Пошкодження номерних знаків, заміна держ номера при ДТП в Україні

АКЦІЯ! на дублікат стандартного автономера

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Пошкоджені номери: як їх відновити просто та легально

  Бажаєте відновити номерний знак? Наша компанія має всі можливості, щоб надати подібну послугу за максимально вигідною для вас ціною. Що вона передбачає? Мова йде про виготовлення нових номерних знаків, які будуть абсолютно ідентичні зношеним чи пошкодженим елементам, проте матимуть ідеальний вигляд.

  Клієнти часто звертаються до нас, щоб відновити номер авто. Їхня уява малює складний технологічний процес, що передбачає вирівнювання пластини, реставрацію символів, відновлення покриття, в тому числі – голографічного зображення. Це дійсно мало б передбачати дуже непросту кропітку роботу, яка потребувала б чимало часу та зусиль. Проте, в реальності послуга відновлення пошкоджених номерів не передбачає реставрацію, мова завжди йде про виготовлення нових елементів, що швидше, простіше та дешевше.

  Чи можна їздити зі старим номерним знаком? Елемент, який експлуатується незалежно від погоди та особливостей дорожнього полотна, – пошкоджується, псується, втрачає свою естетичність. Звісно, його можна не міняти, та варто пам’ятати про штраф, який накладається, якщо номер стає нечитабельним.

  Затерті символи чи пошкоджене покриття – час замовити дублікат

  Затерті символи – це одна із головних причин заміни пошкоджених номерів, адже саме в такому разі власник авто може нести фінансову відповідальність. Фарба на номерних знаках з часом стирається, зважаючи на довготривалий вплив зовнішнього середовища. Сніг, дощ, палюче сонце – вони не йдуть на користь, як і надто агресивні засоби, що використовуються для миття номерних знаків. Кислоти і луги часто пошкоджують поверхню та стирають символи.

  Подряпини та сколи теж негативно впливають на візуалізацію. Окрім цього, символи на знаках можуть стиратися і через несприятливі умови для зберігання та транспортування. Волога для них є вкрай шкідливою. В будь-якому разі, не існує номерів із алюмінію, які б експлуатувалися вічно. Матеріал зношується, що теж впливає на рівень читабельності.

  Пошкодження світловідбиваючого покриття робить автомобільний номер непомітним на дорозі. Це може статися через появу тріщин, які виникають під впливом ультрафіолету, або ж внаслідок деформації від ударів. Вода та вітер викликають окислення, яке впливає на яскравість та світловідбиваючі властивості покриття, а неякісне дорожнє полотно призводить до появи подряпин. Як тільки помітили, що світловідбиваюче покриття почало лущитися чи отримало пошкодження іншого виду, – заповніть спеціальну форму на сайті, щоб замовити номерний знак, який буде повністю відповідати вимогам діючого законодавства.

  Чи можна уникнути витирання символів на автономері? Ви можете продовжити термін його експлуатації, якщо будете регулярно очищати від забруднення та зробите свій вибір на користь делікатних засобів для догляду. Якщо ж цифри вже стерлися – наша компанія буде завжди до ваших послуг.

  Види й причини пошкодження автономерів – інші варіанти

  Ще однією причиною для заміни держномера може стати корозія. Метал окислюється поступово, від того, що на нього впливають – вода, сіль, хімічні речовини. Алюміній псується з зовнішнього або внутрішнього боку пластини. Цей процес призводить:
  • до лущіння фарби;
  • до деформації номерного знака;
  • до появи отворів.
  В будь-якому разі, дані пошкодження роблять автомобільні номери малопридатними до використання. Не слід експлуатувати і номерний знак, який зігнувся. Не важливо, що спричинило подібне пошкодження:
  • механічний вплив;
  • різкі перепади температури;
  • тривалий час експлуатації;
  • необережне поводження з елементом.
  Доволі складно уникнути деформації автомобільного номера чи захистити його від корозії. Регулярний огляд та правильне обслуговування надають можливість користуватися номерними знаками досить довго, так коли вони отримали пошкодження – через погоду, ДТП чи інші причини, достатньо звернутися до фахівців нашої компанії, щоб отримати якісний дублікат за доступною ціною. Пошкодження автомобільного номера – ситуація, яка не є рідкістю в умовах сучасності, та наявність інноваційного сертифікованого обладнання дозволяє швидко вирішити проблему. 5-10 хвилин і, – ваш номерний знак готовий. Замовник може отримати його будь-яким зручним для себе способом – в офісі у Львові чи на пошті в іншому населеному пункті України.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 217

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон