Виготовлення автономерів і номерних знаків на машину Житомир

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Житомирі

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Житомирі

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Виготовити держ номера на автомобіль в Житомирі, чому це легально зробити в приватній компанії

  Українські автовласники мають можливість замовити унікальні державні номерні знаки в приватних компаніях Житомира. Це стає можливим через обмежену доступність або неефективність державної служби, яка також має право на виготовлення таких знаків.

  Законодавство України передбачає, що виробництво автономерів може проводитися лише в організаціях, що отримали оригінальні заготовки відповідного стандарту. Приватні компанії, які займаються цим видом діяльності, зобов’язані працювати відповідно до законодавчих норм і стандартів, щоб забезпечити безпеку та якість виготовлених номерних знаків для автомобілів.

  Причина дозволу законного виробництва державних знаків у приватних компаніях полягає в тому, що державні служби, такі як Державтоінспекція, можуть бути недоступними або неефективними, особливо в віддалених або труднодоступних районах. Завдяки приватним компаніям власники автомобілів можуть отримати дублікати державних номерних знаків у разі їх втрати або пошкодження.

  Наша компанія в Житомирі має законні повноваження на виготовлення номерних знаків для вашого автомобіля, якщо оригінальні були втрачені або пошкоджені. Ми гарантуємо, що наші дублікати повністю відповідають оригінальним державним знакам, які були видані при реєстрації вашого транспортного засобу. Згідно із законодавством України, кожен клієнт має право замовити виготовлення номера у нас, і цей процес є законним.

  Наша компанія використовує високоякісні матеріали та сучасне європейське обладнання для виробництва державних номерних знаків. Заготовки відповідають стандарту ГОСТ та мають міцну алюмінієву основу, світловідбиваючу плівку з захисними голограмами та штамп заводу, а також шрифти, що відповідають установленим стандартам.

  Методом видавлювання на спеціальному пресі ми виготовляємо автономери для вашого автомобіля, а потім застосовуємо краску за допомогою технології термотрансфера. Важливо зазначити, що ми можемо виготовити номерні знаки тільки за наявності необхідних документів, таких як технічний паспорт на транспортний засіб. Без необхідної документації, ми, на жаль, не можемо виконати процедуру відновлення оригінальних знаків.

  Будь ласка, зверніться до нас з будь-якими питаннями або замовленнями стосовно державних номерних знаків, і ми з радістю допоможемо вам у цьому процесі.

  Види номерних знаків, які ми робимо в Житомирі

  Українська держава прийняла стандартизовану систему номерних знаків для різних видів транспортних засобів.

  Легкові автомобілі в Житомирі можуть отримати номерні знаки, складені з чотирьох букв і чотирьох цифр на білому тлі з чорними символами. Існують три стандарти: радянський, старий та новий український.

  Для пасажирського транспорту, номерні знаки мають жовтий фон з чорними символами і виготовляються таким же способом, як і для легкових автомобілів.

  Номерні знаки для транспорту Збройних Сил України мають білі букви на чорному тлі і не містять прапорів або інших державних символів. У Житомирі доступні також військові номери чорного кольору, якщо є потреба.

  Автономери дипломатичних автомобілів складаються з чорних букв на білому тлі з додатковою буквою «D» або «CD», за якою йде до шести цифр.

  Транзитні номерні знаки для тимчасового ввезення транспортних засобів в країну мають білий колір символів на червоному тлі.

  Для мотоциклів, номери мають квадратну форму і можуть складатися з комбінацій 4 букв і 4 цифр або 3 літер і 4 цифр.

  Автомобілі з США мають особливі номери розміром 300х150 мм, їх роблять на замовлення за наявності технічного паспорта.

  Трактори або причепи мають номери з шестикутною формою заготовки, які можна отримати в Житомирі звернувшись в компанію.

  В яких випадках потрібно виготовити номера на машину, основні причини замовлення

  Найпоширеніші причини виготовлення нових номерних знаків на машини – це втрата та пошкодження старих.

  Втрата номерних знаків може статися з різних причин, наприклад, якщо власник машини їх втратив або їм був заволодітий злочинцями. У такому випадку, власник повинен замовити нові номери в нашій компанії, щоб відповідати вимогам законодавства і уникнути штрафних санкцій.

  Пошкодження номерних знаків може бути викликано різними факторами, такими як погані дорожні умови, аварії, зіткнення та інші подібні ситуації. Якщо автономери стали непридатними для використання, власник також повинен замовити нові номери в Житомирі, щоб забезпечити правильне і легальне функціонування свого автомобіля.

  Безперечно, виробництво номерних знаків має відбуватися відповідно до правил і норм, встановлених державою, щоб уникнути проблем з владними органами і забезпечити безпеку на дорозі.

  Причини втрати номера з автомобіля

  Втрата номерних знаків з автомобіля може мати різні причини, які можуть бути зв’язані як з діями власника, так і з небезпечними зовнішніми обставинами.

  Однією з найпоширеніших причин втрати автономерів в Житомирі є крадіжка. Якщо машина стала об’єктом крадіжки, або зловмисники вкрали номерні знаки, власник зіткнеться з проблемою відсутності номерів. У такому випадку власнику необхідно звернутися до поліції (якщо вкрали обидва державних номери), щоб зареєструвати крадіжку, та замовити нові автономери у нашій компанії в Житомирі.

  Іншою поширеною причиною втрати номерних знаків є пошкодження. Якщо державні номери були пошкоджені внаслідок дорожньо-транспортної пригоди або поганих дорожніх умов, вони можуть відпасти та бути втрачені. У такому випадку власник автомобіля також повинен замовити нові номери в нашій компанії, щоб відповідати вимогам закону та уникнути штрафних санкцій.

  Причини пошкодження автономера

  Є кілька причин, які можуть спричинити пошкодження номерних знаків на автомобілі в Житомирі:

  1. Дорожні умови: Автономери можуть пошкоджуватися через нерівності доріг, ями, кочки, камені, гравій або інші перешкоди на дорозі. Коли автомобіль проїжджає через ці перешкоди, держзнак може зіткнутися з ними та пошкодитися.
  2. Пошкодження під час стоянки: Номерні знаки також можуть постраждати під час стоянки машини. Наприклад, коли інший автомобіль потрапляє в аварію та врізається в ваш автомобіль, таке зіткнення може призвести до пошкодження.
  3. Недбале поводження: Якщо власник машини недбало ставиться до неї, автономери можуть пошкоджуватися під час чищення автомобіля, транспортування або зберігання.
  4. Погодні умови: Залежно від місця розташування та клімату, номери можуть пошкоджуватися через сильний вітер, град, дощ, снігопад або ожеледицю.
  5. Вандалізм: Державні знаки також можуть стати об’єктом вандалізму, наприклад, якщо на них намалюють або напишуть щось.

  Виробництво номерних знаків повинно відбуватися відповідно до правил і норм, встановлених державою, щоб уникнути проблем з правоохоронними органами та забезпечити безпеку на дорозі.

  Як ідентифікувати Житомирський обік авто за номерним знаком

  Українські номерні знаки мають визначену структуру, яка дозволяє ідентифікувати їх реєстрацію. У разі, якщо автомобіль зареєстрований в Житомирі, його номерний знак буде мати такий формат: “АМ1234XX”. Перші дві літери “АМ” позначають регіон реєстрації, наступні чотири цифри формують унікальний номер автомобіля, а останні дві літери визначають серію номерів. Важливо зазначити, що останні літери можуть різнитися залежно від серії номерів.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виробництво номерних знаків у Житомирі, як роблять нові автономери

  Процес виробництва номерних знаків на заводах у Житомирі включає кілька етапів:

  1. Виготовлення заготовки: Листовий метал (наприклад, алюміній) зрізається на необхідні розміри і форму спеціальним обладнанням у Житомирі.
  2. Видавлення символів: Заготовки, призначені для виготовлення номерних знаків, піддаються видавлюванню букв і цифр на спеціальних пресах. Преси обладнані матрицями, які вирізають символи на поверхні заготовки.
  3. Фарбування: Автономери можуть бути покриті фарбою за допомогою термотрансферного принтера. Принтер наносить фарбу на плівку, а термічний прес передає фарбу на поверхню номерного знака. Цей процес забезпечує яскравий, міцний та стійкий до зовнішніх впливів колірний шар.
  4. Перевірка якості: Завершальним етапом є перевірка якості готового продукту у Житомирі.

  Таким чином, виготовлення автономерів – це складний технологічний процес, що включає безліч етапів та використовує різне обладнання на заводах у Житомирі.

  Замовити виготовлення номерів на автомобіль в місті Житомир, що для цього потрібно

  Щоб замовити виготовлення номерного знака для автомобіля у місті Житомир, власнику необхідно виконати кілька кроків.
  1. Підготовка документів: Власник повинен підготувати необхідні документи, які підтверджують право власності на автомобіль та особу замовника.
  2. Оплата послуги: Власник має оплатити послугу виготовлення номерного знака, можливо, відразу при замовленні або при отриманні.
  3. Надсилання документів: Існує декілька способів надсилання документів, зокрема через месенджери (Вайбер, Телеграм або Ватсап за номером 066 219 6411) або за допомогою спеціальної форми на сайті компанії.
  4. Відвідування представництва: Власник може також відвідати представництво компанії для замовлення номерного знака.
  Якщо звернутися до компанії в робочий час, їхні фахівці можуть виготовити і відправити номерний знак в Житомир в той же день, коли було зроблено замовлення. Доставка здійснюється перевізником “Нова Пошта” та зазвичай займає 1 день. Після отримання нових державних номерів власник зможе законно використовувати свій автомобіль на громадських дорогах Житомира.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 249

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон