Пошкодження номерних знаків, заміна держ номера при ДТП в Україні

АКЦІЯ!  на 1 стандартний номер  

350    299 грн.

 

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обязательно)

  Введите номерной знак

  Количество номеров
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення автономерів

  Стандартний номер

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Мото номера

   1 шт……………400 349 грн.

  Номера на причіп, трактор і вантажівку

   1 шт……………450 399 грн.

  Американські номера

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  Сувенірний номер

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  Номера до 2004 р

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Жовті, військові, ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мото номер

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номер на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Мото номер американский розмір

   1 шт……………500 449 грн.

  Номера на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

    Як замовити в нас держ номера:

  ZakkaЗалишити заявку на сайті
  phone1 по телефону (066) 219 64 11
  icon_letter_yellow через e-mail info@blog-avto.com
  buildingв в наших офісах

   Необхідні документи:

  tehpasport1

  Відправка на +38 (066) 219 64 11 logo-viber-150xu70

  smallflag_uaдля замовлення українских номерів:
   – техпаспорт (копія, фото)
  smallflag_euдля замовлення сувенірних і європейских номерів:
   – фото або зразок номера

    Як оплатити:

  KoshelekВ нашому офісі
  Privat на карту Приватбанку
  Nova1 на Новій Пошті (накладений платіж)

    Як забрати замовлення:

  shiааpped-144nova-poshta2
  Самовивіз з наших офісів з 10.00 до 17.00    Доставка Новою Поштою від 1 дня

  Пошкоджені номери: як їх відновити просто та легально

  Бажаєте відновити номерний знак? Наша компанія має всі можливості, щоб надати подібну послугу за максимально вигідною для вас ціною. Що вона передбачає? Мова йде про виготовлення нових номерних знаків, які будуть абсолютно ідентичні зношеним чи пошкодженим елементам, проте матимуть ідеальний вигляд.

  Клієнти часто звертаються до нас, щоб відновити номер авто. Їхня уява малює складний технологічний процес, що передбачає вирівнювання пластини, реставрацію символів, відновлення покриття, в тому числі – голографічного зображення. Це дійсно мало б передбачати дуже непросту кропітку роботу, яка потребувала б чимало часу та зусиль. Проте, в реальності послуга відновлення пошкоджених номерів не передбачає реставрацію, мова завжди йде про виготовлення нових елементів, що швидше, простіше та дешевше.

  Чи можна їздити зі старим номерним знаком? Елемент, який експлуатується незалежно від погоди та особливостей дорожнього полотна, – пошкоджується, псується, втрачає свою естетичність. Звісно, його можна не міняти, та варто пам’ятати про штраф, який накладається, якщо номер стає нечитабельним.

  Затерті символи чи пошкоджене покриття – час замовити дублікат

  Затерті символи – це одна із головних причин заміни пошкоджених номерів, адже саме в такому разі власник авто може нести фінансову відповідальність. Фарба на номерних знаках з часом стирається, зважаючи на довготривалий вплив зовнішнього середовища. Сніг, дощ, палюче сонце – вони не йдуть на користь, як і надто агресивні засоби, що використовуються для миття номерних знаків. Кислоти і луги часто пошкоджують поверхню та стирають символи.

  Подряпини та сколи теж негативно впливають на візуалізацію. Окрім цього, символи на знаках можуть стиратися і через несприятливі умови для зберігання та транспортування. Волога для них є вкрай шкідливою. В будь-якому разі, не існує номерів із алюмінію, які б експлуатувалися вічно. Матеріал зношується, що теж впливає на рівень читабельності.

  Пошкодження світловідбиваючого покриття робить автомобільний номер непомітним на дорозі. Це може статися через появу тріщин, які виникають під впливом ультрафіолету, або ж внаслідок деформації від ударів. Вода та вітер викликають окислення, яке впливає на яскравість та світловідбиваючі властивості покриття, а неякісне дорожнє полотно призводить до появи подряпин. Як тільки помітили, що світловідбиваюче покриття почало лущитися чи отримало пошкодження іншого виду, – заповніть спеціальну форму на сайті, щоб замовити номерний знак, який буде повністю відповідати вимогам діючого законодавства.

  Чи можна уникнути витирання символів на автономері? Ви можете продовжити термін його експлуатації, якщо будете регулярно очищати від забруднення та зробите свій вибір на користь делікатних засобів для догляду. Якщо ж цифри вже стерлися – наша компанія буде завжди до ваших послуг.

  Види й причини пошкодження автономерів – інші варіанти

  Ще однією причиною для заміни держномера може стати корозія. Метал окислюється поступово, від того, що на нього впливають – вода, сіль, хімічні речовини. Алюміній псується з зовнішнього або внутрішнього боку пластини. Цей процес призводить:

  • до лущіння фарби;
  • до деформації номерного знака;
  • до появи отворів.

  В будь-якому разі, дані пошкодження роблять автомобільні номери малопридатними до використання. Не слід експлуатувати і номерний знак, який зігнувся. Не важливо, що спричинило подібне пошкодження:

  • механічний вплив;
  • різкі перепади температури;
  • тривалий час експлуатації;
  • необережне поводження з елементом.

  Доволі складно уникнути деформації автомобільного номера чи захистити його від корозії. Регулярний огляд та правильне обслуговування надають можливість користуватися номерними знаками досить довго, так коли вони отримали пошкодження – через погоду, ДТП чи інші причини, достатньо звернутися до фахівців нашої компанії, щоб отримати якісний дублікат за доступною ціною. Пошкодження автомобільного номера – ситуація, яка не є рідкістю в умовах сучасності, та наявність інноваційного сертифікованого обладнання дозволяє швидко вирішити проблему. 5-10 хвилин і, – ваш номерний знак готовий. Замовник може отримати його будь-яким зручним для себе способом – в офісі у Львові чи на пошті в іншому населеному пункті України.

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 217

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Scroll to Top