Автомобільні номери Чехії

АКЦІЯ!  на 1 німецький номерний знак

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна дублікатів чеських номерів

  чешские автономера

  Чеські номерні знаки

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  Чеські автономери в Україні

  На дорогах України ми часто бачимо машини з чеськими номерними знаками. Це цілком передбачувано, адже Чехія – країна, що в Європі є найближчою до України. Окрім того, громадяни нашої країни доволі часто їздять в Чехію на роботу та відпочинок, з метою придбання вживаних машин. Купивши авто, українець має змогу зареєструвати машину на чеських номерах.

  Зважаючи на те, що Чехія входить до Євросоюзу, а українці можуть подорожувати по його країнам без візи, використання чеських автомобільних номерів дозволяє переміщатися європейськими країнами без додаткових податків та обмежень. Також із Чехії часто приганяють машини для перепродажу, що доволі вигідно. Втім, як би то не було, та тривала експлуатація чеських номерних знаків на території України є незаконною. Власник автівки має обов’язково перереєструвати авто на українських номерах. В іншому разі йому загрожують штрафи.

  Як розшифрувати чеський автономер

  Чеські номерні знаки мають у своєму складі набір літер та цифр. Першою йде цифра, потім відступ, дві букви, відступ та ще чотири цифри. В номерних знаках використовуються цифри в діапазоні 0-9 (індивідуальний номер машини), літери ж можуть бути будь-якими латинськими, окрім W, X та Q (вони вказують на регіон реєстрації автівки).

  Типовий для Чехії автомобільний номер має білий фон. Цифри на ньому є чорними, проте існують знаки для різних категорій транспортних засобів, які відрізняються форматом і дизайном. В більшості випадків мова йде про державні номери.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Як виготовляють дублікати чеських номерних знаків

  Цей процес може дещо відрізнятися в залежності від того, яку технологію використовує завод, проте більшість етапів співпадають. В першу чергу майстер виготовляє основу. З цією метою він може використовувати метал чи пластик, або ж комбінувати їх. Наша компанія робить номерні знаки на замовлення тільки з алюмінію, обираючи для цього пластину стандартної товщини. Металева основа для виробництва копії автономера проходить штампування. За допомогою пресу на матеріалі видавлюються символи – кожен із них – окремо. Потім номерний знак фарбується. З цією метою може застосовуватися апарат для термотрансфера. З використанням тепла та під тиском він формує якісне зносостійке покриття. Алюміній покривають спеціальною фарбою та накривають плівкою, що після теплової обробки переноситься на номерний знак. Після видалення плівки на автономері можна побачити чітке та яскраве зображення. Різні заводи використовують різні методики для фарбування. Як би то не було, та сам процес має бути виконаний дуже ретельно, щоб клієнт отримав довговічні номерні знаки, які не бояться корозії чи впливу несприятливого середовища. Автомобільний номер обов’язково має бути якісним. Його стандартні розміри – 52*11,2 см. Алюмінієва заготовка прямокутної форми доповнюється світловідбивним покриттям та символами чорного кольору. Тривалість виготовлення чеського номерного знаку складає близько 5-10 хвилин. Гарантія ж на готовий продукт розповсюджується на 2 наступні роки.

  Як замовити чеський номерний знак на авто

  Щоб отримати дублікат чеського автономера, зверніться за допомогою до спеціалізованої компанії. Ми виготовляємо автомобільні номери з алюмінію за доступною ціною, враховуючи всі побажання замовника стосовно дизайну. Чим більша кількість дублікатів, тим нижча їх вартість. Для виготовлення копії автомобільного номеру в Києві нам цілком достатньо 10 хвилин. Якщо ви знаходитеся в іншому населеному пункті України, ми відправимо вам замовлення Новою поштою. Зв’яжіться з представником нашої компанії, скориставшись спеціальною формою, чи зателефонуйте за номером 066-219-64-11, щоб узгодити деталі. Ми оперативно зробимо для вас чеський автономер та відправимо його за вказаною адресою.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон