П’ятизначні номери України, зробити номерні знаки 1995-2004 років, номери з регіоном

АКЦІЯ! на 1 п’ятизначний номер  

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення п'ятизначного номерного знаку з регіоном

  номера с регионом на авто

  Номерні знаки з 1995 по 2004 роки

  1 шт……………….350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Інформація про виробництво номерів 1995-2004 років

  Розміри п’ятизначних номерних знаків цього періоду становлять 520х112 мм. Форма заготовки номерних знаків – прямокутна.

  Для виготовлення номерів з регіоном використовується алюмінієва заготовка, товщиною більше 1 мм, і на них наноситься світловідбивне покриття. Цифри та літери номерів, що використовуються у період з 1995 по 2004 рік, спочатку друкуються на пресі, а потім фарбуються чорним кольором.

  Державні знаки п’ятизначного зразка мають захисні голограми, які додаються для забезпечення безпеки та запобігання підробці. Усі номерні знаки повністю відповідають стандарту якості ГОСТ 2588-94.

  Виробник надає гарантію на номерні знаки тривалістю 2 роки. Таким чином, клієнти можуть бути впевнені в якості продукції.

  Термін виготовлення номерних знаків України для періоду з 1995 по 2004 рік становить лише 5 хвилин, що дозволяє швидко отримати необхідні номери для транспортних засобів.

  Номерні знаки України 1995-2004 років що це, як маркуються

  Україна у період між 1995 та 2004 роками внесла зміни до своєї системи номерних знаків для автомобілів. Були затверджені нові типи номерів відповідно до ГОСТ 2588-94, що діяв на той момент. Нові номерні знаки складалися з п’яти цифр і отримали назву “п’ятизначні номери”. Код реєстрації автомобіля був розміщений ліворуч від заготовки, під українським прапором. Ідентифікація регіону реєстрації здійснювалась за допомогою двох великих літер, що знаходилися в кінці номера. Ці зміни призвели до зникнення відмінностей між номерами для фізичних та юридичних осіб.

  Нові п’ятизначні номерні знаки відрізнялися від попередніх версій за наявністю світловідбивного покриття та голографічних елементів, які забезпечували захист від підробки. Важливим аспектом впровадження цих номерів було уніфікування державних номерних знаків для всіх видів транспорту в Україні. Це спростило процес реєстрації та ідентифікації транспортних засобів, що в свою чергу сприяло більш ефективному контролю руху транспорту та боротьбі з порушеннями на дорогах.

  Перехід на номерні знаки України 1995-2004 років став важливим кроком у спрощенні системи реєстрації транспорту та уніфікації державних номерних знаків. Ці зміни дозволили більш ефективно контролювати рух транспорту та боротися з порушеннями на дорогах.

  З яких матеріалів виготовляють п’ятизначні номерні знаки, що змінилося в порівнянні з попередніми зразками

  Протягом періоду з 1995 по 2004 роки в Україні використовувалися п’ятизначні номерні знаки, які виготовлялися з металу. Зазвичай використовувалася алюмінієва пластина, яка проходила спеціальну обробку для забезпечення стійкості до впливу зовнішнього середовища.

  Алюмінієві заготовки для виготовлення п’ятизначних номерних знаків мали розміри 520 мм на 112 мм і товщину 1 мм. Вони мали прямокутну форму з закругленими кутами і були згинаються по краях, забезпечуючи безпеку для пішоходів у разі зіткнення з автомобілем.

  Після отримання заготовки вона піддавалася спеціальній обробці за допомогою машин, що надавали їй необхідну форму і розміри, відповідні стандартам державних номерних знаків. Потім на заготовку наносили номер, код регіону реєстрації та іншу інформацію шляхом тиснення на пресі.

  Крім основного металевого матеріалу, використовувалися спеціальні фарби та покриття, які забезпечували довговічність і захист від корозії. Наприклад, на світловідбивне покриття п’ятизначних автономерів, що були введені в той період, наносилися голографічні елементи. Вони робили номери більш стійкими до підробки і забезпечували додатковий захист.

  Голографічні елементи на п’ятизначних номерних знаках в Україні використовувалися для захисту номерів від підробки та фальсифікації. Вони були нанесені на світловідбивне покриття номеру і містили спеціальні зображення, створені за допомогою лазерної технології. Форма і дизайн голографічних елементів на номерних знаках може змінюватися залежно від року випуску та виробника. Проте, всі номери містять голограми у вигляді “UA” у верхньому ряду та голограму виробника автономерів у нижньому ряду.

  Голографічні елементи на державних номерних знаках створюють різні оптичні ефекти, такі як зміна кольору, переливання, різні відображення і т.д. Ці ефекти роблять підробку номерів складнішою і збільшують ймовірність їх виявлення.

  Варто зазначити, що голографічні елементи не є єдиним засобом захисту державних номерних знаків в Україні від підробок. Крім цього, на номерах застосовувалися й інші захисні технології, такі як індивідуальні штрих-коди, ембосування і т.д.

  Як розшифровується держномер з регіоном

  Як вже зазначалося раніше, номерні знаки, що використовувалися у період з 1995 по 2004 роки, складалися з п’яти цифр і двох літер, а також мали код регіону реєстрації ТЗ.

  Для прикладу розшифровки державного номера України 11 001-00 КІ:

  • «001-00» є унікальним номером транспортного засобу, який був наданий при реєстрації у державних органах. У даному випадку, це перший номер у базі даних транспортних засобів в Україні.
  • «КІ» є кодом регіону реєстрації транспортного засобу і означає «місто Київ». Цей код складається з двох літер і введений для зручності ідентифікації місця реєстрації транспорту.
  • Число 11 в державному номері також вказує на реєстрацію транспортного засобу в Києві.
  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Зробити п’ятизначні номерні знаки України 1995-2004 років

  На виробничих заводах зазвичай використовуються автоматичні лінії для виготовлення п’ятизначних номерних знаків. Ці лінії складаються з кількох верстатів і обладнання для обробки. Процес виготовлення автономерів України з періоду 1995-2004 років включає наступні основні операції:
  1. Виготовлення алюмінієвої заготовки: За допомогою спеціального верстата вирізають алюмінієву листову заготовку потрібного розміру і форми.
  2. Тиснення символів: Заготовка розміщується на прес-станок, де за допомогою холодного штампування видавлюються символи п’ятизначного номера. Для цього використовуються спеціальні штампи з високою точністю виготовлення.
  3. Фарбування: Після того, як символи номера видавлюються на заготовці, номерний знак 1995-2004 років фарбується чорним коліром за допомогою верстата термотрансфера. Термоплівка з нанесеним шаром фарби поміщається на заготовку автономера з регіоном, і за допомогою верстата термотрансфера фарба переноситься на поверхню номерного знака. При нагріванні термоплівки фарба переноситься на поверхню п’ятизначного номера і міцно закріплюється на ньому.
  4. Додаткові операції: Після фарбування може проводитися додаткова перевірка якості номерних знаків.
  Вся ця процедура вимагає точності і уваги на кожному етапі виготовлення, щоб забезпечити високу якість і довговічність продукту. На нашому заводі ми докладаємо всіх зусиль, щоб виготовлення п’ятизначних номерних знаків було проведено на високому рівні якості.

  Як відбувається замовлення на виготовлення дублікатів номерних знаків 1995-2004 років

  Українські приватні компанії, які спеціалізуються на виготовленні автономерів, можуть надати можливість замовлення дубліката номерного знака з періоду 1995-2004 років. Процедура замовлення дубліката включає декілька етапів:
  1. Надання документів: Для оформлення замовлення дубліката номера зазначеного періоду потрібно представити документи, які підтверджують право власності на транспортний засіб. Це можуть бути документи про реєстрацію транспортного засобу, а також, за потреби, паспорт водія та інші документи. Фотографію техпаспорту можна надіслати через популярні месенджери, такі як Viber, WhatsApp або Telegram, за номером 066 219 6411.
  2. Оплата: Після надання документів та підтвердження замовлення на номери зазначеного періоду клієнту потрібно здійснити оплату послуг компанії.
  3. Виготовлення: Після отримання оплати компанія розпочинає виготовлення дубліката п’ятизначного номерного знака з урахуванням обраного дизайну.
  4. Отримання: Після завершення виготовлення дублікату автономера клієнт може отримати його особисто в офісі компанії або скористатися послугою доставки через службу “Нова Пошта”.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 169

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон