Старий номер на мотоцикл, зробити радянський мото номер

АКЦИЯ! на радянський мото номер

400    349 грн.

 

 

ЗАКАЗАТЬ НОМЕРА ПО АКЦИИ

  Ваш телефон (обязательно)

  Введите номерной знак

  Количество номеров
  1 шт.2 шт.

  Ціна на мотоциклетний номерний знак старого зразка

  мото номер на советский мотоцикл

  Радянський мотоциклетний номер

  1 шт…………….400 349 грн..

  Інформація про виготовлення номерного знака для мотоцикла СРСР

  Розміри номерного знака для мотоцикла СРСР становлять 220х174 мм, він має прямокутну форму. Для виготовлення номерного знака на радянський мотоцикл використовується алюмінієва заготовка, товщина якої перевищує 1 мм, без нанесення світловідбивного покриття. Фон номерного знака має бути білим, а символи повинні бути чорними. Символи номера друкуються на пресі. Весь процес виготовлення номерного знака відповідає стандарту якості ГОСТ 3207-77. Виробник надає гарантію на 2 роки. Час, необхідний для виготовлення номерного знака для мотоцикла, становить всього 5 хвилин.

  Старий номерний знак для радянського мотоцикла: історія та зовнішній вигляд

  На задній частині мотоциклів в СРСР використовувалися радянські номерні знаки для того, щоб відрізняти їх від інших транспортних засобів та ідентифікувати їх власників. Ці знаки були обов’язковими для всіх мотоциклів та мотоциклетних колясок, зареєстрованих на території СРСР від 1930-х років до закінчення 1990-х років, коли виникла сучасна Україна.

  У СРСР виготовлялось безліч марок мотоциклів, серед найвідоміших з яких були:

  • ІЖ – Іжевський мотоциклетний завод;
  • Мінськ – Мінський мотоциклетний завод;
  • Дніпро – Київський мотоциклетний завод;
  • Урал – Ірбітський мотоциклетний завод;
  • К-750 – Кіровський мотоциклетний завод;
  • Восход – Рязанський мотоциклетний завод та інші.

  Радянський номерний знак для мотоциклів мав прямокутну форму з білим фоном і чорними символами. Він був виготовлений з металу та кріпився до мотоцикла за допомогою спеціальних кріплень. Деякі номерні знаки могли містити додаткові дані, такі як дата реєстрації транспортного засобу або додатковий текст.

  Букви та цифри були відтиснуті на білому фоні за допомогою штампування, і символи мали чорний колір.

  Радянський номерний знак для мотоциклів складався з двох частин: буквено-цифрового коду регіону та серії цифр.

  Букви позначалирегіон, в якому був зареєстрований мотоцикл, а цифри відображали унікальний номер транспортного засобу. Коди регіонів варіювалися в залежності від конкретного регіону.

  Так, буквено-цифровий код регіону на радянських номерних знаках мотоциклів мав формат “1234 ПОІ”, де “1234” представляло серійний номер, а “ПОІ” були букви, що вказували на регіон реєстрації радянського мотоцикла.

  Унікальні відмінності старих номерів на мотоциклі порівняно з новими зразками

  Багато користувачів цікавить можливість отримати дублікат старого номера на мотоцикл з білим фоном. Хоча старі радянські номери мали деякі спільні риси зі сучасними мотоциклетними номерами, такими як розмір та білий фон, проте в них також було декілька відмінностей.

  По-перше, відсутня державна символіка, така як прапор, тризуб або національні емблеми. Старі номери не мали таких елементів і зазвичай просто відображали номер транспортного засобу.

  По-друге, вони не мали світловідбиваючого покриття. Старі мотоциклетні номери були покриті звичайною фарбою, яка не відбивала світло, на відміну від сучасних номерів, що мають світловідбиваючі властивості.

  По-третє, матеріал, з якого виготовлялися старі номери, був сталевим, відмінно від сучасного використання алюмінію. Сталь була схильна до корозії, тому вимагала постійного утримання та покриття антикорозійними матеріалами.

  Проте, якщо ви бажаєте отримати дублікат старого номера на мотоциклі, ми можемо виготовити його на алюмінієвій основі, зберігаючи при цьому відповідність до ГОСТ 3207-77 старого зразка. Таким чином, ви отримаєте новий номер зі збереженими характеристиками старого дизайну.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виготовлення старих номерних знаків на мотоцикли на сучасному виробництві: етапи та процес

  На сучасних заводах виготовлення номерних знаків для мотоциклів відбувається за допомогою спеціального обладнання, такого як преси та верстати для термотрансфера. Основний процес виготовлення старих номерів на мотоцикли складається з наступних етапів:

  1. Створення шаблону знака: спеціальна клапана використовується для створення шаблону з символами, які будуть використовуватись на номерному знаку. Цей шаблон може містити вставні символи, що відповідають номеру мотоцикла.
  2. Виготовлення матриці: шаблон використовується для створення матриці на пресі. Лист металу розташовується на пресі, а над ним розташовується матриця з символами. Прес видавлює символи на металевий лист, створюючи номерний знак.
  3. Фарбування знаку: після видавлювання символів на металеву заготовку, знак фарбується за допомогою верстата термотрансфера. Використовуючи термоплівку, фарба нагрівається і переноситься на поверхню знака, створюючи чіткі символи та дизайн.
  4. Завершення виготовлення: після фарбування знак вважається готовим. Виготовлений номерний знак може бути додатково покритий захисним шаром для збереження його якості та тривалості.

  Як замовити мотоциклетний номерний знак часів СРСР

  Для замовлення мотоциклетного номера старого зразка СРСР в Україні, вам потрібно зробити замовлення в нашій компанії. Існує кілька зручних способів замовлення дубліката номера мотоцикла:

  1. Телефон: Ви можете зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті. Наш менеджер обробить ваш запит і пояснить подальші дії.
  2. Месенджери: Ви також можете зв’язатися з нами через Telegram, Whatsapp або Viber, використовуючи номер 066 219 6411. Ми готові прийняти ваше замовлення через ці месенджери.
  3. Онлайн-заявка: Заповніть заявку на виготовлення дубліката прямо на нашому сайті. У розділі “Замовити” ви знайдете відповідну форму, де необхідно вказати всю необхідну інформацію.
  4. Офіс: Якщо ви бажаєте особисто відвідати наш офіс, ви можете зробити це. Наші фахівці зможуть виготовити мотоциклетний номер старого зразка всього за п’ять хвилин.

  При замовленні дубліката радянського номера на мотоцикл в Україні необхідно мати технічний паспорт. Ми можемо отримати фотографії свідоцтва про реєстрацію через призначені мессенджери, або ви можете особисто доставити їх в наш офіс, де ми зможемо зробити копію.

  Ми також можемо організувати доставку мотоциклетних номерів СРСР кур’єрською службою в будь-який населений пункт України. Для цього нам необхідна повна інформація про одержувача, така як місто, відділення Нової Пошти, прізвище та ім’я одержувача, номер телефону, спосіб оплати, а також фотографія технічного паспорта.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 128

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон