Автомобільні номери Німеччини

АКЦІЯ! на 1 німецький номерний знак

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна дублікатів німецьких номерів

  Німецькі номерні знаки

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  Німецькі номерні знаки на автомобілі в Україні

  Серед автівок, які їздять дорогами України, зустрічається багато машин з німецькими номерними знаками. На це є чимало причин, наприклад, саме в Німеччині автомобіліст має можливість оформити тимчасовий номер, тобто такий, що видається на конкретний проміжок часу. Це доцільно у випадку, коли планується тимчасово використовувати автівку за межами Німеччини, чи для експорту.

  Нерідко споживачі купують в Німеччині вживану машину для її експлуатації в межах нашої країни. Вона має німецькі номери, що повинні зберігатися до того моменту, доки власник авто не перереєструє його в Україні. Така покупка є дуже вигідною, варто лише порівняти ПДВ для старих і нових машин.

  Зверніть увагу, використання іноземних номерів в Україні може стати причиною накладання штрафів і навіть призвести до конфіскації транспортного засобу, коли воно є незаконним. Якщо власник машини збирається використовувати автівку в Україні на постійній основі, він повинен переоформити її на українські автономери згідно з умовами діючого законодавства. Втім, чимало українських громадян до сих пір їздять на машинах з німецькими номерними знаками.

  Формат європейських державних знаків та особливості маркування німецьких автономерів

  Європейські автономери мають однаковий вигляд. Вони являють собою прямокутник синього кольору. На ньому з лівого боку зображений знак Євросоюзу. Знизу ж розміщений код країни, який складається з двох або трьох літер. Поруч з ним розташовані цифри/літери/цифри та літери – кількість символів білого кольору варіює та залежить від країни.

  Якщо говорити саме про державні номери Німеччини, вони мають 8-значний формат. Першим іде позначення федеральної землі, що складається з 2 символів, далі – унікальний автомобільний номер. Для порівняння можна взяти автономер з Великобританії. Він складається з 5 знаків: 2 перших – регіон, 3 останніх – унікальний номер авто. Не зважаючи на те, що в ЄС діє загальний стандарт для оформлення номерів на авто, кожна держава, що входить до нього, має право використовувати власний унікальний формат в рамках даного стандарту.

  Знак на машину німецької реєстрації має в своєму складі елементи, які розшифровуються таким чином:

  • Код регіону або конкретного міста – 1 чи 2 літери, які ставлять на початку автомобільного знака.
  • Код автономного району – 1 літера, яка зазвичай стоїть за кодом регіону.
  • Комбінація із 3 літер – для унікальної ідентифікації машини.
  • 1-2 цифри – порядковий номер авто.

  Німецькі номерні знаки можуть бути виконані в різному кольорі, та найчастіше вони мають білий фон і чорні символи.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Як виготовляють дублікати німецьких номерів

  Для виробництва німецького номерного знака фахівець здійснює підготовку алюмінієвого листа. З матеріалу вирізається заготовка потрібного розміру та очищається від забруднень. На лицьову сторону наноситься світловідбиваюча плівка. Таке покриття створює ідеально гладку поверхню. Плівка захищає метал від корозії та робить його ідеальним для нанесення буквених знаків. Інформація на копії автономера наноситься шляхом використання гідравлічного преса. Створення кожної літери чи цифри відбувається окремо. Завдяки тиску з’являються виїмки, які формують символи. Обробка країв дозволяє зробити їх гладкими.  Сучасна технологія термотрансфер сприяє створенню якісного зображення. З цією метою фарба наноситься на перфорований шаблон. Він нагрівається і, барвник переноситься на виїмки. Спеціальні апарати можуть автоматизувати даний процес. Характеристики німецьких автономерів:
  • стандартна форма – прямокутна;
  • стандартні розміри – 52*11,2 см;
  • колір символів – чорний;
  • покриття основи – світловідбивне;
  • тривалість виконання замовлення – 5-10 хвилин;
  • гарантія на готовий продукт – 2 роки.

  Як замовити німецький номерний знак в Україні

  Щоб отримати дублікат німецького автономера, варто звернутися до спеціалізованої компанії, такої як наша. Скористатися послугами легко! Оберіть найбільш зручний для себе тип взаємодії:
  • зателефонуйте за вказаним номером – 066-21-96-411;
  • заповніть спеціальну форму на сайті.
  В процесі виробництва ми використовуємо тільки алюміній, та можемо врахувати ваші побажання стосовно дизайну номерного знака. Що ж до вартості, то ціна цілком і повністю залежить від кількості копій. Ми виготовимо дублікати номерів дуже оперативно та відправимо їх Новою поштою за адресою, яку зазначить клієнт. Якщо маєте можливість і бажання – можете забрати номерний знак самостійно, в Києві.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 173

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон