Дублікати номерів в Хмельницькому

АКЦІЯ! на 1 дублікат стандартного номера в Хмельницькому

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків в Хмельницькому

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Хмельницький – велике місто, що розташоване на заході України. Воно виступає як центр торгівлі та культури для Поділля та має своє коріння на березі Південного Бугу. Кількість жителів налічує близько 300 тисяч осіб. Серед водіїв дуже часто виникає питання: “Як можна здійснити виготовлення дубліката номерного знака в Хмельницькому?”. Відповідь на це запитання виявляється дуже простою, адже саме для цього ми створили нашу компанію. Ми спеціалізуємося на виробництві копій реєстраційних номерів для різних видів транспортних засобів:

  • цивільні автомобілі;
  • військова техніка, включаючи номери ЗСУ;
  • мотоцикли, мопеди, скутери;
  • трактори, причепи, комбайни, спеціалізована техніка;
  • американські квадратні автономери.

  Офіційно зробити дублікат автономера в Хмельницькому, з яких матеріалів виготовляють держ знаки?

  Раніше, коли втрачалася або пошкоджувалася реєстраційна дошка, виникали серйозні труднощі. Відновлення номерного знака часто супроводжувалося потребою повної перереєстрації транспортного засобу. Однак тепер відновлення стало набагато простіше завдяки нашій компанії. Ми можемо виготовити дублікат номерного знака всього за декілька хвилин, це абсолютно легально і значно економічніше.

  Наша компанія має багатий досвід у цій справі. Ми виготовляємо дублікати номерів лише з високоякісних алюмінієвих листів, що мають товщину понад 1 мм. Всі наші вироби обов’язково оснащені світловідбивною плівкою з голографічними елементами відповідно до ГОСТ. Для фарбування використовується лише термоплівка відомого європейського виробника, що забезпечує довговічність та стійкість до будь-яких умов.

  З урахуванням цих факторів, ми можемо гарантувати легальність дублікатів реєстраційних номерів в Хмельницькому та уникнення будь-яких непорозумінь з поліцією. Ви заощадите свій час, нерви та кошти, звернувшись до нас.

  Основні причини виготовлення копій номерних знаків

  Основними мотивами для створення дублікатів реєстраційних номерів є:

  1. Втрата. Найпоширенішою обставиною є втрата автомобільного номера під час руху. Це явище стає причиною у 90% випадків через неякісне закріплення у пластиковій рамці. Внаслідок вібрацій під час їзди або подолання калюж на великій швидкості, номер просто виходить з утримування та втрачається.
  2. Пошкодження. Часто причиною для виготовлення копії державного номера в Хмельницькому стає саме його пошкодження. Це може трапитися після дорожньо-транспортної пригоди, коли номерна пластина зігнута, або під час руху по некоректному дорожньому покриттю, де висока рослинність, кущі або камені можуть деформувати пластину. Це призводить до погіршення читабельності номера та може спричинити виписування штрафу. Також втрачається зовнішній вигляд номера.
  3. Корозія. Проблема корозії найбільш актуальна для номерних пластин, виготовлених зі сталі. Раніше такі реєстраційні знаки використовувались на різних видів транспорту. Часом сталь піддається корозії, що негативно впливає на зовнішній вигляд. Водії не можуть використовувати ржаві номери, і їм доводиться замовляти дублікати, які вже виготовлені з алюмінієвого основи, що не піддається корозії.
  4. Крадіжка. Випадки крадіжки номерів у Хмельницькому не є рідкістю. Власники автомобілів, приходячи до своїх машин зранку, можуть виявити відсутність номерів. Можливі декілька мотивацій для крадіжок: використання номерів для шантажу власника або намір використовувати їх на іншому автомобілі. У будь-якому випадку, у разі такого інциденту, рекомендуємо звернутися в поліцію та подати заяву про крадіжку.
  5. Американські номери. Зараз багато людей придбовають автомобілі з США, але номерні знаки цієї країни відрізняються від наших. Вони мають квадратну форму (30х15 см), що не підходить для стандартного місця розміщення нашого транспорту. Ми надаємо послугу з виготовлення дублікатів державних номерів американського розміру, оскільки звичайні довгі пластини не можуть бути згнуті.

  Види дублікатів, які можна замовити в Хмельницькому, різновиди номерів для різних видів техніки

  Наша компанія, що спеціалізується на виготовленні дублікатів реєстраційних номерних знаків у Хмельницькому, пропонує широкий спектр варіантів державних номерів, включаючи автомобільні реєстраційні знаки.

  З існує кілька різновидів автомобільних номерів з подовженою формою та розмірами 520 × 112 мм. Для цивільного транспорту ми можемо створити дублікати номерів на білому фоні, де різні символи можуть включати прапор, UA, регіональні позначення або ж бути зовсім без державної символіки. Також ми готові надати номери на чорному фоні, призначені для військової техніки та замовляються в ЗСУ. Останні не включають в себе прапорів чи інших ознак регіональної належності. Для пасажирських автомобілів ми надаємо номери на жовтому фоні з прапором та регіоном, які можуть включати 4 букви та 4 цифри, або ж 5 цифр та 2 букви. Саме автомобільні номери є найбільш поширеними варіантами на дорогах нині.

  Наша компанія також пропонує послуги з виготовлення номерних знаків для мотоциклів у Хмельницькому. Ми дотримуємо ГОСТ та пропонуємо оригінальний дизайн для номерів державних стандартів, призначених для мотоциклів з об’ємом двигуна понад 50 куб. см. Враховуючи рік реєстрації, номери можуть належати до кількох категорій. Після 2015 року був введений новий стандарт державних номерів для мотоциклів, що характеризується синьою смугою та прапором України. Старі номери, випущені від 2004 до 2015 року, відрізняються синьо-жовтою смугою та гербом. Радянські мото номери використовувалися до 2004 року та не містили національної символіки.

  Якщо ви шукаєте номери американського стандарту на території України, ми готові до співпраці. Американські номери відрізняються від наших за розмірами – 300х150 мм, і їхні стандарти були впроваджені у ГОСТ лише у 2006 році. Однак, квадратні номери включають ті ж світловідбивні елементи та виготовляються з тих же матеріалів, що й стандартні номери. Вони повністю відповідають законодавству України.

  У нашій компанії ви також можете отримати дублікати шестикутних державних номерів, які використовуються на різних видів спеціалізованої техніки, такої як трактори, комбайни та причепи. Ці номери мають білий фон та розміри 288х206 мм без національних прапорів. Кожен номер використовується тільки на одному транспортному засобі, і якщо потрібен дублікат, ви можете замовити його у Хмельницькому та Хмельницькій області, пред’явивши відповідні свідоцтва про реєстрацію.

  Наша компанія також надає послуги з виготовлення державних номерів для мопедів та скутерів. Починаючи з 2010 року, скутери з об’ємом двигуна до 50 куб. см повинні мати державні номери розміром 140х114 мм, які видаються спеціалізованими центрами. Номери на мопеди шифруються аналогічно автомобільним, проте символіка розташовується у два рядки: чотири букви зверху та чотири цифри знизу.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Процес виробництва дублікатів номерних знаків, яка технологія використовується

  В Україні виробництво дублікатів державних номерних знаків регулюється нормами ГОСТ 4278:2004, ГОСТ 3650:2004 і ГОСТ 36550:2012. Процес виготовлення включає кілька ключових етапів, які ми детально розглянемо:

  1. Отримання та обробка заявки. Починаємо з прийому необхідних документів від вас. Це дозволяє визначити тип матеріалу для заготовки, а також оптимальний вид і розмір шрифту.
  2. Розстановка символів. Майстер грамотно розміщує літери та цифри на спеціальному шаблоні. Кожна дистанція відповідає вимогам ГОСТ, забезпечуючи точність та чіткість.
  3. Відтиск державного знаку. Завершений шаблон використовується для виготовлення алюмінієвої пластини, яка точно відтворює номерний знак. Прес в автоматичному режимі вирізає символи.
  4. Застосування фарби. Останній етап – нанесення фарби на отриманий відтиск. Це виконується за допомогою технології термопереносу з кольорової плівки, нагрітої до 200 градусів.

  Замовити дублікат автономера в Хмельницькому, які документи потрібні

  Ми готові виготовити дублікат номерного знака тільки за наявності технічного паспорта на транспортний засіб. У нас є кілька зручних способів замовлення копії номера в Хмельницькому:
  • Відправте фотографію техпаспорту через Вайбер, Ватсап або Телеграм.
  • Залиште заявку онлайн на нашому веб-сайті.
  • Завітайте до нашого офісу для оформлення.
  Дублікати номерних знаків до Хмельницького надсилаємо ввечері того ж дня, коли отримали вашу заявку. Якщо ви замовите до 17:00, до наступного дня ваше замовлення доставить “Нова Пошта”.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 165

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон