Зробити дублікат номерного знаку Луцьк, які типи номерів можна відновити

АКЦІЯ! на 1 дублікат стандартного номера в Луцьку

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків в Луцьку

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Луцьк, що розташований на північному заході України, є унікальним містом. Як столиця Волинської області, воно населене близько 220 000 людей. Історичний замок, що існує з 14 століття, гордість Луцька та є одним з основних туристичних об’єктів міста. Крім замку, у місті збереглися й інші історичні споруди, зокрема церкви, палаці, музеї та галереї. Луцьк також виступає культурним і освітнім центром регіону, де розташовуються кілька університетів і науково-дослідних інститутів. Більше того, місто слугує важливим транспортним вузлом, маючи значний автовокзал та залізничну станцію, що забезпечують зв’язок з різними частинами України та сусідніми країнами.

  Автономера в Луцьку, оригінальний дублікат, відповідний державним стандартам

  У нашій компанії ви можете отримати виготовлення дублікатів державних номерних знаків для Луцька та Волинської області, якщо ви втратили або пошкодили оригінальні номери. Наші дублікати повністю відповідають державним стандартам і є точними копіями оригіналів, які ви отримали при реєстрації свого автомобіля. Замовлення дублікату номерного знаку є законним і повністю регулюється українським законодавством.

  Наші автомобільні номери відповідають ГОСТу і виготовляються на міцній алюмінієвій основі, яка покрита світловідбиваючою плівкою. Вони мають захисні голограми та штамп заводу, що гарантує їх автентичність. Шрифти, які ми використовуємо, також відповідають ГОСТу і мають визначений розмір і стиль. Ми використовуємо сучасне європейське обладнання для виготовлення наших дублікатів номерних знаків, що гарантує максимальну якість продукції.

  Важливо зазначити, що виготовлення дублікатів номерних знаків в Луцьку здійснюється тільки за наявності відповідних документів, включаючи технічний паспорт на транспортний засіб. Якщо клієнт відмовляється надати свідоцтво про реєстрацію, ми, на жаль, не можемо здійснити процес виготовлення дублікату.

  Види номерних знаків, на які можна замовити копію в Луцьку

  1. Автомобільні номери в Луцьку можуть бути відновлені, що є популярним варіантом для власників транспортних засобів. Зазвичай, на автомобілі встановлюються два реєстраційних номери розміром 520×112 мм, виготовлені з алюмінієвої основи. На сьогоднішній день, найбільш поширеним типом автомобільних номерів є державний номер нового зразка з синьою смугою ліворуч, який почав видачу з 2015 року і є актуальним. Раніше використовувалися інші зразки номерних знаків з прапором України і тризубцем, а ще раніше – номери з регіональним кодом за ГОСТ, де для Волинської області регіон позначався як “03”. Також існує варіант номерних знаків радянського зразка, що не мають національної символіки і складаються лише з цифр і букв на білому тлі.
  2. У разі мотоциклів використовуються державні номери розміром 220х174 мм, які встановлюються в одному екземплярі. Залежно від року реєстрації, можуть використовуватися різні типи номерних знаків. Новішим зразком є номерний знак, що впроваджений з 2015 року і є актуальним й сьогодні. На цьому знаку половину пластини займає синя смуга, на якій розміщена символіка прапору України та буквенний код UA. Попередній зразок, який використовувався з 2004 по 2015 рік, мав тризуб на синьому тлі і буквенний код UA на жовтому тлі. Раніше також існував номерний знак мотоциклів радянського зразка, що не мав національної символіки і видавався сервісними центрами до 2004 року.
  3. Для автомобілів, що імпортуються з Америки, встановлюється квадратний номерний знак розміром 300х150 мм. Кількість номерних знаків залежить від конструкції автомобіля і може бути один або два. Існують різні зразки номерних таблиць, але всі вони мають загальний розмір. Починаючи з 2015 року, на номерних знаках нового зразка обов’язково присутня національна символіка, яка представлена синьою смугою в лівій частині, займаючи половину пластини. Раніше, з 2004 по 2015 роки, використовувалися квадратні знаки з синьо-жовтою смугою, тризубом і буквенним кодом UA. Крім того, був варіант американських номерів у форматі з п’яти цифр, двох букв і регіонального коду автомобіля.
  4. Державні реєстраційні знаки для причепів, тракторів і комбайнів мають шестикутну форму з розмірами 288×206 мм. Комбінація символів на них може складатися з чотирьох або п’яти цифр у верхній частині і двох букв у нижній частині виробу.
  5. У Луцьку є попит на відновлення реєстраційних знаків для мопедів та скутерів обсягом двигуна до 50 куб. см. Ці номерні знаки мають розмір 140×114 мм та включають прапор України в лівій частині. У верхній частині номерного знаку проставляються 4 букви, які вказують на область реєстрації та серію, а в нижній частині розміщуються 4 цифри, які позначають серійний номер.

  Основні причини, через які потрібно замовити дублікат автомобільного номера в Луцьку

  Існує кілька причин замовлення нового державного номерного знаку в Луцьку, коли потрібно виготовити дублікат автономера. Особливо важливо розуміти, чому може виникнути потреба у заміні номерного знаку і як уникнути таких ситуацій. Надалі перераховано кілька можливих причин втрати автономера в Луцьку:

  1. Крадіжка: Номерні знаки часто стають предметом крадіжок. Важко постійно контролювати їх безпеку. Злочинці можуть вкрасти номерні таблиці та використовувати їх для злочинних дій, включаючи викрадення особистих даних.
  2. Втрата: Неправильне кріплення номерної таблиці у тримачі може призвести до втрати знаку через вібрацію під час руху по дорогах Луцька.

  Крім того, пошкодження є ще однією причиною замовлення дубліката номерного знаку. У разі автомобільної аварії або постійної їзди по поганих дорогах номерний знак може бути пошкоджений і непридатний для подальшого використання. Залежно від ступеня пошкодження, може знадобитися замовлення нового автономера.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Як роблять дублікат автономера, етапи виробництва

  Процес виготовлення дубліката автономера включає наступні етапи, які забезпечують якісне виконання номерного знаку:

  1. Тиснення символів: Символи на номерному знаку зазвичай формуються за допомогою процесу, що називається тисненням. Під час цього процесу штамп з потрібним символом притискається до металевої пластини, створюючи випуклий символ, який легко видно і читається. Таке тиснення дозволяє створити стійкі та довговічні символи, які витримують вплив навколишнього середовища і зношування.
  2. Фарбування: Щоб нанести фарбу на символи номерного знаку автомобіля, застосовується термотрансферна технологія. Процес фарбування включає наступні кроки: спочатку нагрівається термотрансферна машина до потрібної температури, а потім налаштовується на відповідний формат кольорової плівки. Заготовка номерного знаку поміщається під термоплівку, і за допомогою термотрансферної машини застосовується тепло і тиск до кольорової плівки і номерного знаку. Цей процес дозволяє перенести фарбу на дублікат номерного знаку, створюючи чіткі й стійкі символи.

  В результаті цих процесів виготовляється якісний дублікат автономера, зроблений з випуклими символами та правильно нанесеною фарбою, що забезпечує його видимість і довговічність.

  Як замовити дублікат номерного знака в Луцьку, які документи необхідні

  Щоб оформити замовлення на виготовлення дубліката державного номерного знаку в Луцьку, необхідно виконати наступні кроки:
  1. Підготуйте необхідні документи: для початку процесу виготовлення вам знадобиться копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу і документ, що посвідчує вашу особу.
  2. Зверніться до нашої спеціалізованої компанії, яка займається виготовленням дублікатів номерних знаків. Ви можете зробити це, зв’язавшись з нами за допомогою телефону, електронної пошти або відвідавши наш офіс.
  3. Надайте необхідну інформацію: після звернення до нашої компанії вам буде потрібно надати фотографію технічного паспорта вашого автомобіля. Ви можете зробити це, скориставшись месенджерами Viber, Whatsapp або Telegram.
  4. Дочекайтеся виготовлення: після отримання всієї необхідної інформації та, за бажанням, здійснення передоплати, наша компанія розпочне процес виготовлення дубліката вашого державного номерного знаку.
  5. Отримайте свій новий автономер: як тільки ваше замовлення буде готове, ви зможете організувати його доставку вам в Луцьк за допомогою служби доставки “Нова Пошта”. Зазвичай термін доставки не перевищує 1 день.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 173

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон