Виготовлення дублікатів номерів в Україні

АКЦІЯ!  на дублікат 1 стандартного номера  

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерного знаку в Україні

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Виготовлення номерних знаків в Україні: види й технології

  Кожен водій, що став щасливим власником транспортного засобу, проходить процедуру його реєстрації в сервісному центрі. Після завершення він отримує документальне підтвердження та номерні знаки. Їх не можна придбати за власним бажанням, однак номери на авто й мото можна цілком легально купити в разі пошкодження чи втрати елементів. Якщо ви загубили свій автономер, просто напишіть заяву в поліцію та замовте копію на нашому сайті.

  Держава не займається виготовленням дублікатів, проте вона делегує цю функцію іншим, спеціалізованим компаніям – таким, як наша. Завдяки сучасному обладнанню, готові елементи є абсолютно ідентичними державним знакам. Замовити виготовлення номерних знаків може кожна людина, звісно, якщо вона є власником конкретної автівки чи, наприклад, мотоциклу. Готові елементи мають алюмінієву основу, покриту світловідбивною плівкою. Для додаткового захисту на номери наносять голограми і штамп виробника.

  Вимоги до номерів транспортних засобів зазначені в ГОСТі. Ми керуємось ними в процесі виробництва, створюючи дублікати потрібного типу та розміру. Номери видавлюються на пресі. Після цього їх фарбують із застосуванням ефективного методу – термотрансферу. Сучасні європейські станки дозволяють виготовити продукцію високої якості, однак, перш ніж перейти до виробництва дублікатів номерних знаків, ми просимо у клієнта продемонструвати техпаспорт, адже саме в ньому зазначена буквено-цифрова символіка номера транспортного засобу. Копії автономерів можуть бути виготовлені лише за документами. Якщо замовник не може чи не бажає показати техпаспорт, компанія, на жаль, не має права надавати йому послуги, з міркувань безпеки.

  Дублікати яких номерів ми виготовляємо

  На українських дорогах можна зустріти найрізноманітніші транспортні засоби. Найчастіше – це легкові автомобілі, укомплектовані довгими номерами. Задля справедливості слід сказати, що вони встановлені на 90% транспортних засобів. Серед них зустрічаються державні знаки з синьо-жовтою смужкою (старий зразок) та нові номери з синьою смужкою. Іноді можна побачити номерні знаки жовтого або чорного кольору. Перші використовуються на пасажирському транспорті, другі – на військовій техніці.

  Окремо варто виділити номерні знаки американського зразка. Вони мають розмір 30*15 см і встановлюються на автівках, що прибувають в Україну з США чи Японії, арабських країн. В більшості випадків їх закріплюють виключно на задній частині машини. На номерах старого зразка зображена синьо-жовта смуга, що розтягнута по всій висоті. На нових номерних знаках вона займає лише половину висоти заготовки. Дублікат квадратного номера має той же рівень якості, як і копія звичайного номерного знака, на нього наносяться аналогічні захисні елементи.

  Окрім дублікатів номерних знаків на автомобілі, наша компанія виготовляє:

  • Копії номерів мотоциклетних

  Вони підходять для транспортних засобів з об’ємом двигуна не менше 50 см3.

  • Дублікати номерів на трактор і причіп

  Мають шестикутну форму та застосовуються не тільки на тракторах, а й на іншій спеціалізованій техніці. Можуть складатися з 2 літер і 5 цифр або 2 літер і 4 цифр, без додаткових елементів.

  • Копії мопедних номерів

  Встановлюються на скутери та мопеди, які мають об’єм двигуна до 50 см3. Складаються з 4 цифр та 4 літер.

  • Копії номерних знаків на вантажні машини

  На передню частину транспортного засобу встановлюється довгий номер, на задню – квадратний. Їх оформлення відрізняється в залежності від року випуску. Слід зазначити, що для створення дублікатів застосовуються різні види заготовок, тож ціна номерів варіює.

  Етапи виробництва дублікатів номерних знаків

  Спеціальне сертифіковане обладнання, верстати від Utal, гарантують швидке та якісне виконання замовлень. Процес виробництва умовно розділяється на 2 основні етапи. На першому відбувається підготовка основи. Фахівець виготовляє символи в спеціальному кліше. Він встановлює їх разом із алюмінієвою пластиною (що має захисні голограми та світловідбивний шар) до клапрами. Потім їх поміщають в прес, щоб зробити відбиток. Фарбування номерів державного зразка є наступним етапом. Ми маємо сучасне виробництво, тож застосовуємо для цього термотрансфер. Заготовку поміщаємо до спеціального верстату, в барабан з термоплівкою. Під дією високої температури вона забарвлює поверхню. Найчастіше для фарбування застосовуються плівки чорного кольору. Менш популярними є – білий, зелений та червоний. Після фарбування процес виготовлення номерних знаків можна вважати завершеним. Він триває близько 5-10 хвилин. Елементи не потребують додаткового часу для висихання. Замовник може забрати їх в Києві чи скористатися можливістю доставки поштою по Україні. Не ризикуйте! Якщо номерні знаки транспортного засобу загубилися чи зносилися, замовте їх дублікати в нашій компанії. Декілька хвилин і, – копії номерів будуть у вашому повному розпорядженні.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 311

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон