Номери МНС України, зробити номерні знаки оперативно – рятувальної служби

АКЦІЯ! на 1 номер оперативно – рятувальної служби

350    299 грн.

 

 

ЗАМОВИТИ НОМЕРА ПО АКЦІЇ

  Ваш телефон (обов'язково)

  Введіть номерний знак

  Кількість номерів
  1 шт.2 шт.

  Ціна виготовлення номерних знаків оперативно - рятувальної служби України

  Автономера спасательной службы украины

  Номерні знаки МНС України

  1 шт………………..350 299 грн.

  2 шт……………….600 499 грн.

  Інформація про виготовлення номера оперативно – рятувальної служби України

  Розмір номера МНС складає 520х112 мм, а його форма – прямокутна заготовка. Ці номери, призначені для рятувальної служби, виготовляються з алюмінієвої заготовки товщиною понад 1 мм і мають світловідбивне покриття. Цифри і літери номера спочатку наносяться на пресі, а потім фарбуються чорним кольором. На державний знак оперативно-рятувальної служби України також наносяться захисні голограми та емблема відомства. Цей тип номера видається в МРЕО з 2019 року і відповідає стандарту якості ГОСТ 4278:2019. Виробник надає 2-річну гарантію, а час виготовлення номера становить лише 5 хвилин.

  Які функції виконує оперативно – рятувальна служба України, які види техніки та номерних знаків використовує МНС

  Оперативно-рятувальна служба України є державною організацією, яка займається організацією та проведенням рятувальних робіт у надзвичайних ситуаціях різного характеру. Ці ситуації можуть бути природними катастрофами, такими як повені, землетруси, пожежі, техногенними аваріями, терористичними актами, пошуком та порятунком людей в екстремальних умовах та іншими.

  Оперативно-рятувальна служба України складається з центрального апарату, регіональних центрів та оперативних груп, які діють на місцях подій. Міністерство з питань надзвичайних ситуацій України відповідає за організацію та координацію роботи МНС.

  Для здійснення оперативно-рятувальних робіт в різних умовах МНС використовує різноманітну техніку. Всю цю техніку обов’язково оснащують номерними знаками певного типу. Основні види техніки, що використовується рятувальною службою, включають автомобілі та мототранспорт, вертольоти і безпілотні літальні апарати (дрони), спеціальне обладнання, водний транспорт та спеціалізоване обладнання. Залежно від конкретної ситуації та потреб проведення операцій, МНС може використовувати іншу техніку та обладнання.

  Загалом, оперативно-рятувальна служба України має широкий арсенал технічних засобів для забезпечення ефективного реагування на надзвичайні ситуації та здійснення рятувальних операцій.

  Номерні знаки МНС, які вони

  Автомобілі оперативно-рятувальної служби в Україні мають однакові номерні знаки незалежно від регіону. Спеціальні буквено-цифрові позначення на автономерах МНС починаються з двох літер, за якими йдуть три цифри, одна літера та емблема рятувальної служби – помаранчевий хрест. Наприклад, номерні знаки автомобілів оперативно-рятувальної служби можуть мати такий формат: “АА 123 Е+” або “АВ 567 Е+”.

  Крім цього, на автомобілях МНС можуть бути різні знаки та маркування, які вказують на належність до оперативно-рятувальної служби і ідентифікують конкретну групу або загін.

  Як розшифрувати номер оперативно-рятувальної служби України

  Як вже зазначалося, в Україні використовується спеціальна система позначення номерних знаків для автомобілів оперативно-рятувальної служби. Номерні знаки МНС мають таку структуру:

  1. Дві літери: Наприклад, “ХХ” – позначення території, на якій автомобіль зареєстровано (наприклад, “АА” – Київська область).
  2. Три цифри: “ХХХ” – цифровий код, який визначає унікальний номер автомобіля.
  3. Одна літера: “Х” – позначення виду оперативно-рятувальної служби, до якої належить автомобіль (наприклад, “Е” – екстрена служба).
  4. Помаранчевий хрест – емблема оперативно-рятувальної служби України.

  Наприклад, номерний знак автомобіля МНС “АА 123 Е+” можна розшифрувати так: “АА” – це позначення для автомобіля, зареєстрованого в Київській області і належить екстреній службі; “123” – це унікальний номер автомобіля.

  Крім того, на номерних знаках автомобілів МНС можуть бути різні знаки та маркування, які вказують на належність до оперативно-рятувальної служби і ідентифікують конкретну групу або загін.

  иконка квадратного автономера

  Корисна інформація :

  Зробити номери оперативно-рятувальної служби України, етапи виробництва номерних знаків МНС

  Виготовлення номерних знаків для автомобілів оперативно-рятувальної служби України може здійснюватися різними способами залежно від технологічних особливостей та використовуваних матеріалів. Один з поширених методів – це виготовлення номерів МНС шляхом штампування на пресах, з подальшим фарбуванням методом термотрансфера. Процес виробництва державних знаків для рятувальників методом штампування на пресах має таку послідовність:
  1. Матеріали: Для виготовлення номерних знаків МНС використовується алюміній. На заводі цей матеріал підготовлюється до процесу виробництва.
  2. Штампування: На пресі відбувається видавлювання символів на матеріалі. Штампи представляють собою металеві пластини з негативним зображенням символів і цифр. Під час штампування штампи натискаються на матеріал під тиском, що дозволяє видавлювати символи і створювати автономер МНС.
  3. Фарбування: Після того, як номери оперативно-рятувальної служби отримали необхідну форму і розмір, на них проводиться фарбування методом термотрансфера. На фабриці використовується спеціальний пристрій для термотрансфера, на якому встановлюється нагрівальний елемент і друкована головка. За допомогою термотрансфера на номерний знак наноситься фарба з використанням друкованої головки, яка нагрівається до високої температури і наносить фарбу на матеріал.
  Отже, виробництво номерних знаків МНС на заводах передбачає кілька технологічних операцій, включаючи видавлювання символів на пресі і фарбування за допомогою технології термотрансфера.

  Замовити дублікат номеру оперативно-рятувальної служби, як зробити заявку

  Щодо замовлення дубліката номерного знака оперативно-рятувальної служби в приватній компанії в Україні, процес може мати наступний характер:
  1. Зв’язок з компанією: Власник автомобіля МНС зв’язується з приватною компанією, яка надає послуги з виготовлення автономерів.
  2. Предоставлення документів: Для виготовлення дубліката номера оперативно-рятувальної служби власник автомобіля повинен надати компанії необхідні документи, такі як свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, посвідчення особи.
  3. Визначення типу знака: Залежно від типу номерного знака, який потрібно виготовити (наприклад, для легкового автомобіля, вантажівки або мотоцикла), компанія може запитати у власника автомобіля додаткову інформацію, таку як марка, модель і рік випуску автомобіля.
  4. Оплата: Після визначення необхідних характеристик державного номеру МНС, власник автомобіля оплачує послуги компанії.
  5. Виготовлення знака: Після отримання необхідних документів та оплати, компанія приступає до виготовлення дубліката номера оперативно-рятувальної служби України. Час виготовлення знака може залежати від кількох хвилин (у Києві) до кількох днів (якщо потрібна доставка в інше місто за допомогою служби “Нова Пошта”).
  6. Видача знака: Після виготовлення дубліката автономера МНС власник автомобіля може отримати його в компанії. Зазвичай, знак можна отримати в той же день в Києві.

  Автор: pres 

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

   Ваш телефон

   ×
   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон

    ×
    Scroll to Top

    Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

     Ваш телефон