Американський мото номер, зробити зменшений номер на американський мотоцикл

АКЦІЯ! на маленький мото номер

500    499 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення мото номера американського розміру

  мотономер американского размера

  Мотоциклетний номер американського розміру

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерні знаки на мотоцикли з США: як замовити в Україні

  Номерні знаки на мотоцикли з Америки мають прямокутну форму. Складаються вони з цифр та літер і практично не відрізняються від номерних знаків на легкові автомобілі. Типовий розмір реєстраційного номера на мотоцикл – 18*11 см. Зверніть увагу, параметри номерних знаків у різних країнах варіюють в залежності від діючих стандартів. В США вони також регулюються нормативними актами і готовий продукт відрізняється від звичного нам номерного знака.

  Певно одним із головних факторів, від яких залежить розмір державного знака на мотоцикл, є розміри вільного місця, яке може бути використаним для його встановлення. В Америці мотоцикли є більш компактними, ніж в Україні та інших країнах Європи, тож і їхні номерні знаки – дещо менші.

  Українськими автошляхами їздить величезна кількість американських мотоциклів. Це транспортні засоби різних марок, та найчастіше серед них зустрічаються:

  • Harley-Davidson – потужні мотоцикли – відомі та з тривалою історією.
  • Victory – мотоцикли різних видів – боббери, круїзери та інші. Марка заснована в 1998-му році.
  • Indian – популярна марка, бренд, що з’явився ще на початку ХХ століття та отримав шанс на друге життя в 2013 році. Випускає туристичні мотоцикли та велику кількість інших моделей.
  • Buell – спеціалізується на круїзерах та спортивних байках, вже як 40 років успішно займає свою нішу на ринку.

  Як виглядає американський номерний знак на мотоцикл

  Номер мото американського зразка складається з 8 символів. Вони розміщені в 2 рядки:

  • у верхньому – 4 літери (дві з них розповідають про регіон реєстрації, дві інші – є серійним номером мотоцикла);
  • в нижньому – 4 цифри, які є порядковим номером, наданим під час реєстрації.

  Половину висоти номерного знака займає синя смуга. В її лівому верхньому кутку розміщений український прапор. Візуально номерний знак на мотоцикл дуже нагадує автономер американського зразка.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Особливості процесу виготовлення номерів на американський мотоцикл

  Зважаючи на активне використання інноваційних технологій, процес виробництва номерних знаків не є надто складним. Він передбачає наявність декількох етапів. Першим серед них є підготовка алюмінієвої основи, нарізання її до розмірів зменшеного знака. З цією метою можуть використовуватися й інші матеріали, та алюміній вважається найпрактичнішим серед них. Щоб видавити символи, заготовку поміщають до преса з набором штампів. Для створення чітких символів штампи роблять з високоякісної сталі. Видавлені знаки фарбують, використовуючи технологію термотрансфер. Для початку фарбу наносять на плівку. Останню накладають на номерний знак та притискають термічним пресом. В результаті фарба покриває поверхню мотономера. Номерний знак на мотоцикл виготовляється із алюмінієвої заготовки. Він обов’язково має прямокутну форму та розмір 18*11 см. Із міркувань безпеки на поверхню наносять світловідбиваюче покриття. Фон у номерного знака – білий, символи – чорні.

  Як замовити виготовлення американських номерів на мотоцикл

  Щоб отримати копію номерного знака на мотоцикл зменшеного формату, для початку варто зв’язатися з представником нашої компанії. Підготуйте всі потрібні документи – техпаспорт та водійське посвідчення. Заповніть спеціальну форму, зазначивши ряд потрібних даних. Після підтвердження замовлення менеджером, можна здійснити оплату. Коли номерний знак на мотоцикл буде готовий, ми повідомимо клієнта, щоб він міг забрати замовлення в Києві чи отримати його з доставкою по Україні. Тривалість виготовлення номерів на мотоцикл зазвичай складає близько 5-10 хвилин, а гарантія на них розповсюджується на термін до 2 років. Замовте номерний знак – потурбуйтеся про свою безпеку!

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 105

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон