Жовті номера, зробити номерні знаки на автобус, маршрутне таксі

АКЦІЯ! на 1 жовтий номерний знак

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на дублікат жовтого номера

  номерные знаки с желтым фоном

  Жовті номерні знаки

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Інформація про виготовлення жовтих номерів

  На вантажні автомобілі в Україні стандартний розмір номерних знаків складає 520х112 мм, а їх форма – прямокутна. Такі номери виготовляються з алюмінієвої заготовки товщиною понад 1 мм та покриваються світловідбивним покриттям. Цифри та літери жовтого кольору видруковуються на пресі і фарбуються в чорний колір, додатково на державний знак наносяться захисні голограми. Виготовлення жовтих номерів займає всього 5 хвилин.

  Українське законодавство встановлює, що на пасажирських транспортних засобах, які використовуються для комерційних перевезень пасажирів, обов’язкові жовті номери. Це стосується автобусів, маршрутних таксі та іншого громадського транспорту.

  Такий колір номерів дозволяє швидко відрізнити комерційний транспорт від приватних автомобілів, які мають білі номери. Це спрощує контроль з боку правоохоронних органів і сприяє безпеці на дорогах.

  Чому для пасажирського транспорту в Україні використовують номерні знаки жовтого кольору, як маркується жовтий номер

  Жовті номерні знаки на пасажирському транспорті є не лише обов’язковою вимогою, але й ідентифікаційним елементом. Кожний номер має унікальний код, зареєстрований в державній базі даних, що допомагає ідентифікувати транспортний засіб при необхідності.

  Українські жовті номери на пасажирських транспортних засобах складаються з комбінації цифр і букв і мають певний формат, який містить інформацію про регіон реєстрації транспортного засобу та його серійний номер.

  Загальний формат жовтого номерного знака на пасажирський транспорт в Україні виглядає наступним чином:

  AA 1234 BB

  де:

  AA – буквено-цифровий код регіону реєстрації (наприклад, АА – Київ, АВ – Вінниця, АХ – Харків і т.д.); 1234 – порядковий номер реєстрації; BB – двобуквенний код серії реєстраційного знака.

  Такий номерний знак, наприклад, “АА 1234 ВВ” означає, що автомобіль зареєстрований в Києві (регіон АА), має порядковий номер реєстрації 1234 і має серію реєстраційного знака ВВ.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Зробити жовті номери, як відбувається процес виготовлення дубліката номера на маршрутні таксі, автобуси

  Процес виробництва номерних знаків на різних заводах може відрізнятися залежно від використовуваних технологій та специфіки конкретного заводу. В загальному випадку, виготовлення дублікатів жовтих знаків для маршрутних таксі та автобусів включає кілька основних етапів:
  1. Виготовлення основи знака: Починаючи з різання листового металу, спеціальне обладнання, таке як лазерна або гідроабразивна різка, допомагає створити основу знака.
  2. Видавлювання символів на пресі: Після створення основи, на неї видавлюються символи, цифри та букви за допомогою спеціального пресу з набором штампів.
  3. Фарбування термотрансфером: Завершальним етапом перед нанесенням фарби на номер жовтого кольору є застосування термотрансферного методу. Це виконується за допомогою спеціального апарату, який термічно пресує фарбу на символи знака, що передається на дублікат номера через термічне перенесення.
  4. Остаточна обробка: Після того, як жовтий дублікат готовий, його можуть піддавати додатковій обробці, такій як забарвлення краю або нанесення інших декоративних елементів.
  Крім того, важливим етапом є контроль якості готових знаків на пасажирський транспорт, який забезпечує їх відповідність вимогам стандартів, що діють для номерних знаків у конкретній країні. Цей контроль може включати візуальний огляд та перевірку на відповідність специфікаціям. Узагальнюючи, процес виробництва номерних знаків на заводах є складним та технологічним, з безліччю етапів від виготовлення основи знака до фарбування термотрансфером та остаточної обробки. Контроль якості забезпечує відповідність вимогам стандартів і гарантує якість готових знаків, які будуть використовуватися на пасажирському транспорті.

  Замовити виготовлення жовтих номерів, що потрібно для оформлення заявки

  Жовті номерні знаки можна замовити як у офісі компанії, так і онлайн через Інтернет. Процедура замовлення дубліката жовтого номера є досить простою і складається з кількох етапів:
  1. Підготовка необхідних документів: Для замовлення дубліката жовтого номерного знака потрібно надати документи, що підтверджують право власності на транспортний засіб. Зазвичай це свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та паспорт власника.
  2. Оплата послуг: Після підготовки документів слід оплатити вартість виготовлення жовтого номера на пасажирський транспорт. Вартість послуг зазначена на сайті або в офісі компанії.
  3. Виготовлення номера на автобус або маршрутне таксі: Після отримання оплати компанія починає виготовлення жовтого номера. Використовуються спеціальні верстати та обладнання, що дозволяють швидко і якісно виготовити знак.
  4. Видача дубліката: Після виготовлення замовлення, його можна забрати в офісі компанії або замовити доставку через службу “Нова Пошта” або іншу кур’єрську службу.
  Цей процес дозволяє отримати унікальний жовтий номерний знак для пасажирського транспорту з додержанням усіх необхідних правил та стандартів. При замовленні номера через Інтернет, клієнт може зручно вибрати необхідні опції та отримати замовлення без зайвих зусиль. Важливо також відзначити, що забезпечення контролю якості допомагає гарантувати, що отриманий жовтий номерний знак відповідає всім вимогам і стандартам.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 121

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон