Сувенірні номерні знаки на автомобіль, замовити сувенірні або подарункові номери на машину з написом

АКЦІЯ! на 1 сувенірний номер

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення сувенірного номерного знака

  Подарункові номерні знаки

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  Сувенірні, декоративні, подарункові номери в Києві на замовлення

  Що являє собою сувенірний номерний знак на авто чи мотоцикл? Це номер, який може бути виготовлений не лише з металу, а й із пластику чи, наприклад, із акрилу. Дизайн автономерів дуже різниться. Вони можуть бути прикрашені прапорами країн чи містити рекламу. Варто зазначити, що сувенірний номер не має повторювати чи імітувати державні, реально існуючі, автомобільні номерні знаки, проте на ньому можуть бути символи, які відсутні в офіційних серіях – Ш, Ч тощо. Використання таких знаків є доцільним, наприклад, в процесі зйомок фільму.

  Ми виготовляємо сувенірні номери для машин та мотоциклів, які стануть ідеальною прикрасою для них на фото чи відеозйомці. Вони доповнять існуючий дизайн і допоможуть виділитися на перегонах чи виставках. Сувенірні номери мають попит у колекціонерів. Ними можна оформити авто, куплене в подарунок, або ж власну машину (на додаток до існуючих автономерів). Номери з написами та зображеннями дозволять проявити вашу індивідуальність. Вони не заборонені, однак можуть використовуватися тільки разом з офіційними номерними знаками.

  Експлуатація сувенірів не має бути причиною порушення правил дорожнього руху, хоча навіть такі знаки можуть мати не лише декоративне призначення. Вони часто є функціональними, наприклад, якщо відбивають світло в темну годину доби. За допомогою сувенірного знаку можна заявити світу про свої вподобання або показати приналежність до тої чи іншої групи людей.

  В чому полягає основна відмінність сувенірного номера від державного номерного знака? Вироби з декоративними функціями абсолютно не підходять для застосування на автошляхах загального використання. Вони не відносяться до офіційних іменних номерів, а є звичайними сувенірними пластинами з індивідуальним дизайном, тож можуть прикрашати машини в шоу-румах чи транспортні засоби, що знаходяться на закритих майданчиках. Якщо автомобіль із сувенірним знаком буде їздити звичайними дорогами, то його власник з великою вірогідністю отримає штраф. Останній передбачений як за їзду без державних номерів, так і за поїздки зі знаком, що не відноситься до конкретного ТЗ.

  Особливості виготовлення сувенірних номерів

  Зазвичай сувенірні номери роблять на алюмінієвій основі. Нанесення знаків відбувається методом видавлювання, тож символи виходять глибокими та чіткими. Переважна кількість номерів має світловідбивне покриття білого кольору, проте на ньому відсутні голограми. Деякі компанії роблять сувенірні знаки на чорних пластинах та без світловідбивача. Наша ж пропонує перший варіант. На знаки обов’язково наноситься спеціальне покриття, що гарантує довговічність виробу.

  Сувенірні номери на авто та мото мають точнісінько такі шрифти, як ті, що ви можете побачити на державних номерах. Вони можуть складатися з цифр та літер (латинських або кирилиці). Світловідбиваюча плівка гарантує кращу візуалізацію номерів:

  • в темний час доби;
  • під час дощу;
  • під час туману.

  Автомобільні знаки, які бачать водії та пішоходи – спосіб підвищити рівень безпеки на автошляхах, тож необхідність їх покриття світловідбивною плівкою регламентується вимогами ГОСТу. В стандартах зазначені її характеристики – світловідбивні параметри, яскравість тощо. Таке покриття не лише дозволяє зробити авто більш помітним на дорозі, воно полегшує роботу правоохоронних органів. Номерні знаки легше розпізнаються на відео та фото.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Як замовити сувенірні номерні знаки на машину чи мотоцикл у Києві

  Бажаєте купити сувенірні номери? Ви звернулися за адресою, адже наша компанія займається не лише виготовленням дублікатів держномерів, а й створенням сувенірної продукції. Щоб поспілкуватися з менеджером та залишити замовлення, заповніть спеціальну форму чи зателефонуйте на один із контактних номерів. З чого ми виготовляємо сувенірні номери машин та мотоциклів? Виключно з алюмінію. Оформимо їх саме так, як побажає клієнт і, в будь-якій кількості (чим більше екземплярів, тим нижча ціна). Ваше замовлення буде виконане точнісінько в строк. Працюємо дуже оперативно. Зазвичай виробництво сувенірної продукції займає не більше 10 хвилин. Клієнт може забрати її в Києві чи обрати доставку поштою по Україні.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 192

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон