Зробити номер на трактор

АКЦІЯ! на тракторний номерний знак

450    399 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення номерного знаку на трактор

  номерной знак тракторный

  Номерний знак на трактор

  1 шт……………450 399 грн.

  Інформація щодо виготовлення номерів для тракторів

  Розмір номера для трактора складає 288х206 мм і має форму шестикутника. Цей номер виготовляється з алюмінієвої заготовки, що має товщину більше 1 мм. Заготовка має скошені кути і покрита світловідбиваючим матеріалом.

  Символи номера на тракторі видавлюються на пресі, що забезпечує чіткість та чіткі контури. Крім того, на тракторний номер наносяться захисні голограми, що покращують його безпеку та захист від підробки.

  Цей тип номерів виготовляється в МРЕО з 1977 року і продовжується використовуватись й до сьогодні. Він повністю відповідає стандарту якості ГОСТ 3650:2012, що гарантує його високу якість та відповідність нормативам.

  Виробник надає гарантію на цей номер протягом 2 років, що свідчить про його надійність та довговічність.

  Час виготовлення одного номера для трактора становить всього 5 хвилин, що дозволяє швидко отримати необхідний елемент для транспортного засобу.

  Номер на трактор, де застосовується, типи знаків на трактор

  Трактори та інша сільськогосподарська техніка використовують номерні знаки як реєстраційні знаки, видані відповідно до вимог державного реєстраційного обліку в країні.

  Раніше в Україні номерні знаки для тракторів складалися з двох букв і чотирьох цифр. Перші дві літери вказували на регіональний код, де трактор був зареєстрований, а наступні чотири цифри були унікальним номером, присвоєним під час реєстрації. Однак, зараз номерні знаки складаються з 7 елементів: 5 цифр і 2 літер.

  Україна має спеціальний тип номерних знаків для сільськогосподарської техніки, включаючи трактори, які мають форму шестикутника і називаються “сільгосптехніка”.

  Номерні знаки для тракторів в Україні виготовляються з алюмінію і мають стандартний розмір 288х206 мм. Текст на знаках написаний чорним кольором на білому тлі, використовуючи шрифт, що відповідає державному стандарту. Шестикутні номерні знаки для тракторів та іншої сільськогосподарської техніки введено ще у 1977 році з метою спрощення процедури державної реєстрації цього виду транспорту. Цей формат забезпечує зручність при реєстраційному обліку тракторів та іншої сільськогосподарської техніки.

  Україна має обов’язкову вимогу до наявності номерних знаків на тракторах, які повинні бути видимими та непошкодженими. Відсутність, пошкодження або нерозбірливість номерного знака на тракторі може призвести до порушення правил дорожнього руху і спричинити накладання штрафів, а також вимагати виготовлення дубліката і відновлення його на тракторі.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Як виготовляють дублікат номера на трактор, етапи виробництва

  Виготовлення дубліката номерного знака для трактора включає кілька основних етапів, які можна виділити:

  1. Видавлення символів: На цьому етапі металевий лист, призначений для створення дубліката номерного знака, поміщається на спеціальну прес-машину. Під високим тиском пресу символи тракторного знака витискаються на алюмінієвому листі, який має вже встановлену форму відповідно до стандартів ГОСТ.
  2. Покриття фарбою: На другому етапі виробництва, дублікат номерного знака обробляється спеціальною фарбою, яка знаходиться на термоплівці. Потім державний номер та основа знака поміщаються в термотрансферну машину, яка високою температурою і тиском передає фарбу з плівки на дублікат знака.
  3. Контроль якості: Останній етап виготовлення дубліката номерного знака – це перевірка якості. На цьому етапі знак оглядається на предмет виявлення дефектів, а також переконуються, що на ньому присутні голограми та печатки виробника, що підтверджують його автентичність.

  Як замовити унікальний номер для трактора та необхідні документи

  Для замовлення унікального номера для вашого трактора або комбайну, вам необхідно надіслати фотографії технічного паспорта та водійського посвідчення. Ви можете надіслати ці фотографії через Viber, WhatsApp або Telegram на номер 066 219 6411.

  Готові номерні знаки можна отримати особисто в нашому офісі, розташованому на Подолі у місті Києві. Також ми надаємо можливість оформити доставку Новою Поштою до будь-якого міста України з оплатою за передплатою або накладним платежем.

  Ми гарантуємо найвищу якість дублікатів номерних знаків для тракторів і надаємо гарантію нашої продукції протягом 2 років. Ми працюємо над створенням унікальних номерів, що відповідають всім вимогам та стандартам, тому ви можете бути впевнені в якості наших послуг.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 4.9 / 5. Vote count: 128

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон