Виготовлення автономерів і номерних знаків на автомобіль Полтава

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Полтаві

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Полтаві

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Легальне виготовлення автономерів Полтава, чому цим займаються приватні компанії

  Україна має свої державні реєстраційні знаки для транспортних засобів, які виготовляються офіційно і державними організаціями, і приватними компаніями. Використання несертифікованих матеріалів та виготовлення номерних знаків без наявності оригінальних заготовок може призвести до порушення законодавства та кримінальної відповідальності.

  Приватні компанії в Полтаві займаються офіційним виготовленням номерних знаків за декількома причинами. Законодавство допускає таку практику за наявності оригінальних заготовок і відповідних критеріїв або процедур. Такий підхід допомагає забезпечити зручність та швидкість отримання номерних знаків для автомобілів.

  Наша компанія є однією з приватних компаній у Полтаві, яка займається офіційним виготовленням державних номерних знаків вже понад 15 років. Ми постійно модернізуємо технологічний процес виробництва, зокрема фарбування заготовок, щоб забезпечити високу стійкість номерних знаків до механічних та температурних впливів на довгі роки. Наша компанія використовує сучасне європейське обладнання та технології фарбування з термоплівкою, а також оригінальні заготовки з дотриманням ГОСТ.

  Ми забезпечуємо виготовлення номерних знаків для різних видів транспортних засобів в Полтаві, відповідно до встановлених стандартів. Для легкових автомобілів, автобусів, маршрутних таксі, військової техніки, дипломатичних машин, мотоциклів, американських автомобілів, тракторів і причепів ми пропонуємо відповідні види номерних знаків з різним дизайном та характеристиками.

  Наша компанія гарантує якість та легальність кожного номерного знаку, виготовленого в Полтаві, і ми надаємо гарантію до 2 років на кожний з них.

  Якщо вам потрібен оригінальний та високоякісний номерний знак для вашого автомобіля в Полтаві, звертайтесь до нашої компанії. Ми гарантуємо професіоналізм, якість та повне відповідності до всіх вимог законодавства.

  Типи номерів, які ми маємо можливість виготовити в Полтаві

  Україна має встановлені стандарти державних номерних знаків для різних видів транспортних засобів. В місті Полтава можна виготовити наступні види номерів, які використовуються для кожного типу транспортного засобу:

  1. Легкові автомобілі: номерні знаки мають білий фон з чорними символами. Складаються з чотирьох букв і чотирьох цифр. Можуть бути в трьох форматах: радянського стандарту без прапорів, старого українського з прапором (тризубом) і нового зразка з синім прапором.
  2. Пасажирський транспорт: номери для автобусів і маршрутних таксі мають жовтий фон з чорними символами, маркування аналогічне легковим автомобілям.
  3. Військова техніка: державні номерні знаки для Збройних Сил України мають чорний фон з білими літерами. На них відсутні прапори та інші державні символи. Просто звернувшись в нашу компанію, можна виготовити військові номери в Полтаві.
  4. Дипломатичні машини: автономери дипломатичних автомобілів мають білий фон з чорними літерами і містять букви «D» або «CD», за якими йдуть до шести цифр.
  5. Тимчасові номерні знаки: надаємо можливість замовити транзитні номери для тимчасового використання в Полтаві, які мають червоний фон з білими символами.
  6. Мотоцикли: мотоциклетні номери мають квадратну форму і складаються з чотирьох букв і чотирьох цифр або трьох літер і чотирьох цифр. Наша компанія виготовляє мото номери як старого радянського зразка без прапорів, так і нового українського виду з прапором і UA.
  7. Американські автомобілі: номерні знаки для автомобілів з США мають більш нестандартний квадратний розмір, рівний 300х150 мм. Ми також пропонуємо виготовлення номерів американського розміру в Полтаві замість стандартних довгих.
  8. Трактори і причепи: державні знаки для цього виду техніки мають шестикутну форму заготовки і можуть складатися з 4 або 5 цифр і двох букв.

  Наша компанія гарантує виготовлення якісних та легальних номерних знаків для будь-якого виду транспортного засобу, що відповідають всім стандартам та вимогам законодавства України.

  З яких причин потрібне виготовлення нових автомобільних номерів

  У замовленні нових номерних знаків на автомобілі основними причинами є втрата та пошкодження номерів. Водії можуть втратити номерні знаки через крадіжку, випадкову втрату, неправильну установку або слабку фіксацію автономерів в Полтаві. Деякий інший випадок, коли заміна номерних знаків є необхідною, це коли державні органи вимагають таку заміну через підозру в неправомірних діях. В таких випадках водії звертаються до компанії, яка виготовляє нові номерні знаки в Полтаві для заміни втрачених або вкрадених.

  Ще одна поширена причина замовлення нового дубліката автономера – це пошкодження номерів внаслідок аварії, дорожньої пригоди або неправильної установки. Якщо номерні знаки настільки пошкоджені, що стають незрозумілими, або мають тріщини та інші дефекти, які роблять їх непридатними для використання, водії також звертаються до компанії, яка виготовляє нові номерні знаки в Полтаві для заміни пошкоджених.

  Як розпізнати  Полтавську реєстрацію машини за номерним знаком

  Українські номерні знаки на автомобілях містять латинські букви та цифри, які закодовані для передачі інформації про регіон реєстрації автомобіля, серію та номер реєстраційного знаку. Загалом, номерний знак складається з двох букв, чотирьох цифр і ще двох букв.

  Літерні позначення на номерних знаках України мають такі значення:

  • Перші дві літери позначають регіон, де зареєстрований автомобіль. Наприклад, “АА” – Київ, “АВ” – Вінницька область, “ВІ” – Полтавська область і т.д.
  • Чотири цифри, які йдуть після літерних позначень, є порядковим номером реєстраційного знаку.
  • Останні дві літери на номерному знаку позначають серію реєстрації автомобіля в певному регіоні.

  Також в Україні використовуються спеціальні типи державних номерних знаків для певних категорій транспортних засобів, таких як дипломатичні автомобілі, пасажирський транспорт, військова техніка тощо.

  Номерний знак Полтавської реєстрації, наприклад, “ВІ1234АА”, розшифровується згідно з українськими стандартами наступним чином:

  • “ВІ” – код регіону, в даному випадку Полтавська область
  • “1234” – унікальний номер автомобіля
  • “АА” – серія реєстрації в регіоні (у нашому випадку в Полтавській області)

  Варто зазначити, що починаючи з 2020 року в Україні впроваджено нові номерні знаки, що складаються з тієї ж комбінації двох літер, чотирьох цифр і двох літер, наприклад, “НІ0010АМ”, де “НІ” позначає Полтавську реєстрацію автомобіля. Однак старі номери, наприклад “ВІ1234АА”, все ще можуть використовуватися, поки не буде необхідності замінити їх на нові.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виготовлення автономерів у Полтаві, етапи виробництва

  Виробництво номерних знаків на заводах у Полтаві здійснюється за допомогою спеціальних верстатів, які видавлюють символи на алюмінієвих заготовках. Процес виготовлення номерів можна розділити на кілька етапів:

  1. Нарізання металевих аркушів: Використовуються металеві листи певної товщини, які нарізаються на потрібний розмір для створення госзнаків у Полтаві.
  2. Видавлювання символів: За допомогою спеціальних пресів на алюмінієвих заготовках видавлюються символи. Зазвичай символи наносяться на номерний знак в певному порядку, залежно від типу транспорту та регіону, для якого знак виготовляється.
  3. Фарбування термотрансфером: Після того, як символи були видавлені на пресі, автономер відправляється на спеціальний апарат термотрансфера, який наносить фарбу на знак. Цей процес відбувається шляхом нагрівання фарби і перенесення її на поверхню номерного знака.
  4. Завершальні кроки: Після фарбування номер у Полтаві піддається додатковій обробці, включаючи перевірку якості фарбування, очищення та упаковку.

  Залежно від типу верстату термотрансфера та використовуваних матеріалів, забарвлення державних номерних знаків в Полтаві може бути здійснене різними способами. Наприклад, для нанесення фарби на номерний знак можуть використовуватися спеціальні пластикові стрічки з фарбою, які нагріваються і переносять фарбу на поверхню при виготовленні номерного знака.

  Як зробити замовлення на виготовлення номера на авто в Полтаві, що для цього потрібно

  У Полтаві є багато приватних компаній, які надають послуги замовлення виготовлення номерних знаків для автомобілів. Процес замовлення зазвичай включає наступні кроки:
  1. Контакти з компанією: Ви можете зв’язатися з компанією через телефон, електронну пошту, сайт або особистий візит.
  2. Надання інформації: Для виготовлення номерного знака вам потрібно надати фотографію технічного паспорта на свій автомобіль.
  3. Оплата: Вам може знадобитися оплатити замовлення заздалегідь або після його виконання, залежно від умов компанії.
  4. Виготовлення: Компанія виготовляє номерні знаки відповідно до законодавства та вимог якості.
  5. Отримання: Готові номерні знаки можна забрати у Полтаві або скористатися послугою доставки за допомогою Нової Пошти.
  Зазначається, що при замовленні виготовлення автономера необхідно мати документи, що підтверджують володіння автомобілем, такі як технічний паспорт та документ, що посвідчує особу власника.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 124

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон