Відновлення держ номерів на авто, як відбувається реставрація номерних знаків

АКЦІЯ!  на відновлення 1 стандартного номера  

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на відновлення номерних знаків

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Відновлення державних номерів – швидко та законно

  Що робити, коли на автомобільному номері починає лущитися фарба чи вицвітають цифри? А якщо номерний знак погнувся чи почав ржавіти? Звісно, варто подумати про відновлення. Заповніть спеціальну форму на нашому сайті чи зателефонуйте на один із контактних номерів, щоб скористатися послугами фахівця.

  Які документи є необхідними для відновлення державних номерів? Достатньо мати паспорт та свідоцтво про реєстрацію номерних знаків. Самі номери не потрібні, бо їх відновлення не передбачає класичну реставрацію, а полягає у створенні нових елементів. Чому так відбувається? Реставрація номерів є абсолютно недоцільною і на це є ряд причин.

  Чому ми не реставруємо автомобільні номери

  Українці звикли до того, що більшість речей мають право на друге життя або ж підлягають неодноразовому ремонту й можуть цілком успішно експлуатуватися далі. Прикро, та дане правило не розповсюджується на автомобільні номери. Це просто не має сенсу, адже процес реставрації є тривалим та економічно не вигідним. Окрім того, не зважаючи на всі можливості та зусилля, відновлений номер ніколи не буде схожий на новий.

  Поговоримо про це більш детально. Чому відновлення номерних знаків коштує дорого? Реставрація – кропітка робота, на вартість якої також впливає ціна матеріалів. Це не може бути дешево, особливо коли виконавець роботи має не просто перефарбувати номерний знак (з використанням спеціальних фарб, в тому числі світловідбивної), а й повинен його перед цим, наприклад, вирівняти. Процес буде надзвичайно складним, враховуючи те, що відновлений номер обов’язково має відповідати стандартам, які затверджені на законодавчому рівні. Навіть перефарбовування здатне спричинити їх порушення та призвести до штрафів.

  Зверніть увагу, що задача номерного знака полягає не лише в ідентифікації транспортного засобу. Автономер має приймати участь у створенні безпечних умов для пересування на дорозі. Шрифт та колір відіграють у цьому важливу роль, а будь-які зміни в оформленні здатні погіршити візуалізацію автономера й стати причиною виникнення небезпечної ситуації.

  Не треба забувати і про інновації, які знайшли застосування в найрізноманітніших сферах. Сучасні технології дозволяють виготовити якісні й довговічні номерні знаки зі стійким зображенням. Вони не змінюють свого вигляду впродовж тривалого часу. Вирівнювання та перефарбовування, боротьба з корозією просто не мають сенсу:

  • складно;
  • дорого;
  • існує потенційний ризик порушення правил безпеки;
  • є потреба в абсолютно точному дотриманні стандартів.

  Виготовлення дублікатів номерів у Києві – послуга легальна. Щоб створити номер достатньо 5-10 хвилин і, клієнт може забрати його з офісу чи отримати на пошті в одному з відділень на Україні. Номерні знаки відповідають ГОСТу. Для їх замовлення власник авто має надати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та документи, що підтверджують його особу.

  Коли необхідно відновити державний номер авто

  Автомобільні номери, як і будь-який елемент машини, з часом зношуються. Вони втрачають яскравість кольорів, з’являються сколи й подряпини. Аварії та зіткнення, негода та погана якість дорожнього полотна негативно впливають на стан номерних знаків. Вони потребують заміни. Елементи псуються, адже вони постійно перебувають на повітрі та витримують вплив вітру й дощу, снігу та палкого сонця. Автомобільні номери вицвітають, тріскаються та ржавіють. Коли авто їздить по місту чи інших автодорогах, номерні знаки зазнають вплив різних хімічних речовин. Сіль та кислоти псують фарбу й алюміній. Автономер можна пошкодити навіть в процесі паркування, тож не дивно, що відновлення номерних знаків, шляхом їх повної заміни, користується значним попитом. Номерні знаки завжди зношуються, бо вони не вічні. Проте, ви можете подовжити термін їх експлуатації. Надійно закріплюйте елементи, регулярно очищайте номери від бруду та зберігайте авто в закритому приміщенні. Якщо вони зіпсувалися (не залежно від причини), скористайтеся послугами нашої компанії, яка має всі необхідні документи для легального їх відновлення, шляхом створення дублікатів номерів для авто, мотоциклів, тракторів та причепів. Ви будете задоволені швидкістю та якістю роботи!

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 276

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон