Виготовлення дубліката номера на мотоцикл

АКЦІЯ! на дублікат мото номера

400    349 грн.

 

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат мотоциклетного номерного знаку

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Виготовлення номерів на мотоцикл: як замінити зіпсовані знаки

  Виготовлення номерів на мотоцикл – одна із послуг, що користується достатньо високим рівнем попиту серед українців. Дійсно, їхати на зустріч вітру, – що може бути романтичніше! Динамічний та маневрений транспорт дозволяє відчути свободу від зобов’язань та умовностей. Мотоцикли мають не такий величезний попит, як авто, та все ж дуже часто зустрічають на дорогах нашої країни.

  Кожен мотоцикл має свій номерний знак. Він один і, – встановлюється саме на задній частині двоколісного транспорту. Зараз на мотоциклах можна побачити найрізноманітніші номери. Відрізняються вони видами (мотоциклетні й мопедні) та роком випуску. Так, по дорогах інколи їздить транспорт, що має номерні знаки 1946-го року. Поруч із ним можна побачити сучасні моделі мотоциклів з новими номерами. Наша компанія виготовляє дублікати номерів на мото абсолютно всі, що використовуються в Україні, керуючись в процесі вимогами ГОСТів.

  Ми орієнтуємося на потреби споживачів, тож кожен бажаючий може замовити номерний знак, у разу необхідності, з доставкою по Україні. Він буде зроблений із металу та покритий спеціальною плівкою, яка матиме світловідбиваючі властивості. Дана послуга є абсолютно легальною і, в нашої компанії є всі необхідні документи, що дозволяють вести подібну діяльність. Працюємо швидко й виготовляємо дублікати за цілком доступною ціною. Зверніться до професіоналів, щоб отримати дублікат номера на мотоцикл без зайвої паперової тяганини.

  Держава не приймає участь у виготовленні дублікатів, однак ці функції делеговані приватним організаціям, тому не варто витрачати час на пошуки, ви зайшли саме на той сайт, де можете скористатися спеціальною формою, щоб залишити заявку для виготовлення номерів на мотоцикл. Вони будуть зроблені за стандартами, тож матимуть і захисні елементи, в ролі яких виступають:

  • голограми;
  • штамп виробника.

  Коли замовляють на мотоцикл дублікат номерного знаку 

  Легкий і маневрений – мотоцикл ніби створений для швидкого пересування, тож існує безліч моментів, коли він дійсно потребує виготовлення дубліката номерного знаку. Власники такого виду транспорту нерідко полюбляють їзду по бездоріжжю. Оминаючи перепони, легко загубити номер. Він просто відірветься, якщо мотоцикл буде їхати через ліс та пагорби. Втім, номерні знаки часто гублять і менш екстремальні власники радянських мотоциклів, що цілком зрозуміло, адже подібні транспортні засоби довго експлуатувалися чи, навпаки, роками стояли без діла. Коли нові господарі вирішили «вдихнути» в них життя, то не знайшли номерів, або ж вони виявили їх у жахливому стані. Якщо ж мова йде про новий мотоцикл, то він міг втратити свій номерний знак через дії зловмисників. В такому разі наша компанія теж допоможе його відновити, та перед цим рекомендуємо написати заяву в поліцію.  Пошкодження номерної пластини на мотоциклі – не є чимось надзвичайним. Вона може зіпсуватися від тривалої експлуатації чи, наприклад, від впливу агресивних речовин. Окрім цього, власники мотоциклів, як і машин, потрапляють у ДТП. Для поліції не надто важливо, з яких причин ваш номер став нечитабельним. Якщо на ньому вицвіла фарба, потріскалось покриття чи виникли інші дефекти, які не дозволяють ідентифікувати напис на відстані в 20 метрів, мотоциклісту загрожує штраф, що є абсолютно легальним. В якому випадку ще може знадобиться дублікат знаку на мотоцикл? Номер може постраждати від корозії. Особливо нещадна вона до радянських номерів. Звісно, та епоха давно вже минула, та й матеріал для виробництва тоді був вибраний не надто вдало, однак проблема є проблемою. Гнилий номер виглядає жахливо. Відновити його не реально. Це абсолютно не вигідно з точки зору затрат часу та зусиль. Куди швидше та дешевше – замовити дублікат. Копія номера на мотоцикл буде виготовлена з алюмінію – нова, зносостійка, світловідбиваюча. Щоб її замовити, можна відвідати наш офіс у Києві. Знадобиться свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та паспорт його власника. Ми зробимо копії документів та виготовимо номерний знак за 5-10 хвилин. Якщо ви проживаєте в іншому населеному пункті, відправте фото документів через один із месенджерів чи заповніть заявку на сайті. Працюємо швидко та якісно, щоб ви отримали номери на свій мотоцикл максимально оперативно.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 265

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон