Дублікати номерів Львів

АКЦІЯ! на 1 дублікат стандартного номера в Львові

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків в Львові

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Львів, як одне з найвідоміших міст України, славиться своєю неповторною атмосферою та видатними пам’ятками. В цьому населеному пункті проживає понад 700 тисяч мешканців, кожен з яких має свій особистий автотранспорт, обладнаний унікальним номерним знаком.

  Номерні знаки Львів, відповідність копій автономерів з законодавчими нормами

  Власники автомобілів часто стикаються з необхідністю заміни номерних знаків – це може бути обумовлено їх втратою, пошкодженням під час дорожньо-транспортної пригоди, або віковою стертістю, яка впливає на їх зовнішній вигляд.

  Наша компанія радить вам в таких випадках – ми спеціалізуємося на виготовленні копій державних номерних знаків у Львові та Львівській області. Наші експерти забезпечують високоякісне відтворення оригінальних номерних знаків, які повністю відповідають всім стандартам та вимогам, встановленим державою.

  Кожна копія номерного знаку створюється на міцній алюмінієвій основі, де застосовується відбивна плівка, захисні голограми та виробнича марка. Наше виробництво використовує передове європейське обладнання для створення дублікатів номерів, гарантуючи найвищу якість продукції.

  Безперечно, ми дотримуємося всіх законодавчих вимог України в процесі виготовлення копій номерних знаків. Ми вимагаємо надання відповідної документації, зокрема технічного паспорта транспортного засобу, перед тим як розпочати процес створення дубліката номеру. Важливо зауважити, що ми не виготовляємо копії без належної документації, включаючи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

  Ми гарантуємо, що наші дублікати номерних знаків не відрізняться від оригіналів, які ви отримали при реєстрації вашого автомобіля. Вони повністю відповідають усім державним стандартам і вимогам, забезпечуючи надійність та легальність використання.

  По яким причинам замовляють дублікати номерів на авто у Львові

  Існує кілька аспектів, які спонукають власників автомобілів до замовлення дублікатів номерних знаків у Львові:

  1. Випадок втрати: Один із поширених випадків, коли автовласники нашого міста замовляють дублікати номерів, – це втрата оригінального номера. Чи то через його недбале зберігання, чи через крадіжку, у таких ситуаціях важливо негайно повідомити поліцію та прийняти рішення про виготовлення дубліката у нашій компанії.
  2. Пошкодження номеру: Коли державний номерний знак постраждав від випадкового пошкодження і став непридатним для подальшого використання, власники авто вирішують замовити його копію.
  3. Перехід на новий автомобіль: Однією зі ситуацій, коли може знадобитися дублікат, є придбання нового автомобіля, проте бажання залишити вже знайомий та унікальний номерний знак. В такому разі замовлення дубліката дозволяє зберегти ідентифікаційний код.
  4. Американський стиль: В Україні власники американських авто можуть замовляти додаткові номери для встановлення на задній частині автомобіля. Це додає оригінальності та допомагає відповідати нормам.

  Це лише кілька сценаріїв, які спонукають мешканців Львова замовляти дублікати номерних знаків для своїх автомобілів. Незалежно від причини, наша компанія готова надати якісне та відповідне законодавству рішення.

  Види номерних знаків, на які ми робимо дублікат у Львові

  Автомобільні номери – це об’єкти підвищеної уваги для власників автомобілів. В зв’язку з цим, дублікати реєстраційних знаків досить часто стають актуальними у Львові.

  Один з найпоширеніших випадків, коли власники замовляють дублікати, пов’язаний з втратою оригінального номера. Стандартна таблиця, розміри якої 520×112 мм, підпадає під обов’язкові стандарти, такі як ГОСТ 2588-94, ГОСТ 3650-97, ГОСТ 4278-2004, GOST 4279-2006, ГОСТ 3278-2012, і ГОСТ 4278-2019. На виробництво використовуються оригінальні заготовки, що дозволяє зберегти стандартність і захистити номер від підробки завдяки голограмам та світловідбивальним елементам.

  Для мотоциклів, дублікати також доступні. Особливість тут полягає у тому, що використовуються алюмінієві заготовки замість сталевих, що захищає від корозії і забезпечує довготривалу експлуатацію, відповідно до стандарту ГОСТ 3207-77. Також, для американських авто, які вимагають невичерпних номерів, надається можливість замовити номер згідно стандарту США, зберігаючи якість та оригінальний вигляд.

  Реєстраційні знаки для причепів та тракторів, що використовувалися з 1977 по 2004 рік, мали шестикутну форму розміром 288×206 мм. Ці знаки, хоча і були корозійностійкими завдяки алюмінієвій основі, набули непридатності через вікову старіння. Проте, зараз їх дублікати можна виготовити з використанням сучасних матеріалів, дотримуючись стандартів ГОСТ.

  Незалежно від випадку, наша компанія готова надати дублікати реєстраційних знаків, відповідно до найвищих стандартів якості та забезпечити їх довготривалу експлуатацію.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Етапи виготовлення номерів на машини, порядок виробництва

  Розпізнавання використовуваної заготовки і відповідних шрифтів – це ключовий крок перед початком процесу виробництва. Кожен тип автономера має свої характеристики, тому майстер завжди точно визначає, який саме номер потрібно відновити. Наступним кроком є вибір шаблону, до якого уважно встановлюються букви і цифри, дотримуючи розміру і відстаней.

  Після створення шаблону, алюмінієва заготовка вставляється в нього. На пластині вже розміщена світловідбивна плівка, яка служить фоном номерного знака. Така структура направляється під прес, де здійснюється процес нанесення символів на поверхню.

  Останнім етапом виготовлення є фарбування. Використовуючи сучасну технологію термотрансферу, фарба переноситься на виріб зі спеціальної плівки. Завдяки термоплівці та температурі 200 °C, фарба фіксується на поверхні, уникаючи необхідності в додатковому висушуванні.

  Проходячи всі ці етапи виробництва, ви отримуєте оригінальний автономер, який повністю відповідає ГОСТу.

  Процедура замовлення номерного знаку у Львові, що необхідно для того, щоб зробити дублікат

  Для того щоб замовити автономери у Львові, вам необхідно мати технічний паспорт. Ви можете оформити замовлення кількома способами:
  • надіслати фото техпаспорта через Viber, Telegram, Whatsapp за номером 066 219 6411;
  • відвідати офіс нашої компанії;
  • заповнити заявку на нашому сайті в розділі “Замовити”.
  Крім того, нам потрібні дані отримувача для доставки вашого замовлення. Ми використовуємо службу доставки Нова Пошта для відправлення дублікатів номерів у Львів. Якщо замовлення оформлене до 17:00, доставка відбудеться в той самий день, і вже завтра ви отримаєте ваші державні знаки.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 233

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон