Офіційне виготовлення номерів на машину Чернігів

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Чернігові

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Чернігові

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Зробити номерні знаки в Чернігові легально в приватній компанії

  В Україні дозволено легальне виготовлення номерних знаків для автомобілів приватними компаніями за умови, що вони використовують оригінальні заготовки та мають ліцензоване обладнання. Отримання ліцензії на виготовлення номерних знаків проводиться Державною службою України з питань безпеки на дорогах.

  Компанія, яка займається виготовленням автономерів, повинна використовувати матеріали та технології, що відповідають встановленим державним вимогам. Номерні знаки мають містити певну інформацію, зокрема реєстраційний номер автомобіля, регіон реєстрації та штамп виробника.

  Згідно з законодавством, власники автомобілів в Чернігові мають право обрати місце, де вони бажають виготовляти свої номерні знаки. Вони можуть звернутися до компаній-виробників, як державних, так і приватних, які надають такі послуги.

  Варто відзначити, що номерні знаки, виготовлені приватними компаніями, повинні повністю відповідати всім вимогам, установленим державою. Порушення правил виготовлення номерних знаків може спричинити штрафи та інші санкції як для виробника, так і для власника автомобіля.

  Наша компанія з 2003 року займається відновленням автономерів для різних видів техніки в Чернігові та Чернігівській області. Раніше, коли не було можливості виготовляти дублікати номерних знаків, ми спеціалізувалися на реставрації та перефарбовуванні державних номерних знаків. Однак з часом ми придбали ліцензійне обладнання та відкрили офіційне виробництво номерних знаків. Зараз ми виготовляємо нові копії автономерів в Чернігові швидко, офіційно та за доступною ціною. Ми використовуємо сертифіковані верстати та оригінальні заготовки, а також наносимо плівку зі світловідбиттям, голограми та печатку виробника відповідно до ГОСТу. Ми гарантуємо, що всі наші виготовлені знаки є повністю офіційними та відповідають законодавству. Приватні компанії, які мають необхідне обладнання та ліцензії, можуть надавати послуги з виготовлення номерних знаків у Чернігові згідно з вимогами законодавства.

  Типи номерів, які можна виготовити в Чернігові

  У Чернігові доступні послуги виготовлення державних номерних знаків для різних видів транспортних засобів.

  Для легкових автомобілів номерний знак складається з чотирьох літер і чотирьох цифр. Перші дві літери вказують на код регіону, а цифри вказують на унікальний номер транспортного засобу. Мотоцикли мають номерні знаки, що складаються з двох літер, чотирьох цифр і двох літер, які також вказують на код регіону і унікальний номер. Автобуси в Чернігові мають номери з жовтим фоном і чорними символами. Державні номерні знаки на причепах, тракторах та іншій спеціальній техніці мають шестикутну форму і містять 4-5 цифр і 2 літери. Збройні Сили України (ЗСУ) використовують автономери з чорним фоном і білими літерами. Дипломатичні автомобілі в Чернігові мають номери з білим фоном і чорними літерами, які містять літери «D» або «CD» і до шести цифр. Наша компанія також пропонує виготовлення тимчасових транзитних номерних знаків з червоним фоном та білими символами для використання в Чернігові. Автомобілі, привезені з Америки, мають відмінні розміри номерних знаків порівняно зі стандартними українськими номерами. Ви завжди можете замовити виготовлення американських номерів для автомобіля в Чернігові, щоб замінити стандартні довгі номери. Державні номерні знаки на мопедах мають розміри 140х114 мм і можуть мати різні варіанти дизайну. Можна зробити мопедні номери з тризубом – старого зразка або з синьою смугою – нового.

  Коли потрібно зробити нові номери на автомобіль, причини виготовлення

  Є дві основні причини, коли потрібно виготовити нові номери для автомобіля в Чернігові – це втрата номерного знаку і пошкодження номера.

  У разі втрати номерного знаку власнику автомобіля потрібно замовити новий, щоб відповідати вимогам закону та уникнути порушення правил дорожнього руху. Втрата номера може статися з різних причин, таких як крадіжка або випадкова втрата, і для відновлення номера необхідно звернутися в нашу компанію.

  При пошкодженні державного знаку, наприклад, унаслідок аварії, корозії або пошкодження під час руху, власнику автомобіля також потрібно виготовити нові номери в Чернігові. В іншому випадку, порушення правил дорожнього руху може призвести до штрафів та інших проблем з законом.

  Втрата автономеру Чернігів

  Існує декілька причин, які можуть призвести до втрати автономерів на автомобілях в Чернігові. Нижче перераховані деякі з них:

  1. Крадіжка: Автономери можуть бути викрадені з автомобіля з метою використання на іншому транспортному засобі або для злочинних цілей.
  2. Втрата: В Чернігові автономери можуть бути втрачені через неправильну установку, погане кріплення або знос деталей.
  3. Аварія: Номерні знаки можуть бути пошкоджені або втрачені в результаті дорожньо-транспортної пригоди.
  4. Умисне видалення: Державні номерні знаки можуть бути свідомо видалені з автомобіля, наприклад, для приховування ідентифікаційних даних або з метою порушення правил дорожнього руху.
  5. Переоформлення: В деяких випадках автовласники можуть спеціально видаляти автономери, щоб не бути пов’язаними з автомобілем, який вони планують продати або переоформити на іншу особу.

  Пошкодження автономерів Чернігів

  Пошкодження номерних знаків на автомобілях в Чернігові можуть бути спричинені різними факторами. Ось кілька з них:

  1. ДТП: Під час аварії або зіткнення номерні знаки можуть пошкодитися, особливо якщо зіткнення сталося в передній або задній частині автомобіля.
  2. Природне зношення: Тривале використання автомобіля та вплив навколишнього середовища, такого як сонячне світло, дощ і сніг, можуть призвести до зношення автономерів.
  3. Неправильне кріплення: Якщо номерні знаки не були правильно закріплені на автомобілі, вони можуть відірватися або пошкодитися під час руху в Чернігові.
  4. Умисні дії: Іноді державні номерні знаки можуть бути пошкоджені навмисно через акти вандалізму або хуліганства.
  5. Погодні умови: Сильний вітер, град, урагани та інші погодні явища можуть пошкодити автономери на автомобілях в Чернігові.

  Як розпізнати, що машина має Чернігівський облік за автономером

  Номерний знак на автомобілі з Черніговською реєстрацією в Україні складається з чотирьох цифр і чотирьох букв. Перші дві літери вказують на регіон реєстрації автомобіля, наприклад, СВ відповідає Чернігівській області. Наступні чотири цифри є порядковим номером автомобіля в межах регіону. Заголовні букви можуть позначати назву міста або району реєстрації автомобіля, а цифри використовуються як контрольна сума.

  Наприклад, автономер “СВ1127АА” означає, що автомобіль зареєстрований в Чернігівській області, має порядковий номер 1127 і має серію “АА” в Чернігівському регіоні.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Виготовлення номерних знаків Чернігів, етапи виробництва

  Процес виготовлення автономерів в Чернігові на заводах включає декілька етапів, щоб забезпечити унікальність та якість номерних знаків.

  На початку виготовлення готується металева заготовка для номерного знака, яка зазвичай виготовлена з алюмінієвої пластини потрібного розміру. Далі використовується спеціальний прес для штампування або видавлювання символів на поверхні металу. Цей процес здійснюється за допомогою матриць з отворами у формі букв і цифр. Заготовка розташовується між двома матрицями, і на металевій поверхні з’являються символи, які відповідають номеру реєстраційного знака.

  Далі проводиться фарбування термотрансфером, щоб надати номерним знакам кольоровий вигляд. Спеціальні фарби наносяться на рулон термоплівки, яка потім наноситься на металеву поверхню номерного знака за допомогою тепла і тиску. Фарба термотрансфера прилягає до металу і утворює колір, що відповідає номеру знака.

  Цей процес виготовлення номерних знаків з використанням фарбування термотрансфером в Чернігові гарантує створення високоякісних та довговічних номерних знаків, які збережуть свій вигляд протягом багатьох років. Залежно від вимог ГОСТ та року реєстрації транспортного засобу, на номерних знаках може бути нанесена додаткова інформація, така як герб, назва регіону і т.д.

  Як замовити виготовлення номерних знаків на своє авто в Чернігові

  В Україні існує багато приватних компаній, які надають послуги замовлення на виготовлення номерних знаків для автомобілів. Процедура замовлення виготовлення номерів в Чернігові включає кілька етапів:
  1. Зв’язок з компанією: Ви можете зв’язатися з компанією, яка займається виготовленням номерних знаків, за допомогою телефону, електронної пошти, веб-сайту або особисто в офісі.
  2. Надання інформації: Для виготовлення автономерів вам потрібно буде надати фотографію технічного паспорта вашого автомобіля. Ви можете це зробити за допомогою месенджерів, таких як Viber, WhatsApp, Telegram, звернувшись до компанії за номером 066 219 6411.
  3. Оплата: Залежно від умов компанії, вам може знадобитися здійснити оплату заздалегідь або після виконання замовлення.
  4. Виготовлення: Компанія виготовляє номерні знаки в Чернігові відповідно до законодавства та стандартів якості.
  5. Отримання: Ви можете отримати готові номерні знаки в Чернігові, скориставшись послугами доставки Новою Поштою. Компанія щодня відправляє замовлення в місто Чернігів.
  Важливо зазначити, що при замовленні виготовлення автономера вам необхідно буде надати документи, що підтверджують володіння автомобілем, такі як технічний паспорт і документ, що посвідчує особу власника.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 202

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон