прапор України на всю висоту алюмінієвої основи з світловідновлюючим покриттям (використовувався з 2004 по 2015 роки); третій тип — нового зразка — має синю смугу на половині знаку, а основа виготовлена з алюмінію і також має світловідбиваючі властивості (використовується з 2015 року і до сьогоднішнього дня).

  Зробити номер американського зразка

  Автомобілі, які були імпортовані з Америки, мають специфічні державні номери, відмінні від наших стандартних. Вони мають розмір 300х150 мм і можуть бути встановлені як окремо, так і в парі, залежно від моделі автомобіля. У нашій компанії доступні два типи квадратних номерів, які можна замовити: старий зразок (2004-2015 роки) і новий зразок (після 2015 року). Ви легко можете замовити дублікат американського номера у Львові через наш веб-сайт.

  Зробити знак на трактор або причеп

  Для причепів, тракторів і комбайнів використовуються окремі типи реєстраційних знаків. Вони мають форму шестикутника і розмір 288х206 мм. Знак може складатися з чотирьох або п’яти цифр у верхньому ряду і двох букв у нижньому ряду. Ми можемо виготовити знак для причепа на алюмінієвій основі, яка не піддається корозії і має довговічність порівняно зі стальною основою.

  Зробити номерний знак на мопед

  У нас також є можливість замовити реєстраційний номер для мопеда або скутера у Львові. Розмір такого номера становить 140х114 мм, і він встановлюється на транспортні засоби з об’ємом двигуна до 50 куб. см. В Україні цей тип номерів став використовуватися близько з 2010 року, коли скутери стали підлягати обов’язковій реєстрації в МВС. Буквено-цифрове позначення на номері мопеда розташовується у верхній і нижній частині виробу, складаючись з чотирьох букв і чотирьох цифр. До 2015 року на номері був зображений прапор України на всю висоту, після чого почав застосовуватися новий зразок з синьою смугою на половині номера.

  З яких причин потрібно зробити нові номери на свою машину, що найчастіше відбувається з номерними знаками

  Існує два головних поводи, коли потрібно замовити новий номерний знак для автомобіля: втрата та пошкодження знака.

  Втрата номерного знака: Якщо власник автомобіля втратив номерний знак у Львові, це може статися з різних причин, таких як випадкова втрата, крадіжка або неправомірне вилучення. У такому випадку власнику автомобіля необхідно замовити дублікат номерного знака, щоб відновити його та продовжити користування автомобілем.

  Пошкодження номерного знака: Іншою причиною замовлення нового номерного знака у Львові є його пошкодження. Знак може постраждати через дорожньо-транспортну пригоду, зіткнення, дію абразивних матеріалів або корозію. Якщо пошкодження серйозне, номерний знак необхідно замінити новим, щоб переконатися, що його легко читати і він не створює труднощів при керуванні автомобілем.

  У обох випадках – втрати або пошкодження номерного знака – замовлення нового автономера є обов’язковим, щоб власник міг продовжувати користуватися своїм автомобілем відповідно до правил і законів нашої держави.

  Як розшифровуються автономера України, як дізнатися Львівську реєстрацію транспорту

  Номерний знак на автомобілі української реєстрації складається з комбінації латинських літер і цифр і має таку структуру:

  АА 1234 ВН

  Де:

  1. АА – літерно-цифровий код регіону України, де було зареєстровано автомобіль.
  2. 1234 – номерний код, що був присвоєний автомобілю при реєстрації.
  3. ВН – дві літери латинського алфавіту, які вказують на серію номерного знака.

  Наприклад, номерний знак Львівської реєстрації «ВС 1234 АК» може бути розшифрований таким чином:

  «ВС» вказує на регіон, де був зареєстрований автомобіль (ВС – Львівська область). «1234» – унікальний номер, присвоєний автомобілю при реєстрації. «АК» – серія номерного знака.

  Також варто зазначити, що з 2019 року в Україні була введена нова система номерних знаків, яка включає додаткові символи в літерному коді регіону та номерному коді (наприклад, «НС 0001 ХТ», де НС – Львівська область). Це було зроблено для розширення спектру можливих комбінацій автономерів у певному регіоні.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виготовлення номерних знаків у Львові, як відбувається виробництво нових держ знаків

  Процес виготовлення автономерів у Львові на заводах складається з кількох етапів, щоб забезпечити якість та читабельність номерних знаків.

  Починаючи з першого етапу, вирізання заготовок номерних знаків здійснюється за допомогою різних методів, таких як лазерне або гідроабразивне різання, з металевого листа.

  Наступним етапом є видавлювання символів на автономері за допомогою спеціального пресу. Технологія глибокого тиснення використовується для видавлювання символів всередину металевої пластини, надаючи їм необхідну форму. Цей процес створює поглиблення на поверхні знака, відповідні символам і цифрам.

  Після видавлювання символів на номерному знаку відбувається фарбування. Застосовується спеціальний апарат для термотрансферу, який нагріває полімерний матеріал з барвником і передає його на поверхню номерного знака. Цей процес забезпечує міцне зчеплення фарби з поверхнею та стійкість до змивання під час експлуатації автомобіля.

  Після фарбування номерні знаки готові до використання. Вони проходять контроль якості та упаковуються для доставки до клієнтів у Львові.

  Як замовити виготовлення номерів у Львові

  Якщо ви хочете замовити виготовлення номерного знака в Львові у приватній компанії, процедура зазвичай виглядає так:
  1. Контакт з компанією: Зв’яжіться з обраною компанією, наприклад, нашою, за допомогою телефону, месенджерів (Вайбер, Телеграм, Ватсап), електронної пошти або через сайт компанії, щоб повідомити про свою потребу у виготовленні номерних знаків.
  2. Надання інформації: Після зв’язку з компанією вам потрібно буде надати необхідну інформацію, таку як фотографію технічного паспорта, реєстраційний номер автомобіля (якщо є), ПІБ власника, номер телефону та адресу доставки у Львові.
  3. Оплата: Компанія надасть вам рахунок для оплати замовлення. Зазвичай оплата здійснюється готівкою або через електронні платіжні системи.
  4. Виготовлення номерного знака: Після отримання необхідної інформації компанія розпочне процес виготовлення номерних знаків. Готові знаки будуть відправлені до Львова.
  Важливо мати на увазі, що для виготовлення українського номера потрібно мати технічний паспорт транспортного засобу. У разі втрати обох номерних знаків може знадобитися посвідчення особи. Компанія може доставити дублікат номера до будь-якого міста України через перевізника “Нова Пошта”. Для цього необхідно вказати дані одержувача, включаючи населений пункт, відділення “Нової Пошти”, прізвище, ім’я, по батькові та телефон. Замовлення, зроблене до 17:00, буде відправлене в той же день.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 129

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон