Загубив номерний знак з автомобіля, що робити, якщо держ номер загубився або його вкрали?

АКЦІЯ! на відновлення 1 стандартного автономера

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна відновлення номерних знаків

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Втрата номерів: як отримати державний номер на авто

  Життя рідко буває безхмарним, особливо, якщо ти автомобіліст. Час від часу трапляються ситуації, які виводять із рівноваги та потребують негайного вирішення. Саме такою є втрата автомобільних номерів.

  Загубили автономер? Не знаєте, що робити в такому випадку? Замовте його відновлення в Києві. Наша компанія надає цю послугу за доступною ціною та абсолютно легально. Відновлення номерних знаків у зв’язку з їх втратою передбачає виготовлення нових номерів, які будуть цілком і повністю дублювати старі. Виготовлення нового номерного знаку є процедурою швидкою та фінансово доступною, чого вдалося досягти завдяки використанню сучасних технологій. Українське законодавство дозволяє скористатися цією опцією кожному громадянину (власнику транспортного засобу), який втратив автономер, та має необхідні документи.

  Виробництво номерних знаків здійснюється відповідно до вимогу ГОСТу. В результаті ви отримуєте точнісінько такі номери, як ті, що були раніше видані у МРЕО. Вони не будуть мати жодних додаткових позначок і дозволять без проблем переміщатися на машині в місті та за його межами. Якщо виникне потреба зняти транспортний засіб з обліку, власник авто зможе здати автономер у МРЕО.

  Причини втрати автономерів

  Втратити держномер авто не так складно, як здається, особливо, зважаючи на якість дорожнього полотна. Елемент може відірватися в процесі руху, якщо був недостатньо міцно зафіксований. Машини втрачають номери, коли рухаються через водні перепони. Вода здатна пошкодити кріплення й спровокувати корозію. Номерні знаки можуть загубитися внаслідок окислення та руйнування фіксуючих елементів або пошкодитись від впливу стихії.

  Неправильна установка чи неякісні кріплення гарантовано рано або пізно призведуть до втрати номерів. Ці ризики зростають, коли машина швидко рухається або їде нерівною дорогою. Чи можна уникнути втрати номерного знаку? Так, якщо установити його за всіма правилами. Номери закріплюють з використанням спеціальних елементів, які повністю відповідають встановленим вимогам безпеки на транспорті. Варто віддавати перевагу надійним кріпленням, які не мають пошкоджень. Особливо це важливо у разі, коли планується довготривала поїздка неякісним автошляхом. Якщо помітили ушкодження елементів, краще замінити їх.

  Втрата номерних знаків внаслідок крадіжки

  Номерні знаки можуть бути втрачені через крадіжку. Зловмисники здатні зняти їх з однієї машини та прикріпити на іншу, щоб збільшити свої шанси на успішну реалізацію злочинних намірів. Номерні знаки можуть знадобиться їм, наприклад, щоб уникнути штрафів, чи проїхати без оплати платною дорогою.

  Крадіжка автомобільних номерів може передувати скоєнню куди більш серйозних злочинів, серед яких:

  • торгівля забороненими товарами;
  • крадіжка палива;
  • маскування від правоохоронних органів;
  • незаконний перепродаж.

  Вкрасти номер авто можуть з різною метою, та в будь-якому випадку, його власник має звернутися до правоохоронних органів, щоб написати заяву на викрадення. Після цього можна відновити номерні знаки відповідно до вимог діючого законодавства.

  Що робити у разі втрати автомобільного номера

  Якщо з вашого авто зник автомобільний номер, наприклад, після сильної зливи, достатньо просто замовити дублікат. Коли ж зловмисники викрали два номера, є висока вірогідність того, що вони розкажуть, де знаходяться номерні знаки, звісно, за винагороду. Їх можна пошукати, бо скоріше за все держномера будуть заховані десь поблизу. Не змогли знайти втрачений номер? Зловмисники не вийшли на зв’язок? В такому випадку на вас чекає повна перереєстрація транспортного засобу та ануляція старих номерних знаків. Звісно, існує й інший варіант, яким особливо доцільно скористатися у тому випадку, коли автономер був зіпсований чи зник у дорозі не витримавши негоди. Копії номерів на замовлення – мають цілком доступну ціну і виготовляються впродовж 5-10 хвилин. Чи можна їздити без автомобільного номера? Ні, бо це суперечить вимогам українського законодавства. Не можна користуватися чужими, не зареєстрованими номерами або ж номерами, які не відповідають ГОСТу. В іншому разі порушник має сплатити штраф. Зекономте свої кошти та час, замовте дублікат в нашій компанії! Для цього достатньо мати паспорт та свідоцтво про реєстрацію авто, а також заяву про втрату номера, отриману в поліції (якщо ви зверталися, щоб повідомити про викрадення).

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 238

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон