Задній квадратний номер на вантажний автомобіль

АКЦІЯ! на квадратний номер до вантажівки

450    399 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна на виготовлення номера на вантажівку квадратного розміру

  Квадратный номер на грузовое авто

  Квадратний номер на вантажівку

   1 шт……………450 399 грн.

  Інформація про виготовлення заднього квадратного номера

  • Розміри задніх номерних знаків для вантажного транспорту складають 288х226 мм.
  • Вони мають форму квадрату, і виготовлені з алюмінієвої заготовки, що має товщину понад 1 мм і покриття, що відбиває світло.
  • Цифри і літери номерів виробляються на пресі та фарбуються у чорний колір.
  • Вся продукція повністю відповідає стандартам якості ГОСТ 3207-77 і ГОСТ 2588-94.
  • Гарантійний термін 2 роки.
  • Час виготовлення одного номерного знаку становить всього 5 хвилин.

  Типи квадратних номерів на вантажівку

  До 2004 року на задніх номерних знаках вантажних автомобілів в Україні використовувався квадратний формат. Згідно старої системи реєстраційних знаків (1977-2004), номери складалися з трьох букв і чотирьох цифр (1977-1995), або з п’яти цифр і двох букв (1995-2004). Букви в номері вказували на область реєстрації, а цифри відображали порядковий номер автомобіля в районному реєстрі. Однак з 2004 року була запроваджена нова система реєстраційних знаків, яка включає дві літери, чотири цифри і ще дві букви для автомобілів в Україні.

  Як розшифрувати квадратний номерний знак на вантажному автомобілі

  Як згадувалося раніше, в період з 1995 по 2004 рік вантажні автомобілі використовували квадратні номерні знаки, що складалися з двох букв і п’яти цифр, у тому числі вказували регіон реєстрації ТЗ.

  Для прикладу, здавалося номер «02 111-20 ВІ» розкодовувався так: «111-20» — унікальний номер, присвоєний ТЗ під час реєстрації, а «ВІ» — код регіону реєстрації, що вказував на «Вінницьку область». Крім того, номер «02» також вказував на реєстрацію автомобіля у Вінниці.

  Чому на вантажні автомобілі ставили ззаду квадратний знак

  Раніше на вантажних автомобілях та інших комерційних транспортних засобах були встановлені задні квадратні номерні знаки, оскільки відповідно до тодішніх норм дорожнього руху, такі транспортні засоби мали мати номери більших розмірів, ніж легкові автомобілі.

  Це було важливим для забезпечення доброї видимості державного номера на вантажних автомобілях, особливо для правоохоронних органів. Також, квадратний розмір знаку спрощував ідентифікацію транспортного засобу при порушенні правил дорожнього руху або під час розслідування злочинів.

  Іншою причиною встановлення заднього квадратного номера на вантажівках було його місце кріплення. Часто ззаду не було можливості встановити стандартний довгий державний номер на вантажному транспорті, тому було рішенням видавати номерний знак квадратної форми для зручного розміщення його на задній частині автомобіля.

  В наш час більшість країн, включаючи Україну, мають стандартизовані номерні знаки як для легкових, так і для вантажних транспортних засобів, що мають однаковий розмір. Таким чином, розмір автономера більше не залежить від категорії транспортного засобу, а визначається загальними стандартами і вимогами.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Зробити задній квадратний номер на вантажне авто, як відбувається виробництво

  Виготовлення квадратних номерних знаків для вантажних автомобілів на заводах зазвичай пройшло кілька етапів. Перший етап – це створення основи автономера. Зазвичай цей процес полягає в вирізанні металевої пластини необхідних розмірів, яка потім проходить обробку на спеціальній машині для формування кромок та закруглення кутів. Далі, на цій основі встановлюються штампи з потрібними символами. Штампи виготовляються зі спеціальної сталі та мають форму відповідну символу. За допомогою гідравлічного або механічного пресу, символи вибиваються на металевій основі. Після того, як символи були вибиті, квадратний номерний знак переходить до етапу фарбування. Зазвичай для цього використовується технологія термотрансфера. Спочатку, на спеціальному принтері за допомогою спеціальних фарб друкується фарбувальний шар, який потім переноситься на термоплівку. Потім, термоплівка з фарбою накладається на номер вантажного авто і проходить через машину термотрансфера. При цьому, фарба з термоплівки переноситься на поверхню квадратного знака, створюючи яскраве і чітке зображення. Після завершення етапу фарбування, задній знак для вантажних автомобілів готовий до використання і відправляється на склад для подальшої доставки клієнтам.

  Як замовити виготовлення дубліката квадратного номерного знака на вантажний автомобіль

  Процес замовлення дубліката номерного знака для вантажного автомобіля в приватній компанії України передбачає кілька етапів.
  1. Оформлення заявки: Клієнт контактує нашу компанію та заповнює заявку на виготовлення дубліката квадратного номера. У цій заявці надається інформація про автомобіль, а також особисті дані власника ТЗ. Для додаткової перевірки, клієнт повинен надіслати фотографію технічного паспорта вантажного авто.
  2. Перевірка документів: Фахівці нашої компанії перевіряють надані клієнтом документи та забезпечують їх достовірність. Особливу увагу звертають на відповідність даних, зазначених у заявці, з даними у реєстраційних документах для автомобіля.
  3. Виготовлення дублікатів: Після успішної перевірки документів, компанія приступає до виготовлення дубліката квадратного державного номера.
  4. Перевірка готовності: Після виготовлення дубліката заднього квадратного номерного знака, він проходить перевірку на відповідність ГОСТам та стандартам безпеки. Якщо всі вимоги виконані, дублікат передається клієнту.
  5. Оплата і отримання дублікату: Клієнт здійснює оплату за послуги компанії та отримує дублікат автономера для вантажного автомобіля. Цей процес може відбуватися в офісі компанії або, за бажанням клієнта, доставка може здійснюватися в будь-який населений пункт України за допомогою служби “Нова Пошта”.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 172

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон