Виготовлення автономерів і номерних знаків на машину Одеса

АКЦІЯ! на виготовлення 1 стандартного номера в Одесі

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення держ номерів в Одесі

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Чому виготовлення номерів покладено на приватні компанії, як законно зробити номерний знак в Одесі

  В Україні виготовлення номерних знаків для автомобілів здійснюється приватними компаніями згідно з законодавством. Це зміна, що сталася внаслідок реформи державного управління, розпочатої у 1990-ті роки і що продовжується донині. Однією з головних метою реформи було зменшення державних функцій і делегування деяких з них до приватного сектора.

  З цією метою, уряд України вирішив передати виготовлення номерних знаків для автомобілів в Одесі приватним компаніям. Це дозволяє державі економити кошти та ресурси, а також підвищити якість послуг, які надаються.

  Наша компанія пропонує ефективні рішення для вирішення проблем, пов’язаних із зростаючим попитом на виготовлення номерних знаків в Одесі, що зумовлено збільшенням автомобільного трафіку та кількістю заявок на виготовлення номерів. Часто власники автомобілів змушені замовляти нові номерні знаки через те, що їх старі знаки стали нечитаємими і призводять до нарахування штрафів. Ми можемо надати швидке і зручне виготовлення законних дублікатів номерних знаків для різних видів транспорту в Одесі. Наші копії номерних знаків виготовлені з металу і покриті світловідбиваючою плівкою, що робить їх довговічними і захищеними від зовнішніх впливів. Ми надаємо професійні послуги і можемо допомогти вам уникнути складних ситуацій із законом, пов’язаних із нечитаємими номерними знаками. Звернувшись до нас, ви зможете отримати якісний і законний державний номерний знак для вашого автомобіля.

  Ми спеціалізуємося на виготовленні державних номерних знаків, які були втрачені або пошкоджені з різних причин. Власники автомобілів, які шукають місце, де можна отримати законні номерні знаки, часто звертаються в Державтоінспекцію, але цей орган не займається їх виробництвом. Ми пропонуємо високоякісні і законні номерні знаки в Одесі без зайвої бюрократії. Щоб замовити номерний знак для вашого транспортного засобу, вам знадобиться лише кілька документів. Наші виготовлені номерні знаки є довговічними і захищають вас від зовнішніх впливів. Вони повністю відповідають законодавству і мають всі необхідні захисні елементи, зокрема голограми та штамп виробника.

  Кому і в яких ситуаціях може знадобитися зробити нові держномера на свій автомобіль

  Замовлення виготовлення номерних знаків для автомобіля в Одесі може бути обумовлено кількома причинами. Однією з основних причин є втрата або крадіжка оригінального номера. Крім того, іноді заміна номерних знаків може бути необхідною через їх зношеність або пошкодження.

  Втрата держномеру

  Втрата номерних знаків з автомобіля в Одесі може мати декілька поширених причин, серед яких:

  1. Крадіжка: Державні номери можуть бути викрадені, особливо якщо вони не були належним чином закріплені на автомобілі.
  2. Пошкодження: Номерні знаки можуть відірватися або пошкодитися внаслідок аварій, дорожніх пригод або некоректної установки.
  3. Втрата: Номерні знаки можуть бути втрачені через недбалість, наприклад, якщо їх залишити на даху автомобіля або на дорозі.
  4. Зношення: Автомобільні номери можуть стати крихкими або пошкодженими через тривале використання, особливо якщо вони перебували на транспорті протягом довгого часу.

  У будь-якому випадку, втрата обох державних номерів в Одесі повинна бути негайно повідомлена до поліції. Після цього необхідно замовити нові номерні знаки для заміни, щоб уникнути можливих штрафів та правопорушень.

  Пошкодження держномеру

  Номерні знаки на автомобілі також можуть пошкодитися з різних причин:

  1. Дорожні умови: Пошкодження знаків може статися через удари каміння, гравію та інших матеріалів на дорозі.
  2. Аварії: Номерні знаки можуть постраждати під час аварій або зіткнень з іншими об’єктами.
  3. Неправильна установка: Неправильно закріплені автономери можуть відірватися або пошкодитися під час руху.
  4. Погодні умови: Агресивні погодні умови, такі як град, сильний вітер, крижаний дощ і т.д., можуть спричинити пошкодження державних номерів.
  5. Сильні удари: При руху по нерівних дорогах або проїзді через ями, номерні знаки можуть отримати серйозні пошкодження.

  Також варто зазначити, що деякі номерні знаки можуть бути пошкоджені через вандалізм або зловмисні дії.

  У разі пошкодження номерних знаків в Одесі, їх слід негайно замінити згідно з місцевими правилами та вимогами.

  Як визначити Одеську реєстрацію транспортного засобу

  Виготовлення номерних знаків на автомобілі одеської реєстрації в Україні зазвичай відбувається за певним форматом, що має вигляд, наприклад, “ВН 5648 АА”. Цей формат складається з літерного коду регіону (у даному випадку “ВН” позначає Одеську область), унікального 4-значного номеру та двох літер, які утворюють серію в певному регіоні.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Процес виготовлення номерних знаків, з яких матеріалів роблять держ знаки

  Процес виготовлення номерних знаків на заводах в Одесі може різнитися залежно від використовуваної технології та обладнання, але загалом включає наступні кроки:

  1. Вирізання пластини: Першим кроком є вирізання пластини з використовуваного матеріалу, зазвичай металу, такого як алюміній.
  2. Фрезерування краю: Краї пластини обробляються на фрезерному верстаті, щоб дати їм потрібну форму та розмір.
  3. Видалення символів: Далі, за допомогою спеціальних штампів на пресі, виготовляються символи та цифри, які будуть відображатися на номерному знаку. Штампи встановлюються в прес, який видавлює символи на поверхні пластини.
  4. Покриття фарбою: Після формування символів та отворів для кріплення, знак проходить етап фарбування з використанням машини термотрансфера. Спеціальний шар фарби наноситься на поверхню знаку та термічно зв’язується з ним, утворюючи міцне та довговічне покриття.

  Таким чином, процес виготовлення номерних знаків на заводах в Одесі передбачає кілька етапів, включаючи вирізання пластини, фрезерування краю, видавлювання символів на пресі та покриття фарбою на машині термотрансфера. Ці кроки допомагають забезпечити якість та чіткість номерних знаків на автомобілях.

  Замовити і виготовити номер в Одесі, які документи необхідні

  Процедура замовлення номерного знаку в Одесі у приватній компанії включає декілька етапів, які допомагають забезпечити швидке та якісне виготовлення:
  1. Підготовка документів: Перш за все, для оформлення замовлення на номерний знак необхідно мати документи, які підтверджують право власності на автомобіль та реєстраційний документ із зазначенням реєстраційного номера.
  2. Вибір компанії: Після підготовки документів, слід звернутися до перевіреної та надійної компанії, що займається виготовленням номерних знаків в Одесі, наприклад, до нашої компанії, щоб упевнитися у якості продукції та уникнути недоліків.
  3. Оформлення замовлення: На етапі замовлення необхідно надати всю необхідну інформацію, що стосується виготовлення, наприклад, зразок пластини, тип кріплення та інші деталі.
  4. Оплата: Після оформлення замовлення ви можете внести оплату за номерний знак. Зазвичай, оплату можна здійснити одразу, але деякі компанії також пропонують сплатити після отримання готового продукту.
  5. Отримання готового продукту: Після виготовлення номерного знаку, ви можете забрати його в офісі компанії або замовити доставку до міста Одеса. Зазвичай, термін виготовлення становить 1 день, що дозволяє отримати номерний знак швидко.
  6. Встановлення знака: Після отримання номерного знаку, необхідно встановити його на автомобіль відповідно до правил дорожнього руху. Таким чином, процес виготовлення та отримання номерного знаку у приватній компанії в Одесі є простим та зручним, забезпечуючи якість та відповідність усім правовим вимогам.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 183

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон