Дублікати номерних знаків Харків

АКЦІЯ! на 1 дублікат стандартного номера в Харкові

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків в Харкові

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Харків – одне з найбільших міст в Україні, де проживає понад 1,5 мільйона мешканців. У сучасному суспільстві значна кількість людей володіє власними автомобілями, на яких встановлені державні номерні знаки. Однак у зв’язку з інтенсивним рухом на дорогах міста іноді можуть виникнути неприємності, які призводять до пошкодження автономерів.

  Легальне виготовлення номерів Харків, офіційне виробництво дублікатів

  Наша компанія спеціалізується на вирішенні проблем, пов’язаних з необхідністю отримання копій номерних знаків для різних видів транспорту. Це особливо актуально через постійне зростання автомобільного руху та збільшення запитів на виготовлення дублікатів. Отримання копії державного номера є важливим заходом, спрямованим на уникнення штрафів за пошкодження або втрату номерних знаків. Наша команда здатна швидко та ефективно вирішити цю проблему.

  Якщо ви звернетеся до нас, ми надамо можливість отримати новий дублікат номерного знака для вашого автомобіля. Цей дублікат буде виготовлений з металу та покритий світловідбивною плівкою. Головна перевага нашого підходу полягає в тому, що для отримання дублікату не потрібно займатися масою формальностей чи витрачати чимало коштів. Ми гарантуємо високу якість виготовлення і довговічність копії номера. При цьому наші технічні рішення дозволяють створювати номери, що легко впораються з негативними погодними умовами та іншими небезпеками дорожнього середовища.

  Наша компанія має бездоганний репутаційний статус в галузі створення офіційних та якісних копій державних номерних знаків для всіх видів транспорту. Ми виготовляємо дублікати, які повністю відповідають законодавчим нормам та містять всі необхідні захисні елементи, такі як голограми та штампи виробника. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в отриманні легального та високоякісного дублікату номера для вашого авто.

  Ситуації, при яких потрібно виготовити копії номерів,  виробництво держзнаків Харків

  Копії номерних знаків виготовляються у наступних різноманітних ситуаціях:

  Частим випадком виготовлення дублікатів є втрата пластини під час руху. Нерідко така ситуація виникає через неналежне закріплення номера у рамці-тримачі. У випадку, коли пластикова рамка пошкоджена або недостатньо надійно закріплена, внаслідок вібрації автономер може відірватися під час руху і вас може спіткнути втрата номера.

  Іншою причиною втрати державного номера є його крадіжка з автомобіля. Зловмисники можуть позбутися обох реєстраційних знаків, навіть коли авто припарковане у дворі. Злочин може мати різні мотивації. Наприклад, крадіжка для вимагання викупу, коли зловмисники залишають контактний номер для зв’язку. Після вашого дзвінка вони вимагатимуть гроші, а коли ви їх отримаєте, розкажуть, де приховані номерні знаки. Крадіжка з метою незаконного використання. Ваші номери можуть бути використані на іншому автомобілі, щоб вчинити правопорушення. У будь-якому з цих випадків ми рекомендуємо звернутися до поліції та подати заяву, щоб уникнути будь-яких правових наслідків. Після цього ви зможете замовити дублікат номерів в нашій компанії.

  Ще однією частою причиною звернення клієнтів є потреба в заміні номерних знаків через їх зношеність або незчитуваність. Згідно з правилами дорожнього руху, номер повинен бути чітко читаємим на відстані 20 метрів. Однак в разі, якщо знак вже пошкоджений, плівка відлущилася або відбулася ДТП, цей вимога може бути порушена. Поліцейський має право оштрафувати вас за це на підставі статті 121, частина 6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, це може негативно вплинути на зовнішній вигляд вашого автомобіля. В такому випадку ми рекомендуємо замовити дублікат номерів, що цілком відповідає законодавству.

  Ще однією поширеною причиною заміни номерних знаків є бажання власників авто відповідати новому стандарту державних знаків, що був введений у 2015 році. Тепер на номері з’явилася синьо-жовта смуга зліва, на синьому тлі зображено тризуб, а внизу на жовтому фоні розміщений напис “UA”. Водії, які хочуть дотримуватися сучасних тенденцій та надати своєму авто більш сучасний вигляд, замовляють дублікати своїх старих номерів, але вже за новим стандартом.

  Наша компанія пропонує офіційне виготовлення державних номерних знаків у Харкові. З більш ніж 15-річним досвідом на ринку ми є одними з лідерів в цій галузі. Ми використовуємо лише сучасне сертифіковане обладнання та матеріали, що гарантує відповідність продукції всім стандартам України. Крім того, ми надаємо 2-річну гарантію на наші вироби.

  Дублікати яких автономерів можна замовити в Харкові, типи держзнаків

  Наш сервіс, який виробляє дублікати номерних знаків в Харкові, пропонує виготовлення різних видів державних номерних знаків, включаючи автомобільні номери.

  Автомобільні номери є найбільш популярними типами реєстраційних знаків на сьогоднішній день. Вони мають витягнуту форму і розміри 520 × 112 мм, і можуть бути поділені на кілька категорій. Для цивільного транспорту наш сервіс виготовляє дублікати автомобільних номерів на білому фоні, що містять різні символи відповідно до року реєстрації, такі як прапор, UA, регіональні позначення або взагалі не мають державної символіки. Крім цього, наші послуги охоплюють виготовлення автомобільних номерів на чорному фоні, які використовуються для військової техніки і замовляються для ЗСУ. Ці номери не включають прапорів чи інших позначень регіональної належності. Для пасажирського транспорту ми пропонуємо жовті номери з прапором та регіональним позначенням, які можуть включати 4 літери та 4 цифри або 5 цифр та 2 літери.

  Номери для мотоциклів мають свій унікальний дизайн, особливо ті, що призначені для мотоциклів з об’ємом двигуна понад 50 кубічних сантиметрів. Залежно від року реєстрації мотоцикла, номери можуть поділятися на кілька категорій. Після 2015 року був введений новий дизайн державних номерів зі синьою смугою та прапором України. Номери з періоду 2004-2015 рр. мають синьо-жовту смугу та герб. Радянські мото номери використовувалися до 2004 року і не містять національних символів.

  В Україні також існують номери за американським стандартом, які відрізняються від наших за розмірами. Ці номери мають розміри 300х150 мм і були введені в ГОСТ тільки в 2006 році. Проте квадратні номери мають ті ж самі світловідбивні елементи і виготовляються з таких же матеріалів, як звичайні номери, тому вони є повністю легальними в Україні.

  Шестикутні державні знаки застосовуються на тракторах, причепах, комбайнах та іншій спеціальній техніці, при цьому одна одиниця транспортного засобу отримує один такий номер. Вони мають розміри 288×206 мм і білий фон без прапорів. Якщо у вас є свідоцтво про реєстрацію на трактор, причеп тощо, ви завжди можете замовити дублікат такого знака в Харкові та Харківській області.

  Для мопедів і скутерів, об’єм двигуна яких менше 50 куб. см, з 2010 року обов’язковою є реєстрація та наявність державних знаків розміром 140х114 мм, що виділяються сервісними центрами. Шифрування номерів на мопедах аналогічне до автомобільних номерів, проте символіка розміщується у два рядки: чотири букви зверху та чотири цифри знизу.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Як замовити дублікати номерних знаків в Харкові, що потрібно щоб зробити копію номера, процедура замовлення і терміни виготовлення

  Якщо ви потрапили на цю сторінку, це означає, що ви шукаєте спосіб замовити дублікати державних номерних знаків у Харкові. Не хвилюйтеся, процедура замовлення дуже проста і забере мінімум вашого часу. Для того, щоб зробити замовлення, нам потрібні всього лише фотографія вашого технічного паспорта та особисті дані. Ви можете завантажити ці документи та інформацію через розділ “Замовити” на нашому веб-сайті або надіслати їх у Viber чи Telegram за номером 066 219 6411. Наш менеджер зв’яжеться з вами відразу після отримання вашої заявки, щоб обговорити подальші деталі. Крім того, бажано додати фотографію ваших старих номерних знаків, щоб ми могли побачити, як вони виглядають.

  Ми відправляємо дублікати номерних знаків до Харкова щодня за допомогою служби доставки Нова Пошта. Термін виготовлення займає всього один день, і готове замовлення прибуде до Харкова вже наступного дня.

  Етапи виробництва номерів в Харкові, з якого матеріалу роблять держзнаки

  Процес виготовлення номерних знаків в Харкові включає кілька етапів. Спочатку майстер вибирає потрібну комбінацію символів згідно з вашим технічним паспортом і визначає тип номерного знаку для підготовки відповідної заготовки. Потім символи розкладаються в шаблон з дотриманням вимог ДСТУ, включаючи тип шрифту, розмір символів та відстань між ними. Другий етап передбачає виготовлення виштампованих символів на алюмінієвій заготовці. Відповідний шаблон використовується для вставлення необхідної пластини. Застосовується потрібний тиск, і виготовлена деталь проходить процес пресування в автоматичному режимі. Наша компанія використовує обладнання європейського виробника Utal для забезпечення високої якості дублікатів номерних знаків у Харкові. Заключним етапом є нанесення фарби на номерний знак. Це відбувається за допомогою термопереносу фарби з плівки на потрібну поверхню. Випуклі ділянки, де розташовані цифри і букви, покриваються фарбою, завершуючи процес виготовлення. Одразу після цього дублікати можна встановлювати на авто і вирушати в дорогу. Наша компанія використовує лише високоякісні матеріали для виготовлення номерних знаків. Заготовки є оригінальними і відповідають вимогам ДСТУ, де зазначено, що товщина алюмінію без покривального шару повинна становити (1 ± 0,1) мм. Крім того, всі наші знаки мають світловідбивне покриття з голограмами, що додає їм додаткову надійність. Ми ніколи не заощаджуємо на якості матеріалів для виготовлення державних номерних знаків в Харкові.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 215

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон