Офіційне виготовлення автономерів на машину Запоріжжя

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Запоріжжі

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення номерних знаків в Запоріжжі

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Законне виготовлення номерних знаків в Запоріжжі, чому це роблять приватні компанії

  В Україні існує можливість виготовлення номерних знаків для автомобілів як у державних, так і у приватних компаніях. Приватні компанії зазвичай пропонують швидкий і зручний сервіс замовлення та виготовлення копій державних номерних знаків, тому багато автовласників обирають їх.

  Приватні компанії можуть законно виготовляти автономери у місті Запоріжжі відповідно до вимог законодавства, якщо вони надають відповідну документацію та отримують оригінальні заготовки для виробництва. Україна має Закон “Про дорожній рух”, який встановлює правила використання номерних знаків на автомобілях та вимоги до їх виготовлення. Згідно з цим законом, автознаки повинні відповідати певним стандартам, таким як розмір, колір, шрифт і розташування символів.

  Приватні компанії повинні отримати партію оригінальних заготовок для виробництва номерних знаків і дотримуватися певних правил, щоб гарантувати відповідність їх продукції вимогам законодавства в Запоріжжі. Це включає використання певних матеріалів для виготовлення державних знаків і перевірку якості продукції перед її продажем.

  Отже, виготовлення номерних знаків у приватних компаніях в Україні є законним за умови дотримання всіх вимог законодавства і отримання відповідного дозволу.

  З 2003 року наша компанія надає послуги з виготовлення автономерів для різних видів техніки в Запоріжжі та Запорізькій області. Спочатку ми займались відновленням і перефарбовуванням оригінальних державних знаків ще 20 років тому, оскільки на той момент не було можливості виготовлення дублікатів. Пізніше, ми придбали ліцензійне обладнання і відкрили перше виробництво копій номерних знаків. Зараз нам стало невигідно відновлювати і перефарбовувати пошкоджені або облізлі номери, оскільки ми можемо швидко і доступно виготовити нові державні знаки, і це повністю відповідає закону. Вся наша продукція виготовляється на сертифікованих верстатах з використанням оригінальних заготовок. Кожен номерний знак оснащений плівкою зі світловідбитними властивостями, голограмою і печаткою виробника, а всі роботи виконуються відповідно до ГОСТу, як у сервісних центрах МВС. Ми гарантуємо повну законність виготовлення номерних знаків у Запоріжжі, і ви можете замовити новий державний номер без будь-яких проблем із законом.

  Які види держномерів часто замовляють зробити наші клієнти

  Виробництво стандартних довгих автономерів

  Довгі номерні знаки для автомобілів розміром 520×112 мм є найбільш поширеними і встановлюються на більшості автотранспортних засобів у Запоріжжі. Існують два типи довгих номерних знаків: старого типу з синьо-жовтою смугою (видавалися з 2004 по 2015 роки) та нового типу з синьою смужкою (видавалися з 2015 року і до сьогодення). Жовті номери встановлюються на пасажирських автомобілях, а чорні використовуються на військовій техніці. Також існують довгі номери старого типу, які можуть бути розділені на три категорії залежно від періоду випуску.

  Виготовлення мото номерів

  Мотоцикли отримують державні номерні знаки розміром 220х174 мм, які можуть відрізнятися за типом залежно від року реєстрації. Запорізькі мотоциклісти можуть замовити новий зразок номерного знака, який використовується з 2015 року і має синю смугу на половині пластини з прапором України та позначенням «UA». Також доступний старий зразок номерного знака (2004-2015 рр.), який має тризуб на синьому тлі і позначення «UA» на жовтому тлі. Раніше використовувалися радянські номерні знаки без національної символіки.

  Виробництво квадратного автономера американського розміру

  втомобілі з Америки мають встановлювати автономери квадратної форми, зазвичай один або два, залежно від конструкції. Розмір цих номерних знаків становить 300х150 мм, а відмінності полягають у прапорах. Нові зразки номерних знаків для автомобілів США, які видавалися з 2015 року, мають синю смугу на лівій стороні пластини. Раніше виготовлялися квадратні знаки з синьо-жовтою смугою або з тризубцем та позначенням «UA». Можна також замовити п’ятизначний американський державний номер, який складається з п’ятьох цифр і двох букв, а також регіона реєстрації ТЗ.

  Виготовлення шестикутного держ знаку

  Державні знаки для причепів, тракторів або комбайнів мають форму шестикутника і розміри 288×206 мм. Вони встановлюються на задній частині спецтехніки і можуть мати 4 або 5 цифр і 2 букви. Символи знака розташовані у два рядки, а для кожного транспортного засобу виготовляється лише один номер.

  Виготовлення держномеру на скутер

  У Запоріжжі можна замовити державний номер для мопеда. Такі знаки видавалися з 2010 року для скутерів з двигуном об’ємом до 50 куб. см. Розмір пластини становить 140х114 мм, на якій розміщений прапор України зліва. У верхній частині знака для скутера знаходяться 4 букви, що вказують на область реєстрації і серію, а в нижній частині розташовані 4 цифри, що позначають порядковий номер.

  Виготовлення номерів на автомобіль в Запоріжжі, коли це потрібно

  Існує дві основні причини, з яких власники автомобілів замовляють виготовлення номерних знаків у місті Запоріжжя.

  Перша причина полягає в втраті державного номеру. Іноді автономер може бути втрачений через крадіжку, загублення або інші непередбачені обставини. У таких випадках власник автомобіля зобов’язаний замінити втрачений знак та виготовити новий, щоб не порушувати законодавство.

  Друга причина пов’язана з пошкодженням номерного знака. В результаті ДТП або природного зносу автомобіля знак може пошкодитися, наприклад, загнутися або облущитися. В таких випадках також потрібно замінити державний номер на новий, щоб уникнути порушень закону.

  Втрата номерного знака Запоріжжя

  Ситуація втрати номерного знака відноситься до випадків, коли автовласник втратив або його номерний знак був викрадений з автомобіля в Запоріжжі. Втрата автономера може статися з різних причин, наприклад, знак може відірватися під час руху або його можуть вкрасти на парковці. У такому випадку автовласник повинен замовити виготовлення нового номера в компанії, яка спеціалізується на цих послугах.

  Для подання заявки на виготовлення нового номерного знака в разі втрати необхідно надати документи, що підтверджують право власності на автомобіль в Запоріжжі. Після перевірки документів та оплати послуг компанії, автовласнику буде виготовлено новий номерний знак з усіма необхідними позначками.

  Заміна номерного знака в разі втрати є необхідною вимогою держави, а також необхідною для уникнення можливих штрафів за водіння без номерного знака.

  Пошкодження автономера в Запоріжжі

  Пошкодження автономера може статися з різних причин, включаючи аварії, нещасні випадки, крадіжки, вандалізм, зіткнення з тваринами та інші ситуації. Пошкодження можуть бути різними – від незначних подряпин і сколів до серйозних деформацій і розривів номерного знаку в Запоріжжі.

  Наша країна має закони, які вимагають заміни пошкоджених номерних знаків. Пошкоджений державний номер може бути важко прочитати, що може призвести до штрафу або зупинки поліцією.

  Якщо номерний знак пошкоджений, його слід замінити якнайшвидше та виготовити новий в Запоріжжі, щоб уникнути можливих проблем з поліцією і власником автомобіля.

  Як визначити Запорізьку реєстрацію на автомобілі

  Автомобільні номерні знаки, зареєстровані в Запорізькій області, складаються з двох літер, чотирьох цифр і ще двох літер. Наприклад, “АР1234ВО”. Кожна складова цього номера має своє значення:

  Перші дві літери позначають регіон реєстрації, у цьому випадку “АР” вказує на Запорізьку область. Наступні чотири цифри – це порядковий номер автомобіля в регіоні. Він може бути будь-яким числом від 0001 до 9999. Останні дві літери – це серія номерів, яка допомагає ідентифікувати автомобіль. У нашому прикладі – “ВО”. Значення літер у серії номерів може варіюватися залежно від часу реєстрації автомобіля. Наприклад, з 2021 року можуть використовуватися як кириличні, так і латинські літери A-Z. Раніше використовувалися виключно кириличні літери та інші символи.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Зробити нові номери в Запоріжжі, етапи виробництва

  Для виготовлення номерних знаків у Запоріжжі застосовується технологія штампування на спеціальному обладнанні.

  Перший етап виготовлення полягає в підготовці алюмінієвої заготовки для номерного знака. На заготовку накладається спеціальна маска, яка відображає символи, які треба видавити.

  Наступним кроком є тиснення символів на заготовку номерного знака. Заготовка поміщається на прес, де за допомогою спеціальних штампів видавлюються символи, цифри та інші елементи. Прес може бути як ручним, так і автоматичним. При великосерійному виробництві номерних знаків застосовуються автоматизовані лінії штампування.

  Після видавлення символів проводиться процес фарбування номерних знаків. Зазвичай використовується технологія термотрансфера, при якій спеціальний барвник наноситься на поверхню автономера за допомогою термопринтера. Фарба, що міститься на стрічці, проникає в поверхню знака і закріплюється термічним методом.

  Після завершення процесу фарбування нові номерні знаки проходять перевірку відповідності державному стандарту і готові до установки на автомобіль у Запоріжжі.

  Як замовити виготовлення знаку на авто в Запоріжжі, що для цього потрібно

  Щоб замовити виготовлення автомобільного номерного знака в Запоріжжі, є кілька зручних способів:
  • Зв’язатися з нами за вказаним на сайті телефоном, де менеджер обробить вашу заявку і пояснить подальші дії.
  • Зв’язатися з нами у месенджерах Viber, WhatsApp або Telegram за номером 066 219 6411.
  • Заповнити заявку на виготовлення автомобільного знака на нашому сайті в розділі “Замовити”.
  Для замовлення унікального номерного знака в Запоріжжі вам знадобиться технічний паспорт на транспортний засіб. Якщо ви втратили обидва номерні знаки, може знадобитися посвідчення особи. Ви можете надіслати фотографію технічного паспорта в месенджерах або принести його до нашого офісу, де ми зробимо його копію. Після виготовлення номерного знака в Запоріжжі, він може бути доставлений до вас у місто через перевізника “Нова Пошта”. Для цього необхідно надати дані одержувача, включаючи місто Запоріжжя, відділення Нової Пошти, прізвище, ім’я, по батькові та контактний телефон одержувача, а також вибрати форму оплати та кількість номерних знаків. Замовлення, оформлені до 17:00, будуть відправлені в той же день.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 193

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон