Дублікати автономерів Рівне

АКЦІЯ! на 1 дублікат стандартного номера в Рівному

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків в Рівному

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Рівне, що розташоване на заході України, славиться своєю віковою історією та культурною спадщиною. Його населення налічує близько 250 000 мешканців і це місто є душею історичної області Волинь. Засноване ще у 14 столітті, Рівне невдовзі стало важливим торговельним і комерційним центром. У 17-му і 18-му століттях воно перетворилося на місце розцвіту єврейської культури та освіти.

  Рівне непересічне не лише своєю культурною спадщиною, а й сучасністю, де економіка росте, а якість життя – на висоті. Тут працюють численні університети та науково-дослідні інститути, а центр наукових відкриттів та технологічних новацій пульсує особливо активно.

  Містяни вибирають різні види транспорту, серед яких особисті автомобілі, таксі, автобуси, мотоцикли, трактори та інші. Кожному з них притаманні номерні знаки відповідно до ГОСТ. Автомобілі й автобуси оснащені двома державними номерами, тоді як мотоцикли, трактори та причепи – одним. Вибір транспорту у Рівному – це відображення особистих уподобань, фінансової можливості й індивідуальних потреб. Часом мешканці задаються питанням: “Як отримати дублікат номерного знака в Рівному?”

  Номерні знаки в Рівному, як легально зробити дублікат

  У нашій державі автомобільні номерні знаки можуть бути виготовлені як великими промисловими компаніями, так і невеликими фірмами, що мають необхідні обладнання й ліцензію. В Рівному послуги з видачі готових номерів доступні в сервісних центрах, але їх виготовлення відбувається в інших місцях. Ми – компанія з вже понад 15-річним досвідом виготовлення державних номерних знаків та володіємо передовим обладнанням. Ми відновлюємо номери в Рівному відповідно до всіх норм ГОСТу, використовуючи лише оригінальні матеріали.

  У Рівному й області в цілому, приватні компанії легально мають змогу створювати копії номерних знаків, оскільки це швидше та зручніше, ніж звертатися до державних організацій. Важливо пам’ятати, що при отриманні копій та відновленні номерів необхідно дотримуватися усіх вимог законодавства, щоб уникнути можливих негараздів у майбутньому.

  Причини з яких частіше всього замовляють дублікат автомобільного номера

  Запити на замовлення дубліката автомобільного номерного знака в Рівному зазвичай мають корені в наступних обставинах:

  Випадкова втрата номера – під час руху або стоянки автомобіля може трапитися незапланована втрата державного номера. Крадіжка автономера – шахраї можуть викрасти номер, щоб використовувати його у злочинних цілях. Механічні пошкодження – аварія, зіткнення або інші транспортні пригоди можуть пошкодити номерний знак. Знос через тривале використання – обмежений термін дії номера може призвести до його втрати працездатності. Переїзд до іншого регіону – при зміні регістрації автомобіля може бути потрібна заміна номера. Всі ці ситуації можуть спонукати до необхідності замовити новий автомобільний номер у Рівному.

  Згодом державні номери можуть зноситися через природний знос та тривале користування авто. Крім того, недбале ставлення під час миття або іншого обслуговування може призвести до пошкоджень номера.

  Різниця номерів в залежності від виду техніки

  У нашій країні система автомобільних номерних знаків для різних видів транспорту встановлена на державному рівні. Нижче представлені різновиди номерних знаків, які застосовуються для різних транспортних засобів:

  Легкові автомобілі: номерні знаки для звичайних авто складаються з чорних символів на білому фоні. Складаються вони з чотирьох букв і чотирьох цифр, можуть бути в стилі радянського стандарту, відповідати старому українському зразку або відповідати новому стандарту. Пасажирський транспорт: номери для пасажирських автобусів мають чорний напис на жовтому фоні. Вони оформлюються так само, як і номери для легкових авто. Військова техніка: номери для військової техніки ЗСУ складаються з білих літер на чорному фоні. Вони не мають додаткової символіки, такої як прапор чи інші національні елементи. Дипломатичні автомобілі: автономери для дипломатичних машин мають чорний напис на білому фоні та починаються з букви «D» або «CD», після чого йдуть до шести цифр. Тимчасові номерні знаки: транзитні номери для тимчасового ввезення авто в країну зазвичай мають червоний фон і білий напис. Номери для мотоциклів: мають квадратну форму і складаються з комбінації чотирьох букв і чотирьох цифр, або трьох літер і чотирьох цифр. Американські номери: номери для американських авто мають звичайний розмір 300х150 мм. Номери для тракторів та причепів: вони мають шестикутну форму заготовки.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Процес виробництва копій номерних знаків в Рівному

  Процес створення автомобільних номерних знаків у Рівному включає кілька етапів, описаних нижче:

  1. Дизайн: На цьому етапі вибирається вигляд номерного знака відповідно до правил і стандартів ГОСТ. Спеціаліст враховує ці вимоги і розташовує символи автономера на вибраній заготовці.
  2. Друк: Після вибору дизайну, символи переносяться на заготовку за допомогою спеціального преса. Процес друку відбувається за допомогою натискання, що дозволяє створити випуклі символи.
  3. Фарбування: Після друку дизайну на заготовці використовується верстат для термотрансфера, який наносить фарбу на номерний знак. Процес фарбування відбувається за високої температури і не потребує додаткового висушування.
  4. Контроль якості: Завершивши друк та фарбування, проводиться ретельна перевірка номерних знаків на відповідність стандартам та якості. Це включає огляд зовнішнього вигляду, перевірку розмірів і інші тести.
  5. Упаковка: Після успішного контролю якості дублікати номерів упаковуються для транспортування до Рівного. Це може включати покриття пластин захисним матеріалом та розміщення їх у відповідних коробках.

  Як замовити дублікат номера на машину Рівне

  Процедура замовлення дубліката автомобільного номерного знака для вашого авто у Рівному не займе багато часу. Ось загальний план, яким можна керуватися:
  1. Відвідайте наш веб-сайт, де ви можете оформити замовлення на виготовлення дубліката номерного знака онлайн. Заповніть необхідну інформацію, можливо, вам знадобиться надіслати фотографії технічного паспорта та існуючого номера.
  2. Відправте фотографію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу за допомогою Viber, WhatsApp або Telegram.
  3. Очікуйте отримання дубліката номерного знака в Рівному. Зазвичай, доставка замовлення поштою займає лише один робочий день.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 195

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон