Виготовлення автономерів і номерних знаків на автомобіль Вінниця

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Вінниці

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Вінниці

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Зробити номера на авто у Вінниці законно, виготовлення держ знаків в приватній компанії

  Українське законодавство дозволяє приватним компаніям виготовляти автономери для автомобілів. Для цього необхідно мати оригінальні заготовки та обладнання для виробництва і продажу номерів у місті Вінниця.

  Процес виготовлення автономерів починається з отримання замовлення від клієнта. Після цього наша компанія використовує спеціалізовані машини та обладнання для створення номерних знаків з алюмінію. Також використовуються спеціальні фарби і штампи, щоб нанести необхідну інформацію на знак.

  Варто зазначити, що виготовлення номерних знаків в нашій компанії є повністю законним, при умові наявності відповідних документів від клієнта. Нові державні номери, які ми виготовляємо, повністю відповідають оригінальним державним знакам, отриманим при реєстрації автомобіля в сервісному центрі.

  Наша компанія використовує міцну алюмінієву основу для державних номерів, а також світловідбивну плівку з захисними голограмами і штампом заводу згідно зі стандартами ГОСТ. Шрифти, розміри та типи наших номерних знаків відповідають установленим стандартам.

  Проте, варто зазначити, що ми можемо виготовити номери лише за наявності необхідних документів від клієнта. Такими документами є технічний паспорт на транспортний засіб. Без цих документів ми не зможемо здійснити замовлення.

  Причини, по яким замовляють виготовлення нових автономерів

  Замовлення на виготовлення нових номерних знаків можуть бути обумовлені двома основними причинами:

  1. Втрата номера: У разі, якщо водій втратив державний номер або став жертвою крадіжки, йому потрібно виготовити нові державні номери для заміни втраченого або викраденого. Це не тільки дозволить повернути автомобіль на дорогу відповідно до закону, а й запобігає можливим штрафам за їзду без автономера.
  2. Пошкодження номера: Під час експлуатації автомобіля номерний знак може пошкодитися або стати незрозумілим. У такому випадку водій повинен замінити пошкоджений або стертий номер новим, щоб підтримувати безпеку на дорозі та уникнути штрафів і правових наслідків.

  Виробництво номерів у нашій компанії здійснюється сучасним європейським обладнанням, що гарантує високу якість продукції. Таким чином, ми забезпечуємо нашим клієнтам легальні та якісні державні номерні знаки в місті Вінниця.

  Причини втрати номерних знаків з автомобіля

  Виникнення втрати номерних знаків з автомобіля може бути зумовлене різними обставинами, такими як:

  1. Крадіжка: Номерні знаки можуть бути викрадені з автомобіля через їх вартість, з метою використання для злочинів або для продажу на чорному ринку.
  2. Втрата: Державні номери можуть бути втрачені через недбалість водія. Наприклад, якщо номерний знак не був надійно закріплений на автомобілі, він може відірватися і впасти на дорогу.
  3. Пошкодження: Автомобільні знаки можуть пошкодитися через аварію або зіткнення в місті Вінниця, що може призвести до їх втрати або неможливості використовувати на дорозі.
  4. Обман: Державні номери можуть бути втрачені через шахрайство або обман. Наприклад, якщо водій був обманутий і отримав фальшиві номерні знаки, то вони можуть бути вилучені правоохоронними органами, а водій може втратити права на їзду.
  5. Зношення: Автознаки можуть зношуватися з часом і ставати нерозбірливими, що може призвести до втрати їх під час їзди.

  Основні причини пошкодження номерних знаків на автомобілі

  Пошкодження номерних знаків на автомобілі можуть виникати з-за різних факторів, таких як:

  1. Фізичні пошкодження: Автомобільні знаки можуть постраждати від зіткнень, аварій або інших фізичних впливів, таких як подряпини, сколи, тріщини або інші види деформацій.
  2. Погодні умови: Пошкодження може статися через тривалий вплив погодних умов, таких як сильний вітер, дощ, сніг, град і т.д.
  3. Неправильна установка: Автономери можуть пошкодитися через неправильну установку. Якщо номерний знак недостатньо надійно закріплений на автомобілі, він може відірватися, падати на дорогу і пошкоджуватися.
  4. Зношення: Знаки можуть зношуватися з часом і ставати нерозбірливими, що призводить до необхідності їх заміни на нові.
  5. Вандалізм: Номери на авто можуть бути пошкоджені або знищені через вандалізм або підлість з боку невідомих осіб. Наприклад, авто знак може бути подряпаний, обклеєний наклейками або повністю зруйнований.

  Втрата номерних знаків та пошкодження автономерів можуть виникати в будь-який час, тому водіям варто бути уважними і дбайливими щодо своїх номерів, а також своїх автомобілів.

  Як розпізнати, що машина зареєстрована у Вінниці за держ номером

  Номерні знаки на автомобілях в Україні мають особливу структуру: складаються з чотирьох букв і чотирьох цифр. Перші дві букви позначають регіон реєстрації автомобіля, а решта символів – код серії і порядковий номер автономера.

  Наприклад, для Вінницької області, що займає друге місце в списку регіонів, номерний знак матиме такий формат: “АВ” + чотири цифри + літерний код серії.

  Зокрема, номерний знак автомобіля зареєстрованого в Вінницькій області і виданий Сервісним Центром Вінниці може виглядати наступним чином: “АВ 1234 АА”. Тут “АА” – літерний код серії, а “1234” – порядковий номер автомобіля.

  Важливо зауважити, що з 2020 року в Україні була введена нова система реєстраційних знаків, яка складається з латинських букв і цифр. Тепер для Вінницької області використовується не лише код “АВ”, а й “КВ”. Однак, старі номери, що відповідають старій системі, продовжують залишатися в обігу.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виготовлення номерних знаків у Вінниці, процес виробництва

  На заводах у Вінниці, зазвичай, виготовляють номерні знаки для автомобілів з алюмінію. Процес виготовлення може варіюватися в залежності від виробника, використовуваного обладнання і технології.

  Для виготовлення номерів з алюмінію використовується спеціальний прес. Спочатку на алюмінієвому листі створюють установку з символами номерного знака, потім лист завантажується в прес. Прес видавлює символи знака на поверхні алюмінію за допомогою матриці з потрібними символами.

  Для фарбування автономерів у Вінниці використовується машина термотрансфера. Термотрансферний апарат пропускає стрічку з фарбою через нагрівальний елемент, який нагріває фарбу до певної температури. Потім нагріта фарба переноситься на поверхню номерного знака за допомогою спеціального нагрівного елемента. Фарба охолоджується і закріплюється на поверхні автомобільного номеру.

  Таким чином, процес виготовлення номерів на автомобіль у Вінниці може відрізнятися в залежності від використаної технології та обладнання, але результат є однаково якісним і забезпечує зручну і легкозчитувану інформацію для ідентифікації автомобілів.

  Як замовити виготовлення автономерів у Вінниці, що для цього потрібно

  Україна має велику кількість приватних компаній, що надають послуги з виготовлення номерних знаків, і наша компанія – одна з таких. Процедура замовлення на виготовлення автономера в Вінниці може трохи відрізнятися в різних компаніях, проте загалом вона включає наступні етапи:
  1. Визначення типу номерного знака: Перед тим, як зробити замовлення на новий номерний знак, необхідно визначити тип і категорію транспортного засобу, для якого знак призначений.
  2. Підготовка документів: Для замовлення автономера в Вінниці необхідно надати компанії наступні документи:
   • технічний паспорт на транспортний засіб;
   • водійське посвідчення власника транспортного засобу (у разі втрати обох номерних знаків).
  3. Оформлення замовлення: Після підготовки документів заявник звертається до нашої компанії і оформляє замовлення на виготовлення номерного знака.
  4. Оплата: Після оформлення замовлення заявник оплачує вартість послуг компанії. Вартість виготовлення автономера в Вінниці може варіюватися залежно від типу номерного знака.
  5. Виробництво: Ми виготовляємо дублікат номерного знака відповідно до вимог заявника.
  6. Отримання державних номерів: Після виготовлення заявник отримує своє замовлення в Вінниці на Новій Пошті на наступний день після замовлення.
  Наша компанія гарантує якість та використання оригінальних матеріалів для виготовлення номерних знаків. Ми пропонуємо зручну і швидку процедуру замовлення, а також оперативну доставку замовлень. Звернувшись до нас, ви можете отримати високоякісний номерний знак для вашого автомобіля, який відповідає всім вимогам та стандартам.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 183

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон