Автомобільні номери Литви

АКЦІЯ! на 1 литовський номерний знак

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна дублікатів литовських номерів

  номерной знак литвы

  Литовські номерні знаки

  1 шт………………350  299 грн.

  2 шт………………600 499 грн.

  Виготовлення литовських автономерів в Україні

  Які машини їздять українськими автошляхами? Різні і, чимало серед них автівок на литовських номерах. В чому причина широкої розповсюдженості останніх? Литва є одним із членів Євросоюзу. Як відомо, автівки, зареєстровані в межах останнього, можуть вільно переміщатися ЄС, не проходячи митний контроль. Ці машини являть собою славнозвісні «євробляхи».

  Що цікаво, податки на автореєстрацію та вартість обов’язкового страхування ОСАГО в Литві є нижчою, ніж в інших країнах Європи. Таким чином, український громадянин чи юридична особа можуть заощадити, купивши машину в цій країні. Допомогти придбати автівки з литовськими номерами здатні спеціальні сервіси для продажу «євроблях». Це має сенс, адже аналогічні машини в Україні в більшості випадків коштують на порядок дорожче. Як би то не було, варто пам’ятати, що яке б авто ви не придбали, його використання має відповідати діючим вимогам українського законодавства, включаючи правила дорожнього руху та страхування.

  Як розшифровується литовський номерний знак

  Знак на машини литовської реєстрації має в своєму складі 3 літери й 3 цифри. Перша пара літер – відповідає коду регіону, в якому була зареєстрована автівка. Третя ж літера є звичайним символом. Цей формат використовується в Литві з 2004-го року.

  Для прикладу, номерний знак HZO 732 має таку структуру:

  • Його літерна частина дозволяє визначити регіон, в якому було зареєстроване авто. В даному випадку – це Каунас. Фактично ж в Литві є 10 регіонів і, кожен із них має свій унікальний літерний код.
  • Після пробілу йде цифрове позначення. Воно дозволяє ідентифікувати машину в рамках конкретного регіону.
  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Особливості виготовлення дублікату литовських автономерів

  Процес створення копії автомобільного знаку із алюмінію зазвичай передбачає наявність декількох етапів. В першу чергу спеціаліст здійснює підготовку матеріалу. З цією метою він робить розмітку на алюмінієвому листі, щоб вирізати заготовку відповідно до розмірів литовського автономера. Після цього лист обробляється. Процес може включати його вирівнювання та очищення від наявних забруднень. Коли основа повністю підготовлена, можна перейти до видавлювання символів. Для цього застосовується спеціальний прес. Зазвичай він має матриці. Під дією механічної сили відбувається їх врізання в поверхню заготовки з алюмінію. Самі ж матриці часто виготовляються із сталі чи іншого міцного матеріалу. Щоб автомобільний знак став привабливішим і функціональнішим, його краї обробляють спеціальним фрезером. Фрезерування дозволяє надати їм рівної та чистої форми. Для нанесення фарби часто використовують термотрансфер. Апарат активує процес перенесення фарби зі спеціальної плівки на поверхню номерного знаку під час нагрівання. В результаті формується високоякісне й довговічне покриття. Що варто знати про литовські номери:
  • Їх форма – прямокутна.
  • Їх розмір – 52*11,2 см.
  • Вони виготовляються на алюмінієвій основі та мають товщину більш як 1 мм.
  • Обов’язковою є присутність світловідбивного покриття.
  • Символи литовського автономера видруковуються на пресі та фарбуються в чорний колір.
  • Тривалість виготовлення копії литовських автономерів складає близько 5 хвилин.
  • Гарантія на готовий продукт – 2 роки.

  Як замовити виготовлення автомобільних номерів в Україні

  Отримати номерний знак доволі просто. Для цього можна скористатися одним із доступних способів, наприклад, здійснити онлайн-замоволення. На сайті є спеціальна форма, яка дозволяє обрати дизайн та ввести символи номера Литви. Зазначте контактну інформацію, щоб про отримати номер із доставкою по Україні, та оплатіть замовлення онлайн. Деяким споживач зручно робити замовлення по телефону. Зателефонуйте: 066-21-96-411, щоб замовити копію литовського номерного знаку. Розкажіть фахівцеві про тип і дизайн автономера, а також про те, які символи мають бути зображені на ньому. Після цього спеціаліст зорієнтує, якими будуть ціна та терміни виготовлення номерів, а потім повідомить способи оплати і доставки. За потреби, кожен клієнт може завітати особисто до офісу нашої компанії. Там він ознайомиться з варіантами виконання литовських номерів та здійснить замовлення їх дублікату. Для розрахунку ми приймаємо як готівку, так і банківські карти.  Який би варіант ви не уподобали, ми обов’язково поцікавимось типом і дизайном автономерів, а також символами, що мають бути нанесені. Окрім цього, клієнт може обрати тип матеріалу і колір основи. Після оформлення замовлення, виробник виготовить автомобільний номер дуже швидко та відправить його за вказаною адресою. Якщо маєте можливість та бажання, можете забрати номерний знак Литви особисто в офісі компанії.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 132

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон