Автомобільні номери Польщі

АКЦІЯ! на 1 польський номерний знак

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна дублікатів польських номерів

  номер авто польши

  Польські номерні знаки

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  Авто з польськими номерними знаками в Україні

  Машини з польськими автономерами не є рідкісним явищем для України. Це так звані «євробляхи» – автомобілі, які привозять з Польщі в Україну для продажу. Такі транспортні засоби за кордоном коштують куди дешевше, ніж подібні моделі на українському ринку.

  Варто зазначити, що автівки із Польщі часто завозяться без сплати податків. Звісно, це дозволяє зробити ціну на них ще нижчою, проте, подібні дії є незаконними. Вони призводять до відповідальності у вигляді штрафів чи навіть конфіскації машини. Не зважаючи на це, автівки на польських номерах продовжують їздити дорогами України.

  Формат єврономерів

  Вид європейських номерних знаків варіює в залежності від країни, проте вони мають загальну структуру – набір букв та цифр. Форма європейських автомобільних номерів – прямокутна, кількість символів – до семи:

  • перша пара літер є кодом країни, наприклад, D, FR, PL чи GB;
  • наступні – літери або цифри, або набір літер та цифр – вони позначають місто чи регіон, в якому була зареєстрована автівка, та її унікальний номер.

  В деяких європейських країнах можна побачити автомобілі зі спеціальними номерами, які відрізняються символами чи кольоровим виконанням. Синій колір може бути використаний для державного авто, червоний – для таксі. Інколи держави мають власні критерії щодо оформлення автомобільних номерів, тож формат останніх цілком може варіювати в залежності від країни.

  Розшифровка польських номерних знаків

  На автомобільних номерах із Польщі ви можете побачити 2-3 літери та ще 4 цифри за ними:

  • Перша пара літер є позначенням воєводства, в якому зареєстрували машину.
  • Третя літера – конкретний район реєстрації.
  • Цифри є унікальним номером машини.

  Окрім цього для Польщі характерна наявність особливих номерних знаків для таксі, державного авто, машин, що мають обмежену максимальну швидкість тощо. Вони відрізняються форматами та правилами розшифровки.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Особливості виготовлення дублікатів польських номерів

  Польські номерні знаки виготовляються з алюмінію. Процес передбачає наявність декількох етапів. В першу чергу формується основа. З металу вирізаються прямокутні листи потрібної форми та розміру. Після цього на них видавлюються символи. З цією метою застосовують прес. В більшості випадків ним керує комп’ютер. Задача оператора – обрати потрібні літери та цифри. Далі автомобільний номер фарбують, використовуючи технологію термопереносу. Апарат наносить фарбу на алюмінієву заготовку під дією високої температури. Термоемальована фарба гарантує створення покриття, що не боїться опадів та механічного впливу. Готовий номерний знак перевіряється на відповідність прийнятим стандартам та відправляється до клієнта. Характеристики польських автономерів:
  • розмір – 52*11,2 см;
  • форма – прямокутна;
  • основа – алюмінієва;
  • покриття – світловідбивне;
  • колір символів – чорний;
  • тривалість процесу виробництва – 5-10 хвилин;
  • гарантія – 24 місяці.

  Як замовити польські автономери в Україні

  Щоб отримати копію польського номерного знаку, достатньо звернутися до співробітника нашої компанії, обравши для цього найбільш зручний для себе спосіб, наприклад:
  • заповнити спеціальну форму;
  • здійснити телефонний дзвінок.
  Для виготовлення номерних знаків ми використовуємо тільки алюміній. Ви ж можете висловити свої побажання стосовно дизайну та обрати зручний спосіб для отримання замовлення. Процес виробництва автомобільного номера займає близько 5-10 хвилин. Після цього ми його загортаємо та відправляємо Новою поштою на вказане вами відділення. За бажанням, клієнт може забрати номерний знак самостійно в офісі компанії, у Києві.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 153

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон