Як зробити дублікат держ номера в Одесі

АКЦІЯ! на 1 дублікат стандартного номера в Одесі

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків в Одесі

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Одеса – третє найбільше місто в Україні за кількістю населення. Населення міста перевищує 1 мільйон жителів, і більшість з них володіє різними видами транспорту. Кожен автомобіль в Одесі має державний номер, і іноді потрібно зробити дублікат цього номера.

  Професійне виготовлення легальних копій державних номерних знаків в Одесі

  Наша компанія, з більш ніж 15-річним досвідом виробництва номерних знаків, є лідером на ринку у цій галузі в Україні. Ми спеціалізуємося на виготовленні офіційних копій державних номерних знаків для різних видів транспортних засобів, включаючи автомобілі, мотоцикли, причепи, трактори, комбайни, мопеди, скутери та спеціальну техніку.

  Наш завод був одним з перших, хто почав надавати подібну послугу в Україні. З течією часу ми постійно модернізуємо виробництво, щоб забезпечити зменшення часу виконання замовлення без жодних втрат у якості. На нашій фабриці використовується передове європейське обладнання відомої марки “Utal”, яке пройшло сертифікацію і рекомендоване для виготовлення оригінальних номерних знаків як для сервісних центрів МВС, так і для роздрібних клієнтів.

  Ми використовуємо лише оригінальні заготовки, відповідної товщини металу та якості покриття, відповідно до стандартів ДСТУ. Фарбування здійснюється за допомогою спеціальної термоплівки, яка не стирається під час експлуатації або під час миття. Всі ці фактори дозволяють нам повністю легально і швидко виготовити дублікат вашого реєстраційного номера в Одесі. Крім того, ми надаємо гарантію на всю нашу продукцію протягом 2 років з моменту виробництва, що свідчить про нашу впевненість у високій якості і довговічності наших номерних знаків.

  Ми розуміємо, що для багатьох клієнтів важливо мати точну копію свого реєстраційного номера, і саме тому ми прагнемо забезпечити високу точність і відповідність дубліката оригіналу. Наші фахівці мають великий досвід у виготовленні номерних знаків і використовують найсучасніші технології для досягнення найкращих результатів.

  Окрім виготовлення копій державних номерних знаків, ми також пропонуємо широкий вибір дизайну і стилів для задоволення різних смаків і вимог клієнтів. Наша команда готова допомогти вам вибрати оптимальний варіант і надати професійну консультацію щодо правил і вимог, пов’язаних з номерними знаками.

  Якщо вам потрібна копія реєстраційного номера вашого автомобіля, мотоцикла або іншого транспортного засобу, звертайтеся до нашої компанії. Ми гарантуємо якість, надійність і легальність нашої продукції, а також оперативне виконання замовлення.

  Причини для виготовлення унікальної копії автономера в Одесі

  Унікальний автономер може стати необхідним для власників автомобілів з різних причин. В одеському регіоні дублікати державних знаків широко використовуються для відновлення пошкоджених або загублених номерних пластин. Існує кілька основних причин, чому люди звертаються до виготовлення дублікатів номерів в Одесі.

  Пошкодження номерної пластини є найпоширенішою причиною замовлення копії державного знаку в Одесі. Часто це стається через різні фактори, такі як ДТП, вплив часу, пошкодження при паркуванні, або зношування плівки та фарби.

  Втрата номерної таблиці. Часто через ненадійне кріплення автономера або пластикової рамки воно може відірватися й загубитися під час руху. Пересування без державного номера заборонене і може призвести до нарахування адміністративного штрафу. Тому настійно рекомендується замовити дублікат номера в Одесі, якщо сталася така неприємність.

  Потреба в дублікаті номера американського розміру. Досить часто клієнти звертаються до нас з проханням виготовити квадратний номер для автомобіля з Америки. Це стається через те, що в сервісному центрі МВС їм видали два стандартні довгі номери, які не поміщаються у штатне місце на задній частині авто.

  Крадіжка реєстраційних знаків. В Одесі збільшилася кількість випадків, коли власники автомобілів виявляють зникнення их номерних знаків зранку. Це може бути результатом злочинної діяльності, коли зловмисники викрадають номери з метою вимагання викупу або використовують їх на інших транспортних засобах. Якщо ви потрапили у подібну неприємну ситуацію, рекомендується негайно подати заяву про зникнення номерів до поліції, а потім замовити їх відновлення.

  Заміна старих номерних знаків на новий зразок також може бути причиною виготовлення унікального дубліката в Одесі. З 2015 року в Україні введено новий стандарт номерних таблиць, який відрізняється від попереднього дизайну. Жовто-синя емблема з тризубцем замінена синьою емблемою з національним прапором. Багатьом водіям подобається новий зовнішній вигляд номерних знаків, тому вони звертаються до нас для виготовлення дублікатів своїх старих номерів, але згідно з новим стандартом. Цей процес є повністю легальним і кожна особа має право замовити нові номери в межах чинного законодавства. Крім того, співробітники поліції навіть підтримують такий перехід на новий стандарт.

  Незалежно від причини, звернення до виготовлення унікального дубліката автономера в Одесі є важливим кроком для відновлення правильної ідентифікації вашого автомобіля. Забезпечення наявності державного номера є важливим для дотримання правил дорожнього руху та уникнення адміністративних санкцій.

  Які типи номерних знаків виготовляє наша компанія

  В Одесі можна замовити унікальні дублікати автомобільних номерів з різними типами державних знаків. Автономери, які часто використовуються на дорогах, є стандартними і мають розмір 520 на 112 міліметрів. Приблизно 90% автомобілів мають такі номери. Існують два варіанти стандартних номерів: старий зразок з синьо-жовтою смугою, який був вироблений у період з 2004 по 2015 рік, і новий зразок з блакитною смужкою, який став найпопулярнішим варіантом з 2015 року. Крім того, існують менш поширені типи номерів, такі як жовтий і чорний державні номери. Чорний фон і білі цифри використовуються на військовій техніці та Збройних Силах України, а жовтий колір використовується для ідентифікації пасажирських перевезень. Варто зазначити, що старі номерні знаки можна класифікувати в три категорії: перша – державні номери з чистим фоном і без прапорів (видані між 1977 і 1992 роками), друга – знаки з українським прапором і позначенням «UA» зліва (1992-1995 роки), і, нарешті, третя – номерні знаки, на яких зображений український прапор і вказаний регіон нашої країни (1995-2004 рр.).

  Дублікат номерів американського розміру – унікальний підхід

  Цей специфічний тип номера, який має розміри 300х150 мм, можна вважати дублікатом американського номера. Він зазвичай застосовується на автомобілях, що випускаються в США, хоча іноді можна зустріти його на японських і арабських моделях. Стандартні американські номери зазвичай встановлюються лише на задній бампер автомобіля, але на деяких моделях їх можна використовувати як спереду, так і ззаду.

  Традиційний американський номер доступний у двох варіантах, що нагадують довгі номери: старі номери, які мають синьо-жовту смугу, що простягається на всю висоту номерного знака, схожу на український прапор (використовувалися до 2015 року), і нові номери, у яких блакитна смуга простягається тільки наполовину висоти.

  Наша компанія спеціалізується на виготовленні американських номерних знаків у квадратній формі для клієнтів, які не бажають встановлювати довгі номери, оскільки заводи, зазвичай, постачають лише стандартні номери до сервісних центрів. Варто зазначити, що наші квадратні номерні знаки повністю легальні, оскільки вони мають такі ж захисні позначки та відповідають тим самим високим стандартам якості, що й звичайні довгі номери.

  Дублікат мото номера – унікальний вигляд державного знака

  Цей особливий тип державного знака, розміром 220 х 174 мм, є дублікатом номера, який призначений для мотоциклів з об’ємом двигуна понад 50 кубічних сантиметрів. Залежно від року випуску, існує три основних види таких номерних знаків: перший тип має чисто білий фон на сталевій основі і не містить прапорів або світловідбитних елементів. Цей тип використовувався в період з 1978 по 2004 рік. Другий тип номерного знака виготовляється на алюмінієвій основі зі світловідбитним покриттям і має блакитно-жовтий прапор України, який простягається на всю висоту номерного знака. Цей тип використовувався з 2004 по 2015 рік. Нарешті, новітній зразок мото номерного знака має синю смугу на половині знака і виготовляється на алюмінієвій основі з світлоодбиваючим покриттям. Цей тип номерного знака був введений у 2015 році і використовується й донині.

  Дублікат шестикутного номера – особливий вигляд державного знака

  Цей тип державного знака, розміром 288 x 206 мм, є дублікатом номера, який використовується на тракторах, причепах та інших спеціалізованих машинах, що використовувалися в період з 1977 по 2004 роки. Він має шестикутну форму і може складатися з п’яти цифр і двох літер або чотирьох цифр і двох літер. На цьому номерному знаку відсутні додаткові елементи, такі як прапори або регіони.

  Дублікат номера для мопедів або скутерів

  Дублікат номерного знака для мопедів (скутерів) має розміри 140 x 114 мм і встановлюється на мопеди з об’ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів. До 2010 року скутери не були піддані обов’язковій реєстрації в сервісних центрах, контрольованих Міністерством внутрішніх справ. Державний знак складається з чотирьох літер у верхній частині та чотирьох цифр у нижній частині. Раніше, до 2015 року, номерний знак мав український прапор, який простягався на всю висоту знаку. В даний час застосовується новий зразок, в якому блакитна смуга покриває лише половину висоти номерного знака.

  Дублікат квадратного номера старого зразка – особливий вид державного знака

  Дублікат квадратного номера старого зразка для вантажівок має розміри 288х226 мм. Він зазвичай розміщується на задній частині вантажівки, тоді як на передній використовується звичайний довгий номерний знак. Квадратні номерні знаки старого зразка мають білий фон і не містять прапорів або регіональних символів. Вони використовувалися з 1977 по 1995 рік. У таких номерах використовувався тризначний літерний код, де кожна буква вказувала на місце реєстрації. Таким чином, автомобільний номер старого зразка складався з трьох букв у нижній частині та чотирьох чисел у верхній частині.

  З 1995 по 2004 роки з’явилися нові квадратні номерні знаки з українським прапором і кодом регіону. Шифрування змінилося: у верхньому рядку тепер використовуються 5 цифр, а у нижньому – 2 букви.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Процедура оформлення замовлення копії реєстраційного знака в Одесі

  Для оформлення заявки на виготовлення копії державного знака в місті Одеса, необхідно мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Щоб подати заявку, ви можете скористатися такими зручними інструментами:

  1. Відправити фото техпаспорту нашим представникам через месенджери, такі як Viber, WhatsApp або Telegram.
  2. Оформити замовлення на нашому сайті в режимі реального часу.
  3. Відвідати наш офіс, де наші співробітники нададуть вам всю необхідну допомогу та зроблять всі необхідні дії особисто.

  Після виготовлення номерного знака ми відправимо його до Одеси за допомогою служби доставки “Нова Пошта”. Тому, при замовленні обов’язково надайте нам дані одержувача. Якщо заявку оформлено в робочий час, ми відправимо товар у той же день, і ви зможете отримати реєстраційний знак наступного дня.

  Наша команда готова надати вам якісні та швидкі послуги з виготовлення копії реєстраційного знака, щоб ви могли швидко отримати його в Одесі.

  Етапи виготовлення автомобільних номерних знаків в Одесі та тривалість процесу

  Процес виготовлення дублікатів автомобільних номерних знаків в Одесі складається з кількох етапів, які забезпечують якість та довговічність кінцевого продукту. Ось основні кроки у цьому процесі:
  1. Оформлення заявки: Першим кроком є подання заявки, для чого необхідно мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Ви надсилаєте нам фото документа, і ми обробляємо замовлення, визначаючи вигляд номерного знака, тип шрифту та його кольорове оформлення.
  2. Розміщення символів у шаблон: Після визначення вигляду номерного знака, майстер розміщує кожну букву і цифру в спеціальному шаблоні згідно з вимогами стандарту. Він дотримується правильних відстаней та відступів між символами.
  3. Тиснення символів: Після підготовки шаблону вставляється заготовка номерного знака. За допомогою пресу з необхідним тиском символи тиснуться в алюмінієву пластину, утворюючи номерний знак.
  4. Фарбування: На останньому етапі процесу виготовлення фарбуванням надається кольорове оформлення. За допомогою машини з термотрансфером фарба переноситься на поверхню номерного знака через нагріту плівку при температурі 200 градусів.
  Весь процес виготовлення номерного знака в Одесі займає небагато часу, оскільки не потрібно чекати висихання фарби. Важливою перевагою такого методу є висока якість покриття, що дозволяє чорній фарбі відштовхуватися від пилу, снігу, льоду та частого миття протягом багатьох років.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 254

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон