Виготовлення дублікатів номерних знаків Дніпро

АКЦІЯ! на 1 дублікат стандартного номера в Дніпрі

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат номерних знаків в Дніпрі

  Стандартний номерний знак

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Номерний знак на мотоцикл

   1 шт……………400 349 грн.

  Автономер американського розміру

  1 шт……………600 499 грн. 

   2шт…………..1200 899 грн.

  гос номер на прицеп и трактор

  Номерний знак на причіп, трактор і вантажне авто

   1 шт……………450 399 грн.

  Сувенірний номерний знак

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  автономера до 2004 года

  Номерні знаки старого зразка

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Номерні знаки жовті, військові і для ЗСУ

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Радянський мотоциклетний номерний знак

  1 шт…………….400 349 грн..

  Номерний знак на мопед, скутер

  1 шт……………..400 349 грн.

  Номерний знак американский розмір на мотоцикл

   1 шт……………500 449 грн.

  Номерний на коляску з ім’ям

  1 шт………………300 250 грн

  Європейські номерні знаки

  1 шт……………350 299 грн.

  2 шт…………..600 499 грн.

  Місто Дніпро – це одне з найбільших населених пунктів в Україні, і його важливе значення не обмежується лише числом мешканців. Воно є ключовим промисловим центром країни, що сприяє його постійному росту та розвитку протягом минулого століття. На дорогах міста постійно рухається велика кількість автомобілів, кожен з яких має свій унікальний номерний знак.

  Виготовлення дублікатів номерів на авто у Дніпрі, офіційне виробництво оригінальних номерних знаків

  Іноді стає необхідним відновити державний номер авто, і це може бути обумовлено різними причинами, такими як втрата, крадіжка, пошкодження або бажання оновити зовнішній вигляд. Якщо вам знадобився оригінальний дублікат номерного знаку в Дніпрі або Дніпропетровській області, наша компанія завжди готова вам допомогти.

  Ми маємо багаторічний досвід у сфері виготовлення дублікатів номерних знаків і є одними з перших офіційних заводів, які почали займатися виробництвом цієї продукції. На нашому підприємстві застосовується тільки сучасне та сертифіковане обладнання, що гарантує високу якість копій номерних знаків. Усі наші автономери відповідають вимогам ГОСТ і виготовляються з оригінальних заготівок з усіма захисними елементами.

  Після того, як ви зробите замовлення і оплатите його, ви отримаєте оригінальний дублікат автономера, який повністю відповідатиме законодавству та стандартам України.

  Ми гарантуємо високу якість всіх наших продуктів і надаємо 2-річну гарантію на кожен з них. Замовлення буде виконано в найкоротший термін, а вартість послуги буде приємною для вас.

  Коли потрібно замовити копію держ знаку на авто, основні причини

  Втрата держзнака в Дніпрі

  Існує ряд причин, які можуть призвести до втрати номерних знаків автомобіля. Деякі з них включають:

  1. Крадіжка: Автономери можуть бути украдені з метою використання їх для ідентифікації іншого авто або злочинних діянь.
  2. Пошкодження: Знаки можуть постраждати внаслідок дорожньо-транспортних пригод, негоди або інших небезпечних ситуацій та впливів, а після цього можуть бути втрачені під час руху.
  3. Втрата: Автомобільні номери можуть бути втрачені через неправильне кріплення, несильну фіксацію або інші обставини, що спричиняють їх відокремлення від транспортного засобу.

  Пошкодження номера в Дніпрі

  Існує безліч причин, з яких номерні знаки на автомобілях можуть пошкоджуватися або бути загубленими. Зокрема, це може статися через аварії, несприятливі погодні умови, сильні удари при проїзді по нерівностях дороги або через неправильну установку. Також, незлагоджений світовий порядок може зумовити крадіжки номерів для використання у злочинній діяльності.

  Ми розуміємо, наскільки важливим є належний стан номерних знаків для вас, тому готові допомогти вам у відновленні або виготовленні нових дублікатів. Наша компанія гарантує високу якість продукції та швидке виконання замовлень, щоб ви могли якомога швидше повернутися на дорогу з правильно оформленим автомобілем.

  Типи номерних знаків, на які можна замовити дублікат у Дніпрі

  Виготовлення дублікатів автомобільних номерних знаків в Дніпрі є дуже популярною послугою, оскільки є безліч ситуацій, коли необхідно замінити втрачений або пошкоджений номер. Варто зазначити, що існує кілька типів авто номерів, які можуть бути встановлені на автомобілях.

  Найпоширенішими серед клієнтів є державні знаки нового зразка, які були введені в 2015 році і зараз актуальні. Вони мають синю смугу на лівому боці пластини і виготовлені на алюмінієвій основі. Попередньо, існував інший зразок державних номерів, випущений з 2004 до 2015 року, де замість синьої смуги був прапор України з тризубом. Ще раніше, з 1995 по 2004 рік, діяв інший тип державних номерів, на яких обов’язково видавлювався регіон реєстрації ТЗ, для Дніпра це було «04».

  Також існують мото номери для мотоциклів, які мають відмінний від автомобільних зразків розмір – 220х174 мм. Їх видавалося декілька типів, залежно від року реєстрації. Зокрема, мото номери нового зразка, випущені з 2015 року й досі, мають синю смугу з прапором України та UA. Попереднім зразком були номери з тризубом на синьому тлі й UA на жовтому, видавалися з 2004 до 2015 року. До 2004 року використовувалися радянські мото номери, які не мали національних символів, а складалися лише з букв і цифр, в яких був зашифрований регіон реєстрації ТЗ.

  Якщо йдеться про автомобілі з Америки, на них можуть бути встановлені американські номери, які мають квадратну форму і розмір 300х150 мм. Існує декілька зразків цих номерів, але всі вони мають синю смугу в лівій частині пластини, на якій розміщені державні символи. Зразки до 2015 року містили синьо-жовту смугу, тризуб і UA. Також були п’ятизначні формати з двома літерами і регіоном ТЗ.

  Для причіпів, тракторів, комбайнів та іншого спеціального транспорту існує окремий тип номерів – шестикутні. Вони мають габаритний розмір 288х206 мм і містять комбінацію цифр і букв, що вказують на регіон реєстрації.

  Також можна виготовити номери для мопедів, які стали поширеними в Дніпрі з 2010 року. Вони мають розмір 140х114 мм і належну національну символіку, а вгорі містять 4 літери, що вказують на регіон реєстрації і серію, і внизу – 4 цифри порядкового номера.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Процедура замовлення дубліката автономера в Дніпрі, терміни виготовлення

  Для замовлення дубліката номерного знаку необхідно мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, яке служить підставою для виробництва. Вам також потрібно буде надіслати копію паспорта клієнта. Термін виготовлення дублікату становить 1 день, якщо заявка надійде в робочий час. Ми здійснюємо доставку замовлення за допомогою перевізника Нова Пошта, і ваша посилка прибуде до Дніпра вже на наступний день. Наша компанія пропонує якісне та швидке виготовлення номерних знаків для автомобілів різних типів, і ви можете з легкістю замовити у нашій компанії номерні знаки різних типів, забезпечуючи високу якість і швидку доставку.

  Як зробити автономера в місті Дніпро, стадії виробництва

  Процес виготовлення дублікату номерного знаку у нас пройде кілька етапів, щоб забезпечити найкращий результат. Перший етап – це оформлення заявки на виготовлення. Вам необхідно надіслати нам фотографію технічного паспорта транспортного засобу, на підставі якої ми виконаємо заявку. Також, будь ласка, пришліть копію вашого паспорта для підтвердження особистих даних. Далі, наш майстер підготує шаблон майбутнього виробу, вибере тип шрифту і заготовки для номерних знаків. Потім починається видавлювання символів на алюмінієвій пластині. Всі букви і цифри виготовляються окремо, і для цього ми використовуємо спеціальний прес, який дозволяє точно і швидко видавлювати потрібний текст на заготовці. Завершальним етапом виробництва є фарбування. Ми використовуємо спеціальний апарат для термотрансферного друку фірми Utal, який дозволяє наносити фарбу на пластини без висихання. Після завершення процесу виготовлення, ваш дублікат номерного знаку буде готовий до використання. Зверніть увагу, що при оформленні замовлення на виготовлення дубліката номерного знаку, обов’язковою умовою є наявність свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Без цього документа ми не зможемо виконати вашу заявку. Наша компанія пропонує широкий вибір номерних знаків для різних типів транспорту, і ми завжди раді допомогти нашим клієнтам замовити якісний дублікат номера за найкоротший термін. Віримо, що наші послуги стануть зручним і надійним варіантом для вас!

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 4.9 / 5. Vote count: 205

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон