Номер на мопед, мотороллер до 50 куб. см.

АКЦІЯ! на мопедний номер

400    349 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення номерного знаку на мопед

  мопедный гос номер

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Інформація про виготовлення номера на мопед

  Для отримання дубліката номера на мопед необхідно мати техпаспорт на нього, тобто моторолер повинен бути зареєстрований в Сервісному Центрі МВС.

  Маленький мопедний номер має розміри 140х110 мм і має форму прямокутника. Виготовляються номери на алюмінієвій заготовці з товщиною понад 1 мм і мають світловідбивне покриття. Цифри і літери номера на моторолері надруковані на пресі і фарбуються чорним кольором. На державному знаку мопеда також наносяться захисні голограми. Виробник надає 2-річну гарантію на номерний знак. Час виготовлення маленького мопедного номера становить 5 хвилин.

  Відмінність номерів на мотороллер від стандартних

  Номерні знаки на моторолерах мають менший розмір, оскільки мопеди зазвичай є компактнішими і меншими за розміром, ніж автомобілі та інші транспортні засоби.

  В різних країнах існує нормативне регулювання щодо розмірів номерних знаків. Наприклад, в Україні розміри номерних знаків для мопедів і мотоциклів регулюються Правилами дорожнього руху (ПДД). Згідно з ПДД, розміри номерних знаків для мопедів не повинні перевищувати 140 мм у довжину і 110 мм у висоту, в той час як для автомобілів вони мають бути не менше 520 мм у довжину і 110 мм у висоту.

  Таким чином, розміри номерних знаків на моторолерах визначаються як мінімально допустимі розміри, які забезпечують читання їх на дорозі, враховуючи обмежені розміри мопеда.

  Як виглядають і які зразки номерів на мопед бувають

  Для мопедів з об’ємом двигуна до 50 куб. см використовуються номерні знаки з білим фоном і чорними символами. Такі мопеди повинні бути зареєстровані в МРЕО і мати відповідний маленький номерний знак. Для реєстрації таких мопедів необхідно надати відповідні документи і пройти технічний огляд транспортного засобу.

  Розмір номера для мопедів і скутерів становить 140х114 мм і використовується для транспортних засобів з об’ємом двигуна до 50 куб. см. В Україні такий тип номерних знаків став популярним приблизно з 2010 року, до цього моменту мопеди не потребували реєстрації в МВС. На такому типі номерного знака використовується буквено-цифрове позначення, що складається з чотирьох букв у верхній частині і чотирьох цифр у нижній частині. До 2015 року на номері зображувався прапор України на всю висоту з тризубцем і UA, а потім був введений новий зразок з синьою смугою на половині номера.

  Як розшифровується держ знак на мопеді

  Українські державні знаки на мопеди та моторолери представлені у форматі буквено-цифрових комбінацій, що включають у себе як українські, так і латинські літери, а також цифри.

  Для мопедів з об’ємом двигуна до 50 куб. см, мотоциклів та автомобілів, номерні знаки складаються з трьох груп символів:

  • Перша група складається з двох букв, які вказують на регіон реєстрації транспортного засобу. 
  • Друга група – це чотири цифри, які визначають серійний номер реєстрації мопеда. 
  • Третя група – це дві букви, які обираються випадковим чином.

  На яких популярних моделях мопедів встановлюється маленький номерний знак

  Наприклад, Honda Dio – це популярний мопед, вироблений японським виробником Honda, який використовує маленький номерний знак. Yamaha Jog – це інший японський мопед з дизайном, схожим на Honda Dio. Він має простий, але ефективний дизайн та високі технічні характеристики. Suzuki Let’s – це компактний та легкий мопед від японської компанії Suzuki з сучасним дизайном та економічним двигуном, який має обмежене місце для установки номерного знака. Також на ринку присутній новий Suzuki Sepia, Honda Tact та багато інших моделей.

  Важливо зазначити, що унікальні номерні знаки використовуються для ідентифікації та реєстрації транспортних засобів і дотримуються встановлених правил і регуляцій країни.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Зробити номер на мопед, як відбувається виробництво

  На виробничих підприємствах спеціальним обладнанням виготовляються номерні знаки для мопедів та інших транспортних засобів. Процес створення дублікатів номерних знаків проходить через кілька етапів, які описані нижче. На першому етапі виконується видавлювання символів на пресі. Для цього використовуються спеціальні штампи з символами, які пресуються в металеву пластину. З метою отримання високоякісного результату на пресі застосовуються різні насадки і налаштування, щоб точно відтворити потрібний шрифт і розміри символів номера мопеда. Другий етап включає фарбування малих номерних знаків для мопеда. Для цього використовується спеціальний апарат термотрансфера, який дозволяє наносити фарбу на металеву пластину за допомогою спеціальної плівки. Плівка з фарбою розміщується на пластині і піддається нагріванню до певної температури, щоб фарба перенеслася на металеву поверхню. Цей процес забезпечує високу якість і довговічність фарби на номерному знаку мопеда. Після завершення всіх етапів створеного дубліката державного знака моторолера проводиться перевірка на якість, після чого він видається клієнту або відправляється Новою Поштою в будь-який населений пункт України.

  Замовити дублікат мопедного номера в Україні, які документи обов’язкові

  Для замовлення дубліката номера для мопеда необхідно мати технічний паспорт транспортного засобу. В окремих випадках може знадобитися посвідчення особи. Існує кілька зручних способів замовлення дубліката номера на мопед:
  1. Зв’язатися з нами за вказаним на сайті телефоном або через месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Telegram.
  2. Заповнити заявку на нашому сайті в розділі “Замовити”.
  3. Відвідати наш офіс у Києві, де дублікат мопедного номера можна виготовити всього за 5 хвилин.
  Ми доставляємо дублікат номера на мопед у будь-яке місто України через перевізника Нова Пошта. Для цього необхідно надати всі необхідні дані отримувача і вибрати зручну форму оплати. Якщо замовлення буде зроблено до 17:00, ми відправимо його в той же день.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 72

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон