Дублікат автономера та номерного знаку у Вінниці

АКЦІЯ! на 1 дублікат стандартного номера в Вінниці

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків в Вінниці

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Вінниця – це місто, розташоване в центральній частині України і є адміністративним центром Вінницької області. Його географічне положення на берегах річки Південний Буг історично було сприятливим для його розвитку, і воно має багату історію. З кожним роком населення міста зростає, а разом з ним збільшується кількість автомобілів на дорогах. Як відомо, на кожному транспортному засобі має бути прикріплений номерний знак. Згідно зі стандартами, автомобілі повинні мати два державних номери, тоді як мотоцикли, причепи, трактори та сільськогосподарська техніка – один номерний знак.

  Легальні автономери у Вінниці, відновлення оригінальних номерних знаків

  У зв’язку зі зростаючим попитом на копії номерних знаків у Вінниці, що викликаний збільшенням автомобільного трафіку та зростанням заявок на дублікати номерів, наша компанія пропонує рішення цієї проблеми. Відновлення оригінальних номерних знаків стає необхідним, оскільки власники автомобілів часто змушені замовляти дублікати номерів, які можуть бути пошкоджені або стерті, що може призвести до штрафів. Замовивши копію номерного знака у нас, ви зможете уникнути таких неприємностей зі законом. Новий дублікат номерного знака для різних видів техніки виготовляється з високоякісного металу і покривається світловідбивною плівкою. Ми пропонуємо швидке виготовлення копій номерних знаків без необхідності витрачати багато часу, грошей і займатися бюрократією. Щоб отримати якісний і законний дублікат державного номера для вашого автомобіля, звертайтеся до нас – професіоналів у цій справі.

  Наша компанія спеціалізується на виготовленні копій державних номерних знаків, які були втрачені або пошкоджені з різних причин. Багато власників автомобілів, які шукають місце, де можна отримати дублікат номера, звертаються до Державтоінспекції, але ця установа не виготовляє номерні знаки. Ми ж пропонуємо якісні і законні дублікати номерних знаків у Вінниці без зайвої бюрократії. Щоб замовити дублікат номера для вашої техніки, вам потрібно надати всього кілька документів. Дублікат номерного знака для Вінниці буде міцним і захистить вас від зовнішніх впливів. Наші дублікати номерних знаків повністю відповідають законодавству і мають всі необхідні захисні елементи, включаючи голограми і штамп виробника.

  Наша компанія успішно працює у сфері відновлення номерних знаків на різні види техніки у Вінниці вже більше 15 років. За цей час ми заслужили довіру клієнтів завдяки високій якості наших послуг. Починаючи з ранніх 2000-х років, коли ми відкрили своє перше виробництво, ми постійно розвиваємося. Ми вдосконалюємо технологічний процес, використовуємо сучасне обладнання і покращуємо методи фарбування виробів. Для виготовлення дублікатів державних номерних знаків у Вінниці ми використовуємо лише матеріали найвищої якості від перевірених постачальників, які відповідають всім вимогам стандартів і є легальними для використання. Ми гарантуємо довговічність наших дублікатів автономерів і надаємо дворічну гарантію на кожен знак.

  Причини, з яких замовляють дублікат номера на машину в Вінниці

  В нашу компанію надходить значна кількість заявок на виготовлення копій номерних знаків. Серед основних причин звернень можна виділити наступні:

  1. Втрата. Згідно зі статистикою, понад 70% звернень до нас стосуються втрати автономера. Це найчастіше стається через ненадійне кріплення пластикової рамки, яка утримує номерний знак. Під час руху автомобіля внаслідок вібрацій, поганих дорожніх умов або потрапляння в калюжу, сам номер вибухає з місця кріплення.
  2. Пошкодження. Ще одна поширена причина замовлення копії номерного знака полягає в його пошкодженні. Це може трапитися внаслідок ДТП, некваліфікованого паркування або руху по нерівній місцевості. Номерний знак може зіпсуватися, згнутися або отримати подряпини.
  3. Заміна довгого номера на американський розмір. При реєстрації автомобіля з США в сервісному центрі ви отримуєте два довгих номера, що може призвести до деяких незручностей. Американські номерні знаки мають інший розмір, тому задній номер часто повинен бути квадратної форми. Ми виготовляємо копію номерного знака американського розміру у Вінниці.
  4. Крадіжка номерних знаків. Останнім часом частіше стали випадки крадіжки державних номерних знаків з автомобілів під час паркування. Злодії можуть залишати записку з номером телефону і вимагати викуп, або ж не залишати жодних слідів. У такому випадку рекомендується звернутися до поліції для складання заяви про зникнення. Ми здійснюємо відновлення номерних знаків за технічним паспортом, що дозволяє уникнути проблем із законом.
  5. Корозія номерних знаків. Ця проблема актуальна для власників автомобілів із старою реєстрацією (до 1995 року). Державні номери виготовлялися на сталевій основі, яка з часом піддається корозії. Такі номери втрачають читабельність і привабливий зовнішній вигляд. Виготовлення копії такого номера, тобто його перефарбування, є нерентабельним. Ми пропонуємо нашим клієнтам виготовити дублікат номерного знака згідно з тим самим стандартом (ГОСТ), що і попередні, але на алюмінієвій основі, яка не піддається корозії.

  Розповсюджені види номерів, на які ми виробляєм дублікат у Вінниці

  Наша компанія займається виготовленням унікальних копій державних номерних знаків для різних видів транспортних засобів у Вінниці. Ми спеціалізуємося на виробництві дублікатів номерних знаків для автомобілів, мотоциклів, спецтехніки та інших транспортних засобів, що відповідають встановленим стандартам і мають унікальний дизайн.

  Найпоширенішим замовленням є стандартні прямокутні номерні знаки для автомобілів розміром 520×112 мм, які відповідають ГОСТам 2588-94, 3650-97, 4278-2004, 4279-2006, 4276-2012 і 4277-2019. Наші номерні знаки виготовляються з використанням оригінальних заготовок, які мають захисні голограми і світловідбиваючі елементи, що гарантує їх високу якість і відповідність стандартам.

  Для мотоциклів ми можемо виготовити номерні знаки як у радянському форматі, так і в сучасному форматі з національною символікою України. Вони відповідають ГОСТам 3207-77 і 3650-2004 і виготовляються з алюмінієвих заготовок, що запобігає проблемам з корозією. Незалежно від формату, дублікати номерних знаків для мотоциклів виглядають так само, як і оригінали.

  Для автомобілів, які були імпортовані з США, ми пропонуємо виготовлення американських номерних знаків у квадратній формі розміром 300х150 мм. Ми використовуємо високоякісні матеріали і передові технології, щоб створити дублікати, які точно відповідають оригінальним довгим номерам.

  Крім того, ми також пропонуємо виготовлення шестикутних державних реєстраційних знаків для причепів, тракторів та спеціальної техніки відповідно до стандарту ГОСТ старого зразка. Для цих номерних знаків ми використовуємо алюмінієві заготовки, що забезпечує їх довговічність і захист від корозії.

  Наша команда гарантує високу якість, точну відповідність стандартам і повне повторення зовнішнього вигляду оригінальних номерних знаків. Звертайтеся до нас, і ми з задоволенням виготовимо унікальні дублікати номерних знаків для вашого транспортного засобу.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Як замовити виготовлення копії автономерів в Вінниці

  Для подачі заявки на виготовлення копії номерного знаку, необхідно мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Існує кілька способів замовлення:

  1. Ви можете надіслати фотографію технічного паспорта через месенджери Viber, Whatsapp або Telegram.
  2. Заповніть відповідну форму на нашому веб-сайті в розділі “Замовити”.
  3. Зверніться до наших офісів особисто.

  Якщо ви замовляєте дублікат автономера у Вінниці, будь ласка, надайте дані отримувача, оскільки відправлення буде здійснюватися Новою Поштою. Термін доставки становить 1 день.

  Процес виробництва номерних знаків, як виготовляють дублікати

  Виготовлення копій номерних знаків включає кілька етапів для забезпечення їх унікальності:
  1. Обробка заявки. Після отримання заявки на виготовлення ми просимо вас надіслати фото технічного паспорта. Це дозволяє нам мати право виготовити копію номерного знака відповідно до ваших вимог. На цьому етапі також визначається зразок необхідної заготовки, розмір і тип шрифту згідно зі стандартами.
  2. Встановлення символів. Після цього необхідні символи встановлюються в спеціальний шаблон з дотриманням правильних відступів і пробілів.
  3. Тиск символів. Завершальний етап передбачає поміщення підготовленої заготовки в готовий шаблон. Після цього шаблон з підготовленими символами ставиться під прес для тиснення. Тиск відбувається автоматично, і після процесу тискання пластина виходить готовою для наступної обробки.
  4. Забарвлення. Завершальним кроком у виготовленні копії реєстраційного знака є процес забарвлення. Використовується сучасний метод термодруку, за допомогою якого фарба зі спеціальної плівки переноситься на потрібні ділянки номерного знака під впливом температури 200 градусів. Готовий продукт має високу стійкість до зовнішніх факторів і температур і може бути використаний безпосередньо після завершення процесу.
  Таким чином, весь процес виготовлення копії номерного знака включає обробку заявки, встановлення символів, тиск і забарвлення, забезпечуючи високу якість і стійкість готового продукту.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 203

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон