Дублікати номерних знаків на замовлення з доставкою по Україні

Дублікат автомобільного номера є повною копією номерного знаку, що з певних причин став непридатним до використання – зіпсувався чи був втрачений. Українське законодавство, в разі необхідності, дозволяє кожному власнику транспортного засобу звернутися до спеціалізованої компанії, щоб відновити номерний знак. Подібна процедура є абсолютно легальною.

Компанія «Автономера» виготовляє дублікати номерів на замовлення. Вона має сучасне обладнання та низку дозвільної документації на ведення подібної діяльності. Готові номери є абсолютною копією старих. Вони мають аналогічні параметри:

 • розміри;
 • шрифт;
 • захисні знаки.

Дублікати виготовляються відповідно до вимог ГОСТу і відмічаються маркуванням виробника. Вони абсолютно ідентичні тим, що видаються в МРЕО і, мають європейську якість. Звісно, далеко не кожен може замовити дублікат автомобільного номера. Дана послуга надається виключно після звернення та надання заяви клієнтом, який може підтвердити, що є власником транспортного засобу. Ми не виготовляємо дублікати номерів без документального підтвердження. Це можливо лише у випадку, коли мова йде про виробництво сувенірної продукції.

Дублікати: характеристики номерних знаків

Дублі номерів машин, які виготовляє компанія «Автономера» не відрізняються від тих, що власник авто отримує в МРЕО чи МВС. Вони створюються з оригінальних алюмінієвих заготовок з використанням точнісінько таких же шрифтів та фарби. Автономер доповнюється двома рядами голограм. Сам же номерний знак складається з 8 символів – цифр і букв, що розділені за допомогою відступів на 3 частини.

Рамка номеру має чорний колір. Номерний же знак – білий, букви та цифри – чорні. Висота напису не має перевищувати 7 см. 

Виготовлення дублів номерних знаків – справа швидка й абсолютно легальна. Процес не займає багато часу, та на готовому виробі обов’язково присутні:

 • світловідбиваюча плівка;
 • голограми;
 • штамп виробника.

Дублі номерних знаків: хто їх робить і чому

«Автономера» – компанія з Києва, яка успішно займається виготовленням номерів на машини. Споживачі іноді цікавляться, чому ми займаємося штампуванням дублікатів? Справа в тому, що МРЕО не надає подібних послуг. Задача працівників центру – поставити чи зняти з обліку транспортний засіб. Так, вони видають новенькі номерні знаки, та отримують їх в готовому вигляді й великими партіями. Власник машини не зможе там отримати дублікат втраченого чи пошкодженого номерного знаку. Єдиний варіант – пройти перереєстрацію, яка обов’язково буде включати в себе заміну не лише номерів, а і всіх документів, навіть страховки. Це зовсім не доцільно, адже існує чимало інших способів витрати вільний час та гроші.

Зважаючи на вищезазначене, наша компанія вирішила присвятити себе саме цій діяльності, тож, якщо ви втратили чи пошкодили номерний знак, сміливо звертайтеся за виробництвом дублікату. Ми використовуємо якісне й сертифіковане обладнання, тому без проблем швидко зробимо як один, так і декілька номерів. Заповніть спеціальну форму на сайті чи зверніться до представника компанії через вайбер або телеграм, щоб оформити замовлення з дому або з офісу, та отримати дубль номера авто з доставкою по Україні.

Коли потрібен дублікат автономера

Майже кожен власник машини рано чи пізно змушений шукати гарного виробника автономерів, який зробить дублікат якісно та за доступною ціною. В житті трапляються різні ситуації. Номерний знак може бути втрачений, що не так складно, як здається, достатньо його погано закріпити і, – автономер зникне несподівано під час руху. Пошкоджене дорожнє полотно чи послаблена рамка держномера – причини, що призводять до небажаних наслідків. Втратити номер дуже легко і під час дорожньо-транспортної пригоди.

Крадіжка номера – не менш поширена причина для виготовлення дубліката. Його можуть пошкодити вандали, які вирішили знайти собі розвагу, проте, номерний знак здатен зіпсуватися і через інші причини:

 • несприятливі погодні умови;
 • поїздки по бездоріжжю;
 • неправильну фіксацію;
 • ДТП.

Чи реально відреставрувати пошкоджений номерний знак? Ні, адже автомобільний номер має світловідбиваюче покриття із захисними голограмами. Їх неможливо відновити. Єдиний варіант – простий та доступний – замовити дублікат. Ви без проблем можете скористатися цією послугою від компанії із Києва, достатньо надати документальне підтвердження – техпаспорт і паспорт (або водійські права). Що ми робимо з пошкодженими елементами? Такі номерні знаки відправляються на утилізацію. Їхнє подальше використання є абсолютно неприпустимим.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Оставьте пожалуйста номер телефона и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами как можно скорее

  Ваш телефон

  ×
  Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

   Ваш телефон

   ×
   Scroll to Top

   Будь ласка, залиште номер телефону і наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами якомога швидше

    Ваш телефон