Втрата номерів внаслідок тривалого стоянки автомобіля

Втрата номерного знака від довгої стоянки авто

Однією із причин замовлення дублікатів автономерів є їх втрата в результаті довгої стоянки автомобіля. Як таке може бути? Доволі легко. Коли транспортний засіб, через борг, довго стоїть без експлуатації або ж не використовується через несправність, з номерним знаком може трапитись біда. Тривалі ремонти – далеко не рідкість для машини. Вона може довгий час перебувати на СТО з метою проведення лакофарбових чи інших реставраційних робіт, для заміни деталей.

Коли транспортний засіб розбирають, часто знімають кузовні елементи, особливо бампер, або відкріплюють кришку багажника. Звісно, номерні знаки встановлюються саме на цих запчастинах. В процесі ремонту автомобіль може постійно переміщатися між різними цехами станції техобслуговування чи навіть між різними СТО. Зважаючи на це, зовсім не дивно, коли через простій або тривалий ремонт номерний знак втрачається. Іноді власник може залишитися навіть без обох номерів.

Помітивши відсутність автомобільного номера, автомобіліст засмучується. А як інакше, адже він не може виїхати на дорогу загального призначення. Звісно, це технічно можливо, проте вкрай небажано, бо номерний знак виконує захисну роль. Окрім того, на водія накладається певна відповідальність, тож у разі відсутності цього елемента він має обов’язково сплатити штраф.

Що робити власнику авто у випадку відсутності номерного знаку

Виготовлення дубліката автономера дозволить продовжити експлуатацію транспортного засобу без ризику бути зупиненим поліцією. Ви можете скористатися подібною послугою від нашої компанії. Буквально 5-10 хвилин і, – номерний знак буде готовий. Його можна забрати в Києві чи отримати з доставкою в іншому населеному пункті України.

Щоб замовити копію, ви маєте надати:

 • фотографію техпаспорта;
 • контактні дані для відправки перевізником.

За допомогою інформації, що зазначена в технічному паспорті, ми дізнаємось тип автомобільного номера і символи, що були нанесені на ньому. Ці дані допоможуть нам виготовити абсолютну копію номерного знака у відповідності до діючих норм і правил. Ви поставите готовий елемент на свій транспортний засіб, щоб без найменших перешкод експлуатувати його на дорогах загального призначення. Не ризикуйте – користуйтеся послугами професіоналів – цілком доступно та легально.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 45

No votes so far! Be the first to rate this post.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

  Ваш телефон

  ×
  Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

   Ваш телефон

   ×
   Scroll to Top

   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон