Офіційне виготовлення автономерів на автомобіль Ужгород

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Ужгороді

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Ужгороді

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Офіційне виготовлення номерів на авто в Ужгороді, чому цим займаються приватні компанії

  В Ужгороді, Україна, тепер офіційно дозволено приватним компаніям виготовляти номерні знаки для автомобілів. Це рішення було прийняте з метою прискорення процесу виробництва автономерів і зменшення черг в сервісних центрах, де раніше їх можна було отримати.

  Цей крок також відкриває можливість для додаткових компаній конкурувати з державною монополією на виготовлення державних номерних знаків. Це може призвести до покращення якості продукції і зниження цін на номерні знаки для клієнтів.

  Важливо зазначити, що приватні компанії, які займаються виготовленням автономерів в Ужгороді, повинні відповідати всім вимогам і стандартам, що встановлені законодавством України. Вони також мають мати офіційні заготовки з голограмами і регулюються відповідними органами державної влади.

  Наша компанія вже більше 15 років займається швидким виготовленням номерних знаків для різних видів техніки в Ужгороді. За цей час ми досягли значного прогресу: придбали сучасне обладнання, вдосконалили технологічний процес і значно покращили якість фарбування наших виробів. Наразі ми використовуємо тільки високоякісні заготовки від перевірених постачальників для створення офіційних копій державних автономерів. Кожна наша заготовка має світловідбивне покриття, голограми та печатку виробника, що відповідають вимогам державного стандарту і створенням оригінальних знаків. Ми дуже пишаємося якістю нашої продукції і надаємо гарантію на кожен знак протягом 2 років, оскільки впевнені в їхній довговічності.

  Які номери виготовляються в Ужгороді, відмінності в видах держ знаків України

  Виготовлення автономерів

  На автомобілях зазвичай встановлюють два стандартних подовжених державних номерних знаки, що мають розміри 520×112 мм, і це є найбільш поширеним стандартом у місті Ужгород. Зовнішній вигляд цього типу номерних знаків з часом зазнав змін.

  Українські автомобільні номерні знаки складаються з двох літер, чотирьох цифр і ще двох літер. Перші дві літери позначають місце реєстрації автомобіля, чотири цифри є унікальним ідентифікатором автомобіля, а останні дві літери використовуються як серія.

  Виготовлення мотоциклетних номерів

  У випадку мототехніки з об’ємом двигуна більше 50 кубічних сантиметрів встановлюється лише один державний номерний знак певного типу.

  В Україні номерні знаки для мотоциклів мають ту саму символічну структуру, що й для автомобілів, проте їхні літери і цифри мають менші розміри. Розмір номерного знаку для мотоциклів становить 220×174 мм.

  Виготовлення номера під американець

  У місті Ужгород можна отримати один або два квадратних номерних знаки на автомобілях з США, залежно від конструкції. Ці знаки мають розмір 300×150 мм і на новіших варіантах вони містять синю смугу на лівому боці, що є державним символом. Раніше використовувалися квадратні знаки з синьо-жовтою смугою, тризубцем і позначенням “UA”, які були використані між 2004 і 2015 роками. Також можна замовити п’ятизначний американський номерний знак, що складається з п’яти цифр, двох літер і позначає регіон, до якого він належить.

  Виготовлення тракторного знака і держномеру на причеп

  Для тракторів, причепів та іншої спеціальної техніки виготовляється спеціальний державний номерний знак у формі шестикутника і розміром 288×206 мм. З 1977 по 2004 роки цей тип номерних знаків використовувався у місті Ужгород на причепах, а також на інших спеціалізованих транспортних засобах, наприклад, тракторах і комбайнах. Державний знак може містити комбінацію чотирьох цифр і двох літер або п’яти цифр і двох літер. На цьому типі номерних знаків не вказуються жодні додаткові елементи, такі як прапори або регіональні позначення.

  Виготовлення номера на скутер

  У місті Ужгород можна замовити виготовлення нового номерного знака для мопедів. Такі знаки виділяються скутерам з об’ємом двигуна, що не перевищує 50 кубічних сантиметрів, з 2010 року. Розмір номерного знака для скутерів становить 140×114 мм і містить на лівому боці прапор України. У верхній частині знака знаходяться 4 букви, які позначають область реєстрації і серію, а в нижній – 4 цифри, які вказують порядковий номер.

  Коли потрібна послуга по виготовленню нового номера на машину

  Ужгород – місто, в якому наші клієнти замовляють нові державні номерні знаки для своїх автомобілів з двох основних причин: втрата номерного знака та пошкодження автономера.

  Втрата номерного знака може статися з різних причин, таких як його падіння під час руху, відірвання під час зіткнення або крадіжка. У таких ситуаціях власник автомобіля має можливість замовити новий номерний знак, щоб продовжувати користуватися автомобілем відповідно до закону.

  Пошкодження автономера може також відбутися з різних причин, таких як низька якість виготовлення, корозія, дорожньо-транспортні пригоди тощо. Якщо державний номерний знак пошкоджений і стає нерозбірливим або не відповідає стандартам, це може призвести до штрафів або навіть заборони використання автомобіля на дорозі. У таких випадках також необхідно швидко замовити новий автономер в Ужгороді.

  Втрата номерних знаків

  Існує кілька причин, з яких може відбутися втрата номерних знаків на автомобілі в Ужгороді. Ось деякі з них:

  1. Крадіжка: номерні знаки можуть бути вкрадені з метою використання на іншому автомобілі або для шахрайства.
  2. Втрата: водії можуть випадково втратити номерний знак під час руху, особливо якщо він не був належним чином закріплений.
  3. Пошкодження: номерні знаки можуть бути пошкоджені внаслідок аварії, зіткнення або погіршення погодних умов, таких як град або сильний вітер, і потім втрачатися під час руху.

  Незалежно від причини, якщо номерні знаки були втрачені або вкрадені, важливо негайно замовити нові знаки, щоб дотримуватися правил дорожнього руху і уникнути штрафів з боку поліції.

  Пошкодження номерних знаків

  Також існує кілька причин, через які номерні знаки на автомобілях можуть пошкоджуватися в Ужгороді:

  1. Дорожньо-транспортні пригоди: під час зіткнення автомобілів або наїзду на перешкоду номерний знак може пошкодитися або деформуватися.
  2. Природне зношення: тривале використання та вплив різних атмосферних умов, таких як сонце, дощ і сніг, можуть призвести до втрати початкового вигляду та якості номерних знаків.
  3. Умисне пошкодження: у рідкісних випадках номерні знаки на автомобілях можуть бути навмисно пошкоджені або знищені третіми особами через конфлікти на дорозі або крадіжку автомобіля.
  4. Неправильне кріплення: неналежно закріплені номерні знаки на автомобілі можуть пошкодитися під час руху, особливо на нерівних дорогах або при великій швидкості.

  Як визначити Ужгородську реєстрацію по номерному знаку, як позначається Закарпатська область на автономері

  Система номерних знаків для автомобілів в Україні складається з двох блоків: буквено-цифрового і регіонального кодів. Буквено-цифровий блок містить 8 символів, з яких 4 є літерами і 4 – цифрами, наприклад, АА1234АЕ. Перші дві літери вказують на регіон реєстрації автомобіля, наприклад, АА – Київ, ВС – Львівська область, АО – Закарпатська область і т.д. Наступні чотири цифри є порядковим номером автомобіля в базі даних реєстраційної служби. Останні дві літери можуть позначати серію і номер виробника.

  Раніше регіональний код розташовувався на білій смузі, розташованій зліва від номерного знака. Регіональний код складався з двоцифрового позначення регіону, в якому було зареєстровано автомобіль. Наприклад, для Закарпатської області регіональним кодом було «07».

  Наприклад, давайте розглянемо номерний знак АО7777АН, що належить автомобілю зареєстрованому в Закарпатській області. Біла смуга на цьому номерному знаку може містити регіональний код АО, що вказує на реєстрацію автомобіля в місті Ужгород.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Як виробляються автомобільні номери в Ужгороді, процес виготовлення

  В Ужгороді зазвичай використовується спеціальне обладнання для виробництва і виготовлення номерних знаків. В процесі виробництва використовуються преси і верстати термотрансфера.

  На першому етапі виготовлення вирізають заготовки з металу, які мають відповідну форму і розмір, відповідно до стандартів державних реєстраційних знаків. Після цього на пресі наносяться символи і цифри, які видавлюються з металевої заготовки. Для цього використовуються спеціальні штампи, які встановлюються на пресі. Штампи мають відповідну форму і розмір, які вимагаються державними стандартами автономерів. Символи і цифри видавлюються в металі шляхом нанесення тиску пресом.

  Після видавлювання символів і цифр на металевий знак, він передається на машину термотрансфера для додаткового виготовлення. Ця машина використовується для нанесення кольорового шару на знак. Зазвичай використовується технологія сублімаційного друку, де фарба нагрівається до високої температури, переходить у газоподібний стан і проникає в металевий знак, а потім затвердіває. Фарба, яка вбирається в металевий знак, має високу стійкість до зовнішніх факторів і механічних впливів.

  Після завершення процесу термотрансфера, виготовлені державні знаки в Ужгороді перевіряються на відповідність стандартам якості і відправляються на склад для подальшої доставки замовнику.

  Зробити нові автономери в Ужгороді, як замовити послугу

  Якщо вам потрібно швидко зробити нові номерні знаки в Ужгороді в приватній компанії, ви можете скористатися наступними кроками для замовлення:
  1. Зверніться до нашої компанії, яка зможе швидко виготовити нові автономери в Ужгороді. Вартість виготовлення номерних знаків можна переглянути вгорі цієї сторінки. Наша компанія надає послуги з виготовлення різних типів знаків, тому уточніть, який тип номерного знака вам потрібен.
  2. Надайте нашій компанії необхідні дані для виготовлення нового державного знака. Обов’язково зробіть фото технічного паспорта транспортного засобу, а також документи, що підтверджують вашу особу. Ви можете надіслати всі дані, зв’язавшись з нами через мессенджери Viber, WhatsApp, Telegram за номером 066 219 6411.
  3. Оплатіть послуги компанії та зачекайте, поки новий автономер буде готовий.
  4. Заберіть готовий знак у компанії або замовте його доставку за вказаною адресою в Ужгороді. Зазвичай ми надаємо послугу доставки за додаткову плату в місто Ужгород через компанію “Нова Пошта”.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 176

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон