Номер на мотоцикл нового зразка, зробити мото номер після 2015 року

АКЦІЯ! на мотоциклетний номер нового зразку

400    349 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення номерного знаку нового зразку на мотоцикл

  мотоциклетный гос номер после 2015 года

  Номер на мотоцикл після 2015 року

   1 шт……………400 349 грн.

  Інформація про виготовлення номера на мотоцикл нового зразка

  Розмір номера на мотоцикл складає 220х174 мм і має прямокутну форму. Згідно з новими вимогами, що почали діяти з 2015 року, номерний знак на мотоцикл виготовляється з алюмінієвої заготовки товщиною більше 1 мм і має світловідбиваюче покриття. Фон номера є білим, а символи наносяться чорним кольором. Виробництво таких номерів здійснюється шляхом друку символів на пресі, а на самому знаку розміщуються захисні голограми. Цей тип номерного знаку був впроваджений в МРЕО з 2015 року і відповідає стандарту якості ГОСТ 4278:2019. Виробник надає гарантію на номерний знак тривалістю 2 роки, а його виготовлення займає всього 5 хвилин.

  Чому номерний знак 2015 року на мотоциклі має квадратну форму

  Однією з головних причин, які обумовили квадратну форму номерного знака на мотоциклах з 2015 року, є необхідність використання більш компактного та зручного для установки номера на вузьких місцях, зокрема на задньому крилі мотоцикла. Крім того, квадратна форма забезпечує кращу видимість та зручність читання номера для інших учасників дорожнього руху, що сприяє підвищенню безпеки на дорозі. Квадратна форма також полегшує читання номера в умовах обмеженого освітлення та поганої погоди, що особливо важливо на дорогах з високим рівнем трафіку та в міських умовах, де мотоцикли можуть бути менш помітними для інших водіїв, але рухатися швидше.

  Квадратний формат нового номерного знаку для мотоциклів є частиною єдиного стандарту для всіх видів транспортних засобів в Україні. Це спрощує процес ідентифікації та контролю транспортних засобів з боку правоохоронних органів та органів державної реєстрації. В цілому, квадратна форма номерного знака на мотоциклах є зручною та ефективною для ідентифікації та контролю руху мотоциклів на дорогах, сприяючи підвищенню безпеки всіх учасників дорожнього руху.

  Відмінності нового зразка від попередніх зразків

  Україна використовує номерний знак у формі квадрата з буквами і цифрами для мотоциклів. Формат нового номерного знака для мотоциклів складається з двох літер, потім чотирьох цифр і ще двох літер. Наприклад: АА1234АА. Цей формат був введений з 2004 року. Раніше на мотоциклах використовувався інший формат номерного знака, який складався з трьох букв і чотирьох цифр.

  Починаючи з 1 березня 2015 року, в Україні був введений новий універсальний формат номерних знаків, розроблений згідно з вимогами ЄС. В новому форматі, на лівій частині номерного знака знаходиться синій прямокутник, на якому зображений розпізнавальний знак країни реєстрації транспортного засобу, а зверху наноситься прапор України. У попередньому форматі замість синього прямокутника була синьо-жовта смуга на всю висоту номерного знаку, а також герб України у верхній частині.

  У новому форматі українські мотоциклетні номерні знаки залишилися подібними до автомобільних, з відмінністю у синьому тлі ліворуч на знаку, де розміщена символіка України та літерно-цифрова комбінація “UA”. Пояснюється це нововведення 2015 року тим, що до приєднання України до ЄС видаватимуться номерні знаки нового зразка з прапором України на синьому тлі, а після приєднання – з “зірковим кільцем” Євросоюзу. Цей універсальний формат номерних знаків ЄС був введений для забезпечення єдиної системи автомобільних і мотоциклетних номерних знаків в Європі.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Зробити нові мотоциклетні номери після 2015 року, етапи виробництва

  Виготовлення нових мотоциклетних номерних знаків з початку 2015 року проводиться на заводах за допомогою спеціалізованих верстатів і передових технологій. Цей процес дозволяє видавлювати символи на металевих основах і наносити фарбу на номерні знаки за допомогою верстатів термотрансфера. Для виготовлення мотоциклетних номерних знаків нового зразка спочатку на металевій основі використовується спеціалізований прес, який видавлює символи і цифри. Цей процес використовує різні штампи і матриці, залежно від потрібного шрифту і розміру символів. Штампи можуть бути односторонніми або багатолінійними. Після видавлювання символів металеві номерні знаки проходять процес фарбування за допомогою верстатів термотрансфера. Термостанок, що використовується на цьому етапі, наносить фарбу на поверхню номерного знака, передаючи тепло і тиск на фарбувальну стрічку. Це дозволяє отримати чітке нанесення фарби на металеву поверхню номерного знака. Після завершення фарбування номерні знаки проходять фінальну обробку та якісну перевірку перед тим, як бути відправленими на склад для подальшого продажу або використання. Виробництво мотоциклетних номерних знаків 2015 року на заводах – це складний процес, який вимагає високої точності і уваги до деталей.

  Замовити виготовлення номера на мотоцикл нового зразка, що потрібно

  Якщо ви бажаєте замовити мотоциклетний номер нового зразка в Україні, ви можете звернутися до приватної компанії, що займається виробництвом номерних знаків. При оформленні замовлення вам потрібно буде надати оригінальний номерний знак (якщо він є) та технічний паспорт на мотоцикл. Фахівці компанії виготовлять новий номерний знак, використовуючи сучасні технології. Після виготовлення номерного знака вам потрібно оплатити його вартість, після чого він буде видалий вам. Цей номерний знак є офіційним і може бути використаний для заміни втраченого або пошкодженого номерного знака на вашому мотоциклі.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 193

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон