Виготовлення номерів і номерних знаків на автомобіль Кропивницький

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Кропивницькому

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Кропивницькому

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Офіційне виготовлення номерів на машини у Кропивницькому, зробити номерні знаки в приватній компанії

  Україна дозволяє виготовлення номерних знаків для автомобілів як державними підприємствами, так і приватними компаніями, які мають відповідну ліцензію. У Кропивницькому, приватні компанії, що займаються виробництвом автономерів, повинні мати оригінальні заготовки, погоджені з Міністерством внутрішніх справ України, та застосовувати технології штампування або фрезерування, а також використовувати спеціальні фарби і покриття для захисту від підробок. Такі практики є легальними, оскільки законодавство України не обмежує виробництво номерних знаків державними підприємствами, дозволяючи приватним компаніям займатися цією діяльністю під умовою отримання відповідної ліцензії.

  У зв’язку з вільним ринком та конкуренцією між виробниками, які мають ліцензію, якість номерних знаків підвищується, а ціни знижуються. Приватні компанії також мають змогу використовувати різні елементи захисту, такі як голограми і мікротекст, для забезпечення безпеки та запобігання підробці.

  Наш компанія, пропонує свої послуги з виготовлення державних номерних знаків у Кропивницькому та Кіровоградській області вже протягом 15 років. За цей час вони постійно модернізували технологічний процес виготовлення, перейшли на сучасне європейське обладнання для фарбування за допомогою верстата з термоплівкою. Це дозволило значно прискорити процес виробництва і підвищити стійкість продукції до механічних і температурних впливів. Всі їхні верстати мають офіційні документи, використовуються лише оригінальні заготовки, і виробництво відповідає ГОСТ.

  Види держномерів, які можна виготовити в Кропивницькому

  У Кропивницькому є можливість замовити різні типи номерних знаків залежно від виду транспортного засобу, наприклад, для автомобілів, мотоциклів, пасажирських і маршрутних автобусів, збройних сил та дипломатичних автомобілів.

  Для автомобілів, які привезені з Америки, можна замовити американські номери, які мають свої особливості та розміри.

  Також існують номерні знаки для причепів, тракторів, комбайнів та іншої спеціальної техніки, а також для мопедів у Кіровоградській області, які повинні бути зареєстровані та мати державний номерний знак розміром 140х114 мм з різними зображеннями та кодами регіонів.

  З яких причин потрібно необхідно зробити нові номери на автомобіль

  Втрата автономерів Кропивницький

  Номерні знаки автомобілів є важливими ідентифікаторами транспортних засобів, що обов’язково мають бути присутніми при пересуванні по дорогах. У випадку втрати номерного знаку, власник автомобіля не може користуватися ним, поки не замовить новий. В Кропивницькому доступна послуга виготовлення нових номерних знаків для заміни втрачених або пошкоджених, що дозволить продовжити легальну експлуатацію транспортного засобу.

  Загублення автономера може статися з різних причин, таких як невміле демонтажу або заміни знака, крадіжка, або просто випадання під час руху. Також втрата номерного знака може виникнути через стихійні лиха, такі як повені або сильні вітри, що зривають номер з автомобіля.

  Незалежно від причини, втрата номерного знаку може призвести до неприємних ситуацій, таких як штрафи за їзду без номера, можливий арешт автомобіля або ускладнення процесу продажу або передачі машини новому власнику. Тому у разі втрати автономера, власник автомобіля має якомога швидше замовити новий номер.

  Пошкодження автономерів в Кропивницькому

  Також номерний знак автомобіля може пошкодитися через різні обставини, такі як дорожньо-транспортні пригоди, корозія або механічні ушкодження. У разі серйозного пошкодження, коли номерний знак стає нечитабельним, необхідно замовити новий автономер для заміни пошкодженого, забезпечивши правильну ідентифікацію транспортного засобу відповідно до правил дорожнього руху.

  Пошкодження автомобільного номера може відбутися через аварії або зіткнення, які можуть зігнути або розбити номерний знак. Також механічні пошкодження, такі як подряпини або сколи на поверхні номеру, можуть призвести до нечитабельності знаку.

  Пошкоджений державний знак може призвести до штрафування, якщо він не відповідає встановленим вимогам щодо читабельності та видимості. Це може призвести до порушення правил дорожнього руху та наслідувати штрафні санкції.

  Як розшифрувати Кропивницьку реєстрацію авто за автономером

  В Україні номерний знак автомобіля складається з буквено-цифрового коду. Перші дві літери позначають регіон реєстрації автомобіля, за ними йдуть чотири цифри, що вказують на порядковий номер реєстрації в даному регіоні. Останні дві літери можуть позначати серію реєстраційних знаків або іншу інформацію. Наприклад, “ВА1235АМ” означає автомобіль, зареєстрований в Кіровоградській області, з порядковим номером 1235 та серією “АМ”.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виготовлення автомобільних номерів, як їх роблять в Кропивницькому

  В Кропивницькому, виробництво номерних знаків для автомобілів здійснюється за допомогою спеціальних верстатів та технологій.

  Всім процесом виготовлення номерних знаків на автомобілі починається з нанесення захисного і світловідбиваючого шару на листовий метал. Потім листовий метал завантажується в спеціальний прес, який виштовхує символи та інші елементи номерного знаку за допомогою штампів. Штампи виготовляються на основі державних стандартів і вимог.

  Після процедури видавлювання символів, автомобільний номер піддається механічній та хімічній обробці в Кропивницькому для видалення можливих забруднень та обробки його поверхні. Потім номерний знак фарбується.

  Для фарбування використовується машина термотрансфера, яка діє наступним чином: спеціальна фарба для номерних знаків знаходиться на плівковому матеріалі. Ця плівка з фарбою переноситься на автономер, де за допомогою високотемпературної обробки фарба переноситься на металеву поверхню номерного знаку.

  Після фарбування, номерний знак проходить фінальний етап – контроль якості в Кропивницькому. Це дозволяє забезпечити захист автономера від зовнішніх впливів, зберегти яскравість та чіткість символів протягом усього терміну експлуатації.

  Процедура замовлення на виготовлення номерних знаків в Кропивницькому, що для цього потрібно

  Щоб замовити виготовлення номерного знаку в Кропивницькому, є кілька зручних способів. Зв’язатися з нами можна за телефоном, зазначеним на сайті, або написати в месенджерах Viber, Whatsapp або Telegram за номером 066 219 6411. Також доступна заявка на виготовлення автономера прямо на нашому сайті в розділі “Замовити”. Обов’язково потрібний технічний паспорт на транспортний засіб для оформлення замовлення. В разі втрати обох номерних знаків може знадобитися посвідчення особи. Фотографію техпаспорту можна надіслати нам у мессенджерах або принести особисто до офісу. Ми надаємо послугу доставки готових номерних знаків до Кропивницького через перевізника “Нова Пошта”. Для цього необхідно вказати всі дані одержувача, такі як місто Кропивницький, відділення “Нової Пошти” в Кропівницькому, прізвище, ім’я, по батькові та телефон. Вам також потрібно вибрати форму оплати та кількість номерних знаків. Якщо замовлення здійснено до 17:00, ми відправимо його в той же день.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 194

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон