Номер на мотоцикл зіржавів. Виготовлення дубліката номера на мотоцикл

Що робити, якщо номер на мотоцикл заіржавів?

Доволі часто клієнти звертаються до нашої компанії з проханням замінити номер на мотоцикл. Їх цікавить виготовлення дубліката, бо наявний реєстраційний знак заіржавів. Ця ситуація доволі типова, коли мова йде про старі моделі радянського виробництва:

 • Ява;
 • ІЖ;
 • Урал та інші

Вони могли не один рік, а то й десятиліття, простояти в гаражі, а згодом перейти до нового власника, перш ніж отримати свій шанс на друге життя. Відновлення подібного транспорту є справою дуже складною, та якщо він дорогий, як пам’ять, то чому б і ні. Враховуючи сучасні технічні можливості, зовсім не дивно, що ми навіть зараз можемо побачити старі мотоцикли на дорогах загального користування. Якщо перебрати двигун, замінити гуму, перефарбувати елементи корпусу, мотоцикл може набути геть іншого вигляду. Переживши ряд трансформацій, він виглядатиме ідеально, та всю картину обов’язково зіпсує старий іржавий номер.

Номер на мотоцикл: чому він іржавіє?

Уважно придивіться до старого мототранспорту, він має знаки, які видавалися до 2004-го року. Це номери з білим фоном та без зображення прапора. Виготовлені вони зі сталі. Особливість сталевого номера – швидке іржавіння, навіть у тому випадку, коли транспорт просто стояв десь у сараї. Мото можна відновити, та як бути зі старим номером?

Чи можна їздити з іржавим номерним знаком? Він виглядатиме вкрай непривабливо. Більш того, якщо символи не будуть розпізнаватися з відстані в 20 метрів, водієві загрожуватиме штраф. Звісно, цю проблему можна легко вирішити. Компанія з Києва здатна зробити дублікат всього за декілька хвилин.

Як скористатися нашими послугами? Зробіть фото технічного паспорта та відправте на один із доступний месенджерів. Наш фахівець зробить копію старого мотономера відповідно до вимог ГОСТу. За основу він візьме якісну алюмінієву заготовку, що вирізняється стійкістю до корозії. Купіть новий номер для свого ТЗ і, зможете їздити українськими дорогами, не порушуючи вимог діючого законодавства.

Старий номер на мото: чи підлягає він реставрації?

Бажаєте відреставрувати старий номерний знак. Звісно, в теорії, його можна очистити від старої фарби та провести ряд маніпуляцій для покращення стану номерної пластини, а також:

 • заґрунтувати;
 • зробити білий фон;
 • намалювати символи;
 • відновити чорну рамку.

Тривалість таких робіть займає не менше 2 днів, вартість же є абсолютно не привабливою для замовника. Це довго та, м’яко кажучи, не вигідно. Куди простіше й дешевше зробити копію номерного знаку. Процес займає близько 10 хвилин, після чого споживач отримує новий якісний продукт, стійкий до корозії. Не витрачайте свій час, замовляйте дублікати номерів в нашій компанії за доступними цінами!

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 31

No votes so far! Be the first to rate this post.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

  Ваш телефон

  ×
  Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

   Ваш телефон

   ×
   Scroll to Top

   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон