Відновлення держ номерів на авто, як відбувається реставрація номерних знаків

АКЦІЯ!  на 1 стандартний номер  

350    299 грн.

 

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обязательно)

  Введите номерной знак

  Количество номеров
  1 шт.2 шт.

  Ціна відновлення держ знаків

  Стандартний номер

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Мото номера

   1 шт……………400 349 грн.

  Номера на причіп, трактор і вантажівку

   1 шт……………450 399 грн.

  Американські номера

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  Сувенірний номер

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  Номера до 2004 р

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Жовті, військові, ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мото номер

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номер на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Мото номер американский розмір

   1 шт……………500 449 грн.

  Номера на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

    Як замовити в нас держ номера:

  ZakkaЗалишити заявку на сайті
  phone1 по телефону (066) 219 64 11
  icon_letter_yellow через e-mail info@blog-avto.com
  buildingв в наших офісах

   Необхідні документи:

  tehpasport1

  Відправка на +38 (066) 219 64 11 logo-viber-150xu70

  smallflag_uaдля замовлення українских номерів:
   – техпаспорт (копія, фото)
  smallflag_euдля замовлення сувенірних і європейских номерів:
   – фото або зразок номера

    Як оплатити:

  KoshelekВ нашому офісі
  Privat на карту Приватбанку
  Nova1 на Новій Пошті (накладений платіж)

    Як забрати замовлення:

  shiааpped-144nova-poshta2
  Самовивіз з наших офісів з 10.00 до 17.00    Доставка Новою Поштою від 1 дня

  Відновлення державних номерів – швидко та законно

  Що робити, коли на автомобільному номері починає лущитися фарба чи вицвітають цифри? А якщо номерний знак погнувся чи почав ржавіти? Звісно, варто подумати про відновлення. Заповніть спеціальну форму на нашому сайті чи зателефонуйте на один із контактних номерів, щоб скористатися послугами фахівця.

  Які документи є необхідними для відновлення державних номерів? Достатньо мати паспорт та свідоцтво про реєстрацію номерних знаків. Самі номери не потрібні, бо їх відновлення не передбачає класичну реставрацію, а полягає у створенні нових елементів. Чому так відбувається? Реставрація номерів є абсолютно недоцільною і на це є ряд причин.

  Чому ми не реставруємо автомобільні номери

  Українці звикли до того, що більшість речей мають право на друге життя або ж підлягають неодноразовому ремонту й можуть цілком успішно експлуатуватися далі. Прикро, та дане правило не розповсюджується на автомобільні номери. Це просто не має сенсу, адже процес реставрації є тривалим та економічно не вигідним. Окрім того, не зважаючи на всі можливості та зусилля, відновлений номер ніколи не буде схожий на новий.

  Поговоримо про це більш детально. Чому відновлення номерних знаків коштує дорого? Реставрація – кропітка робота, на вартість якої також впливає ціна матеріалів. Це не може бути дешево, особливо коли виконавець роботи має не просто перефарбувати номерний знак (з використанням спеціальних фарб, в тому числі світловідбивної), а й повинен його перед цим, наприклад, вирівняти. Процес буде надзвичайно складним, враховуючи те, що відновлений номер обов’язково має відповідати стандартам, які затверджені на законодавчому рівні. Навіть перефарбовування здатне спричинити їх порушення та призвести до штрафів.

  Зверніть увагу, що задача номерного знака полягає не лише в ідентифікації транспортного засобу. Автономер має приймати участь у створенні безпечних умов для пересування на дорозі. Шрифт та колір відіграють у цьому важливу роль, а будь-які зміни в оформленні здатні погіршити візуалізацію автономера й стати причиною виникнення небезпечної ситуації.

  Не треба забувати і про інновації, які знайшли застосування в найрізноманітніших сферах. Сучасні технології дозволяють виготовити якісні й довговічні номерні знаки зі стійким зображенням. Вони не змінюють свого вигляду впродовж тривалого часу. Вирівнювання та перефарбовування, боротьба з корозією просто не мають сенсу:

  • складно;
  • дорого;
  • існує потенційний ризик порушення правил безпеки;
  • є потреба в абсолютно точному дотриманні стандартів.

  Виготовлення дублікатів номерів у Києві – послуга легальна. Щоб створити номер достатньо 5-10 хвилин і, клієнт може забрати його з офісу чи отримати на пошті в одному з відділень на Україні. Номерні знаки відповідають ГОСТу. Для їх замовлення власник авто має надати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та документи, що підтверджують його особу.

  Коли необхідно відновити державний номер авто

  Автомобільні номери, як і будь-який елемент машини, з часом зношуються. Вони втрачають яскравість кольорів, з’являються сколи й подряпини. Аварії та зіткнення, негода та погана якість дорожнього полотна негативно впливають на стан номерних знаків. Вони потребують заміни.

  Елементи псуються, адже вони постійно перебувають на повітрі та витримують вплив вітру й дощу, снігу та палкого сонця. Автомобільні номери вицвітають, тріскаються та ржавіють. Коли авто їздить по місту чи інших автодорогах, номерні знаки зазнають вплив різних хімічних речовин. Сіль та кислоти псують фарбу й алюміній. Автономер можна пошкодити навіть в процесі паркування, тож не дивно, що відновлення номерних знаків, шляхом їх повної заміни, користується значним попитом.

  Номерні знаки завжди зношуються, бо вони не вічні. Проте, ви можете подовжити термін їх експлуатації. Надійно закріплюйте елементи, регулярно очищайте номери від бруду та зберігайте авто в закритому приміщенні. Якщо вони зіпсувалися (не залежно від причини), скористайтеся послугами нашої компанії, яка має всі необхідні документи для легального їх відновлення, шляхом створення дублікатів номерів для авто, мотоциклів, тракторів та причепів. Ви будете задоволені швидкістю та якістю роботи!

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 276

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Scroll to Top