Чому номерні знаки роблять з алюмінію?

Кращий матеріал для виробництва номерних знаків

Більше століття для ідентифікації автомобілів і мотоциклів використовуються номерні знаки. З чого вони виготовляються? Виробники з різних країн з цією метою використовують алюміній – супер легкий і достатньо міцний матеріал. Поговоримо більш детально про переваги та причини подібного вибору.

Алюміній – матеріал, який оптимально підходить для різного виду обробки та є доволі міцним. Його можливостей більш, ніж достатньо, щоб витримувати несприятливий вплив ультрафіолету, землі та піску, бруду різного походження. Машина їздить по автошлях в будь-яку погоду не залежно від пори року, тож автомобільний знак має бути стійким до різних температур і їхніх перепадів, а також снігу та дощу. Ніщо не має деформувати його чи впливати на рівень читабельності. Обравши алюміній у якості основи для номерного знаку, виробник забезпечує достатньо високий рівень міцності для готового елемента, який гідно пройде випробування погодою, не зіпсується та не втратить своєї цілісності.

Особливо варто звернути увагу на значний рівень стійкості даного металу до вологи. Автономери постійно піддаються впливу несприятливої погоди та інших зовнішніх факторів. Умови навколишнього середовища є ідеальними для виникнення корозії, однак, алюміній не відноситься до тих матеріалів, які легко ржавіють. Це – не сталь, що схильна до корозії, тож власник транспортного засобу може бути певний – алюмінієві номерні знаки залишаться візуально привабливими і читабельними впродовж тривалого часу.

Алюміній для автономерів: ще кілька аргументів на користь даного матеріалу

Алюміній є кращим металом для виготовлення номерних знаків, адже він – легкий. Так, державні номери повинні бути досить легкими, адже вони не мають створювати додаткове навантаження на конструкцію автомобіля. Вага алюмінію є такою, що дозволяє зроблені з нього автономери без проблем встановлювати на будь-який транспортний засіб. Побічні ефекти – відсутні.

Варто зазначити, що поняття «легкий» відноситься не тільки до ваги матеріалу, з алюмінієм дуже «легко» працювати. Це є однією з критеріїв його вибору для виготовлення державних номерів, особливо, коли мова йде про їх масове виробництво. Метал без проблем витримує ряд потрібних маніпуляцій:

 • ріжеться;
 • формується;
 • штампується.

З нього можна виготовляти елементи різних форм та розмірів, що дозволяє щорічно штампувати мільйони автономерів, які так необхідні власникам транспортних засобів. Цей матеріал є економічно вигідним. Він дуже поширений та має доступну ціну, у порівнянні з вартістю більшості інших матеріалів, наприклад, міді чи латуні. Таким чином собівартість номерних знаків є відносно низькою, що не може не радувати виробників та споживачів.

Як не крути, та алюміній – ідеальний матеріал для виробництва автономерів. Він – легкий, економічний, довговічний. Алюміній стійкий до корозії та простий у роботі. Не зважаючи на наявність інших варіантів, він не має реальних конкурентів у сфері виробництва номерних знаків. Наша компанія, як ніхто інший змогла оцінити всі його переваги. Кожен наш споживач може замовити номер на транспортний засіб і, отримати номерний знак – надійний, довговічний і читабельний. Ми обов’язково виготовимо його для вас саме із алюмінію.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 24

No votes so far! Be the first to rate this post.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

  Ваш телефон

  ×
  Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

   Ваш телефон

   ×
   Scroll to Top

   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон